Kurs Drupal 7 PROMO

Kurs Drupal 7 PROMO

Techniki Pracy

Czym jest Drupal

Drupal 7 to najbardziej popularny na świecie system CMS, który często w rankingach wygrywa z Joomlą czy WordPress'em. Z pomocą Drupala sprawnie stworzysz witrynę WWW, sklep internetowy czy nawet działającą w przeglądarce aplikację! Następnie będziesz mógł w prosty sposób ją modyfikować, aktualizować i dodawać nowe treści!


 • Nauka na przykładzie tworzenia praktycznej strony www
 • Praca z zapleczem administracyjnym
 • Praca z modułami i formularzami
 • Skórki dla Drupala 7
 • Praktyczna wiedza i rozszerzanie Drupala
 • Drupal i Google Analytics

Czego dowiesz się w kursie Drupal?

Kurs Drupal to niecałe 8 godzin wysokiej jakości wideo tutoriali, składających się na esencję praktycznej wiedzy dla każdego, kto zajmuje się projektowaniem stron WWW i chce poznać możliwości tego systemu CMS. Wszystkiego nauczysz się od absolutnego eksperta w tej dziedzinie tworząc przez cały kurs gotową stronę internetową.

Kurs Adobe Premiere Pro - trailerzobacz stronę którą stworzymy w kursieKurs Drupal to materiał nakierowany na praktykę, co oznacza, że na przestrzeni niemal 8 godzin kursu nie tylko poznasz zaplecze administracyjne, ale również przygotujesz od podstaw gotową stronę w oparciu o autorski layout oraz przetestujesz mnóstwo przydatnych dodatków. Dzięki elastyczności systemu Drupal w najnowszej wersji będziesz mógł tak przygotowaną stronę z łatwością aktualizować, dodawać nowe podstronyi monitorować aktywność użytkowników! To wszystko sprawia, że kurs od eduweb.pl jest jedyną i wyjątkową pozycją na rynku.

Zobacz stronę, którą przygotujemy w oparciu o system Drupal

Praca z zapleczem administracyjnym

Na przestrzeni kursu poznasz wszystkie opcje administrowania stroną przygotowaną z pomocą najnowszej wersji systemu Drupal. Nauczysz się aktualizować treści na stronie, dodawać nowe działy, zmieniać układ i położenie elementów a także tworzyć własne panele i korzystać z modułów i dodatków do programu, których jest ponad 10 tysięcy!

Praca z modułami i formularzami

formularze w drupal

Wykorzystując nowe, skalowalne moduły bez znajomości JavaScript czy PHP przygotujemy takie komponenty strony jak system logowania dla użytkowników, formularze kontaktowe, galerie zdjęć i pokazy miniaturek. Zainstalujemy także gotowe skrypty które będą zbierać informacje o użytkownikach i ruchu na stronie, a także wspomogą pozycjonowanie witryny w wyszukiwarkach.

Praktyczna wiedza i rozszerzanie Drupala

tworzenie szablonów drupal

Największą zaletą systemu Drupal jest jego skalowalność. Jeśli znasz XHTML i CSS a także masz przynajmniej podstawy PHP, będziesz mógł wyjść poza standardowe ramy wykorzystania Drupala i dopisać własne, nowe funkcjonalności. Jest to niezwykle proste a w kursie pokażemy Ci sprawdzone techniki i gotowe przykłady, które możesz wykorzystać.

MEGA BONUSY!

bonus eduweb sound fx

Tylko teraz na eduweb.pl rewelacyjny bonus! Razem z kursem otrzymasz 500 wysokiej jakości dźwięków do wykorzystania na Twoich stronach internetowych czy w filmach promocyjnych! Pliki będziesz mógł pobrać ze Strefy Klienta w formatach wav oraz mp3. Tego nie możesz przegapić!

Drupal i Google Analytics!

Kolejny bonus to dodatkowa lekcja do kursu Drupal, w której poznasz najciekawsze wtyczki, które warto wykorzystasz. W lekcji pokażemy także proces instalacji i konfiguracji popularnego narzędzia Google Analytics do prowadzenia analiz ruchu w Twoim serwisie opartym o Drupal 7!

Co w książce?

Książka zawiera opracowanie najbardziej przydatnych i ciekawych technik pracy z systemem Drupal, omówienie inerfejsu administracji oraz linki do przydatnych zasobów. Autor przedtawia w niej także najciekawsze dodatki i moduły Drupala!

Więcej o Drupalu

Systemu Drupal zapewne nie trzeba przedstawiać i choć w Polsce dopiero zdobywa on popularność, jest to jeden z najbardziej uznanych na świecie systemów CMS. Drupal regularnie otrzymuje nagrody za najlepszy system zarządzania treścią (2009 – cnet.co/1kcQn, 2008 - bit.ly/iXd2qg),wyprzedzając Joomlę czy WordPress! I choć kursy z zakresu wspomnianych, świetnych systemów są już w przygotowaniu i wkrótce ukażą się na eduweb.pl, polecamy poznać również możliwości najnowszej wersji Drupal 7.

Poniżej przedstawiam trzy najważniejsze zalety systemu Drupal 7:

 • Jest to najbardziej dynamicznie rozwijany system, a wersja 7 to jego najnowsza odsłona, zgodna z aktualnymi standardami.
 • Największa zaleta Drupala to jego ogromna skalowalność, co sprawia, że korzystają z niego również bardziej zaawansowani projektanci stron WWW, którym często nie wystarcza elastyczność innych systemów CMS. Znajomość HTML/CSS oraz przynajmniej podstaw PHP daje ogromne możliwości.
 • System jest bardzo stabilny, dzięki czemu korzystają z niego największe korporacje, jak chociażby MTV (http://www.mtv.co.uk/) czy urzędy (http://www.whitehouse.gov/i http://www.mg.gov.pl/)

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs przeznaczony jest dla wszystkich osób, które zajmują się projektowaniem stron WWW i chcą wzbogacić swoje umiejętności o znajomość systemu zarządzania treścią Drupal. Kurs przeznaczony jest również dla osób, które tworzą stronę dla siebie, lub dla swojego klienta któremu udostępniają możliwość samodzielnej administracji treścią. Aby w pełni wykorzystać potencjał Drupala, przydatna jest podstawowa wiedza z zakresu XHTML i CSS a znajomość PHP, choć nie jest wymagana, będzie kolejnym, dodatkowym atutem.

Jeśli chcesz projektować swoje strony WWW z użyciem najbardziej atrakcyjnych technologii i wzbogacić witryny o nowe możliwości łatwego administrowania treścią - ten kurs jest dla Ciebie!

Dlaczego wybrać właśnie ten kurs?

 1. Kurs wideo to najbardziej efektywna a zarazem najprzyjemniejsza forma nauki. Jest on tak prowadzony, byś cały czas mógł go śledzić z zainteresowaniem i zaangażowaniem.
 2. Wiedza, którą otrzymujesz w tym kursie, to nie tylko sucha teoria, ale również wskazówki od praktyka z wieloletnim doświadczeniem, dzięki którym dużo łatwiej będzie Ci opanować materiał a także zacząć przygodę z systemem CMS Drupal.
 3. W cenie kursu otrzymujesz cenne bonusy a wszystkie materiały są przygotowane rzetelnie i profesjonalnie.
ocen
-15%
Ten Kurs możesz kupić w Pakiecie, który zawiera precyzyjnie dobrane, uzupełniające materiały. Poza zniżką Pakiet umożliwi Ci zdobycie Odznaki i Certyfikatu.
badge

Jesteś o krok od zdobycia odznaki!

Jednym z brakujących kursów jest . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Zdobyłeś specjalizację!

Gratulacje! Zdobyłeś specializację . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Odbierz rabat 15%