Kurs Adobe Edge Animate PROMO

Kurs Adobe Edge Animate PROMO

Animacje z HTML5 i CSS3

Animacja Liniowa

Z pomocą Adobe Edge możesz stworzyć fantastyczne animacje, podobne do tych tworzonych we Flash'u, jednak z wykorzystaniem najnowszych technologii HTML5, CSS3. W kursie dowiesz się wszystkiego o Edge i jego funkcjach, umieścisz animacje na swoich stronach oraz dodasz je do gotowych serwisów. Edge jest na razie dostępne za darmo!


 • Czym jest program i jak najlepiej go wykorzystywać
 • Jak tworzyć wspaniałe animacje z pomocą Edge
 • Jak umieścić gotową animację na stronie (również tej przygotowanej w kursie Muse)
 • W jaki sposób tworzyć animacje zgodne z urządzeniami mobilnymi
 • Czym jest JavaScript API i gdzie można je wykorzystać
 • W jaki sposób wyedytować wcześniej przygotowaną stronę i dodać do niej animacje w Edgedss

Czego nauczysz się w kursie Edge?

Kurs Adobe Edge to wysokiej jakości materiał wideo z lektorem - ekspertem który wprowadzi Cię w świat animacji z wykorzystaniem HTML5 i CSS3. W kursie zaprojektujesz krok po kroku ciekawą animację i szereg interakcji.

Kurs Adobe Edge

W kursie skoncentrujemy się na praktycznym przykładzie, który wykorzystuje jak najwięcej narzędzi Adobe Edge. Będziemy pracować z animacją, którą następnie osadzimy na stronie WWW. Stworzymy także szereg elementów interaktywnych i opanujemy wszystkie funkcje i narzędzia programu.

Narzędzia i techniki pracy

kurs adobe edge - animacje w css3 i html5

Chodź Edge jest młodą aplikacją, posiada bogaty interfejs i wachlarz funkcji, których umiejętne wykorzystanie oszczędzi Twój czas i pozwoli stworzyć fantastyczne animacje. Na przestrzeni całego kursu prezentujemy wiele praktycznych wskazówek które sprawą, że praca z Edge będzie prosta i wygodna. Szczegółowo omawiamy wszystkie panele, na przykład linię czasu, która jest najważniejszym elementem Edge i to dzięki niej będziesz mógł tworzyć świetne animacje.

Zobacz przykładową lekcję kursu o tworzeniu animacji

JavaScript - zdarzenia i triggery

edge wykorzystuje javascript i jquery

Edge oferuje szereg narzędzi, które pozwolą dodać logikę do animacji - odpowiadać na akcje użytkownika takie jak kliknięcie w przycisk, czy najechanie nad grafikę. Możemy także dodawać akcje do samej linii czasu i naszej głównej animacji. Dzięki temu, całość aplikacji którą wykonamy będzie w pełni interaktywna. W jednym z projektów, rozszerzymy działanie JavaScript tak, by pobierać aktualne wiadomości z Twittera, a następnie umieścimy je w animacji.

Symbole, Web Fonty i inne najnowsze funkcje

tworzenie animacji w adobe edge

W kursie omawiamy wszystkie ciekawe nowości w Adobe Edge, takie jak możliwość korzystania z dowolnych krojów pisma z pomocą Web Fonts, a także tworzenia bardziej złożonych animacji z pomocą Symboli. Omawiamy także szereg gotowych projektów zwracając uwagę na istotne cechy stworzonych kompozycji. W całym kursie znajdziesz również mnóstwo przydatnych linków, które pomogą Ci w dalszej pracy.

Podsumowując, z kursu Edge dowiesz się:

 • Czym jest program i jak najlepiej go wykorzystywać
 • Jak tworzyć wspaniałe animacje z pomocą Edge
 • Jak umieścić gotową animację na stronie (również tej przygotowanej w kursie Muse)
 • W jaki sposób tworzyć animacje zgodne z urządzeniami mobilnymi
 • Jak najlepiej wykorzystać wszystkie funkcje i narzędzia programu
 • Czym jest JavaScript API i gdzie można je wykorzystać
 • W jaki sposób wyedytować wcześniej przygotowaną stronę i dodać do niej animacje w Edge
 • Otrzymasz również wszystkie pliki źródłowe
 • i wiele, wiele więcej...

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs przeznaczony jest dla wszystkich osób, które zajmują się projektowaniem stron WWW i chcą wykorzystać potencjał Adobe Edge. Ponieważ strony projektujemy w środowisku graficznym, kurs może wykorzystać każdy, kto chce dodać do swojej strony ciekawe animacje stworzone w najnowszych standardach HTML5, CSS3, JavaScript i jQuery!

Jeśli chcesz projektować strony WWW wzbogacone o ciekawe animacje i interakcje z użyciem nowych, najbardziej aktualnych technologii - ten kurs jest dla Ciebie!

Podsumowując kurs Adobe Edge to:

 • Kurs dla osób w każdym stadium zaawansowania, omawiający wszystkie najważniejsze narzędzia i techniki pracy z Adobe Edge
 • Kompleksowe źródło wiedzy i przykłady, który możesz wykorzystać na swoich stronach WWW
 • Praktyczny projekt wykonywanych krok po kroku przez eksperta
 • Pliki źródłowe dzięki którym zaoszczędzisz czas

Dlaczego wybrać właśnie ten kurs?

 1. Kurs wideo to najbardziej efektywna a zarazem najprzyjemniejsza forma nauki. Jest on tak prowadzony, byś cały czas mógł go śledzić z zainteresowaniem i zaangażowaniem.
 2. Wiedza, którą otrzymujesz w tym kursie, to nie tylko sucha teoria, ale również wskazówki od praktyka z wieloletnim doświadczeniem, dzięki którym dużo łatwiej będzie Ci opanować materiał a także zacząć przygodę z Edge.
 3. W cenie kursu otrzymujesz mnóstwo cennych bonusów a wszystkie materiały są przygotowane rzetelnie i profesjonalnie.
ocen
-15%
Ten Kurs możesz kupić w Pakiecie, który zawiera precyzyjnie dobrane, uzupełniające materiały. Poza zniżką Pakiet umożliwi Ci zdobycie Odznaki i Certyfikatu.
badge

Jesteś o krok od zdobycia odznaki!

Jednym z brakujących kursów jest . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Zdobyłeś specjalizację!

Gratulacje! Zdobyłeś specializację . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Odbierz rabat 15%