Kurs Dreamweaver - Tworzenie WWW PROMO

Kurs Dreamweaver - Tworzenie WWW PROMO

Tworzenie Stron Internetowych w XHTML CSS

Tytułem wstępu

Kurs Adobe Dreamweaver składa się niemal z 7 godzin lekcji, które wprowadzą Cię w świat projektowania stron internetowych w XHTML oraz CSS. Dreamweaver posiada szereg ułatwień, które pozwolą Ci stworzyć pierwszą stronę internetową niemal bez wysiłku. Dodatkowo to czysta frajda!


 • Podstawy jezyka HTML oraz CSS i opis narzędzi i paneli programu Dreamweaver
 • Tworzenie strony internetowej w Dreamweaverze zgodnej z najnowszymi standardami (metoda beztabelkowa)
 • Media na stronie jak Flash, muzyka, filmy
 • Formularze, przyciski rollover, okienka pop-up
 • Publikacja strony na serwerze
 • Praktyczne porady, tipsy i interesujące wskazówki płynące z wieloletniej praktyki w projektowaniu stron internetowych w Dreamweaverze

Czego dowiesz się w kursie Dreamweaver?

Kurs oprócz omówienia narzędzi i technik pracy w programie Adobe Dreamweaver zawiera także opis tworzenia strony internetowej w XHTML CSS. Kurs został opracowany w oparciu o wersję Dreamweaver CS4. Jeśli posiadasz nowszą wersję, proponujemy nasz nowszy materiał Dreamweaver - Techniki Pracy.

Sprawdź, jaką stronę www stworzymy razem w tym kursie!

Jeśli chodzi o strony internetowe – wszystko opiera się na HTML. Dreamweaver jest najlepszym narzędziem służącym do authoringu, czyli tworzenia stron opartych na HTML. Wykorzystując go nie tylko przyspieszysz swoją pracę, ale również dowiesz się jak optymalnie wykorzystać tą technologię, a także wzbogacisz swoje strony o elementy interaktywne, które z poziomu Dreamweavera można niezwykle łatwo dodać.

strona w dreamweaver

Przygotowując kurs chciałem, żebyś poczuł się tak, jakbyś przyglądał się pracy specjalisty, słuchając jednocześnie precyzyjnych oraz przydatnych wskazówek. Skoncentrowałem się na tym, żeby kurs był kompletny, to znaczy prowadził Cię za rękę prezentując wszystkie najważniejsze narzędzia programu. Nauka jest przyjemna a zarazem interesująca, ponieważ zawiera serię praktycznych wskazówek, które płyną z kilkuletniego doświadczenia w pracy z Dreamweaverem oraz projektowaniem stron internetowych. Przez cały kurs będziemy pracować nad praktycznym projektem strony.

Kurs zawiera między innymi:

 • podstawy jezyka HTML oraz CSS
 • opis narzędzi i paneli programu Dreamweaver
 • tworzenie strony internetowej w Dreamweaverze zgodnej z najnowszymi standardami (metoda beztabelkowa)
 • media na stronie jak Flash, muzyka, filmy
 • formularze, przyciski rollover, okienka pop-up
 • publikacja strony na serwerze
 • praktyczne porady, tipsy i interesujące wskazówki płynące z wieloletniej praktyki w projektowaniu stron internetowych w Dreamweaverze
 • pliki źródłowe dzięki którym zaoszczędzisz czas

BONUS! Pomysł na dochodową stronę WWW

W kursie znajdziesz także obszerną lekcję, w której przyglądam się najlepiej zarabiającym serwisom w internecie i przedstawiam kilka pomysłów na sprawdzony biznes w sieci! To nie wszystko, ponieważ razem z kursem otrzymasz więcej bonusów:

 • Kurs "Przygoda z webdesign'em"
 • Video Tutoriale z eduweb.pl
 • Kurs Flash: podstawy rysowania i animacji! (10 lekcji!)

Dla kogo jest ten kurs?

Chcesz stworzyć własną stronę internetową dla swojej firmy, swoją stronę domową, czy bloga? Albo po prostu zauważyłeś, że drobne poprawki na swojej stronie możesz zrobić sam, zamiast płacić agencjom reklamowym? Tak, dobrze trafiłeś. Poza tym poznasz narzędzia programu Adobe Dreamweaver oraz nauczysz się tworzyć profesjonalne, nowoczesne witryny, zgodne ze standardami sieciowymi. Kurs został opracowany w oparciu o wersję Dreamweaver CS4. Jeśli posiadasz nowszą wersję, proponujemy nasz nowszy materiał Dreamweaver - Techniki Pracy.

Dlaczego wybrać właśnie ten kurs?

 1. Kurs Video to najbardziej efektywna a zarazem najprzyjemniejsza forma nauki. Jest on tak prowadzony, byś cały czas mógł go śledzić z zainteresowaniem i zaangażowaniem.
 2. Wiedza, którą otrzymujesz w tym kursie, to nie tylko sucha teoria, ale również wskazówki od praktyka z kilkuletnim doświadczeniem, dzięki którym dużo łatwiej będzie Ci opanować materiał a także zacząć przygodę z projektowaniem stron internetowych we XHTML i CSS.
 3. W cenie kursu otrzymujesz mnóstwo cennych bonusów a wszystkie materiały są przygotowane rzetelnie i profesjonalnie. Między innymi przygotowaliśmy dla Ciebie mnóstwo przydatnych linków, które sprawią, że po przerobieniu kursu będziesz wiedział, jak dalej rozwijać swoje umiejętności!
ocen
-15%
Ten Kurs możesz kupić w Pakiecie, który zawiera precyzyjnie dobrane, uzupełniające materiały. Poza zniżką Pakiet umożliwi Ci zdobycie Odznaki i Certyfikatu.
badge

Jesteś o krok od zdobycia odznaki!

Jednym z brakujących kursów jest . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Zdobyłeś specjalizację!

Gratulacje! Zdobyłeś specializację . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Odbierz rabat 15%