Kurs Dreamweaver

Kurs Dreamweaver

Techniki Zaawansowane

Możliwości HTML5 i Deramweaver'a

Zaawansowany kurs Dreamweaver pozwoli Ci jeszcze lepiej poznać możliwości najlepszego środowiska do tworzenia stron WWW. W kursie omawiamy pracę z Dreamweaverem pod kątem najnowszych standardów HTML5 i CSS3 a także trendów sieciowych, jak integracja z systemami CMS jak WordPress.


 • Praca z narzędziami walidacji kodu W3C oraz testowaniem stron WWW pod kątem pozycjonowania
 • Omówienie szablonów ułatwiających aktualizację treści
 • Przedstawienie zaawansowanych paneli Dreamweaver'a
 • Wykorzystanie wyrażeń regularnych w zapytaniach
 • Nowe Funkcje HTML5 i CSS3
 • Pliki źródłowe i wiele, wiele więcej!

Co składa się na kurs Dreamweaver?

Kurs Zaawansowany Dreamweaver to 7 godzin wysokiej jakości wideo tutoriali, w których dowiesz się jak wykorzystać ukryty potencjał tego narzędzia przy tworzeniu, testowaniu i aktualizacji stron WWW zgodnych z najnowszymi standardami HTML5 i CSS3. Poznasz też praktyki pracy z CMS jak WordPress, Joomla! czy Drupal.

Zaawansowany kurs Dreamweaver pokazuje w praktyce wykorzystanie wsparcia programu dla najnowszych technologii. W kursie poznasz między innymi sposoby na szybką aktualizację strony z wykorzystaniem CMS czy szablonów. Zobaczysz także najnowsze Funkcje Dreamweavera jak publikowanie stron na urządzenia przenośne z jQuery. Wykorzystamy też autorskie rozwiązania i dodatkowe komponenty zapewniające profesjonalny workflow.

Najnowsze standardy HTML5 i CSS3

Interfejs programu Dreamweaver

W kursie poznasz narzędzia Dreamweavera wspierające najnowsze standardy sieciowe HTML5 i CSS3 takie jak Code Hints, nowe funkcje panelu CSS Styles czy walidacja W3C. Zajmiemy się także przepisaniem kodu witryny z XHTML 1.0 Strict na HTML5 odkrywając przy okazji szereg praktycznych technik pracy. Dowiesz się także o najważniejszych zmianach w HTML5 i elementach takich jak znacznik <video> a także pracy z ciekawymi regułami CSS3 oraz @font-face.

Współpraca z systemami CMS i serwisami społecznościowymi

dreamweaver i drupal joomla

Na przykładzie systemu WordPress pokażę Ci, jak możesz edytować swoją stronę z wykorzystaniem CMS takich jak Drupal czy Joomla! bezpośrednio w Dreamweaverze. Zapewni on środowisko testowe i podgląd na żywo strony, jak również możliwość komunikacji z bazą danych mySQL praktycznie bez znajomości PHP.

Dodamy także do naszej strony wyświetlanie newsów zintegrowane z serwisem Twitter oraz możliwość komunikacji wykorzystując Skype.

Zaawansowane narzędzia Spry i Ajax

dreamweaver ajax

W kursie omówione zostały biblioteki JavaScript i Ajax z których korzystamy między innymi do sprawdzenia poprawności pól w formularzu kontaktowym. Wykorzystamy gotowe komponenty Spry, których zachowanie i wygląd nauczymy się zmieniać z poziomu CSS. Dodamy do strony także skrypt w PHP, któwy zajmie się obsługą formularza. Ponadto, dodamy do naszej strony nowe funkcje z wykorzystaniem gotowych Widgetów.

BONUS! jQuery Mobile i inne nowe funkcje!

dreamweaver urządzenia mobilne

W kursie zaprezentujemy także najnowsze funkcje programu Dreamweaver związane z przygotowaniem stron na urządzenia przenośne, jQuery Mobile Framework oraz Phone Gap. Zajmiemy się także panelem Multiscreen przeznaczonym do testowania witryn WWW oraz CSS3 Media Queries!

Nauka z Ekspertem Adobe

Grzegorz Róg - Adobe Certified Expert

Co jeszcze znajdziesz w kursie?

 • Praca z narzędziami walidacji kodu W3C oraz testowaniem stron WWW pod kątem pozycjonowania
 • Omówienie szablonów ułatwiających aktualizację treści
 • Przedstawienie zaawansowanych paneli Dreamweaver'a
 • Wykorzystanie wyrażeń regularnych w zapytaniach
 • Nowe Funkcje HTML5 i CSS3
 • Pliki źródłowe i wiele, wiele więcej!
ocen
-15%
Ten Kurs możesz kupić w Pakiecie, który zawiera precyzyjnie dobrane, uzupełniające materiały. Poza zniżką Pakiet umożliwi Ci zdobycie Odznaki i Certyfikatu.
badge

Jesteś o krok od zdobycia odznaki!

Jednym z brakujących kursów jest . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Zdobyłeś specjalizację!

Gratulacje! Zdobyłeś specializację . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Odbierz rabat 15%