Kurs Adobe Dreamweaver

Kurs Adobe Dreamweaver

Techniki Pracy

Narzędzia Browser Lab

Dreamweaver to narzędzie o ogromnych możliwościach. Ułatwia on tworzenie stron w HTML5, jak również dynamicznych witryn opartych na systemach Joomla! czy WordPress. Zawiera narzędzia, dzięki którym Twoja strona będzie zgodna z najnowszymi standardami W3C, oraz dodatki, jak skrypty JavaScript gotowe do umieszczenia na witrynie. Dreamweaver to wszechstronny program, który doceni każda osoba zajmująca się tworzeniem stron WWW.


 • Interfejs programu i wszystkie jego najważniejsze narzędzia
 • Najważniejsze elementy składni XHTML Strict i CSS
 • Opracowanie tabel, hiperłączy, formularzy i ich najlepszych zastosowań
 • Metody efektywnej pracy z dodatkami jak widgety Spry
 • Wykorzystanie biblioteki Flashowej Cu3er do stworzenia trójwymiarowej animacji w topie
 • Pracę z jednostkami miary i różnymi typami stylów CSS

Co składa się na kurs Dreamweaver?

Kurs Dreamweaver, to książka i niespełna 10(!) godzin wysokiej jakości wideo tutoriali, składających się na esencję obowiązkowej wiedzy dla każdego, kto zajmuje się projektowaniem stron WWW oraz chce pracować szybciej i wygodniej z pomocą programu Adobe Dreamweaver.

Kurs Dreamweaver to przede wszystkim praktyczne podejście do nauki - przez cały kurs będziemy zajmować się przygotowaniem interfejsu witryny w oparciu o najnowsze standardy XHTML i CSS. Całą stronę opracujemy wykorzystując narzędzia Dreamweavera i być może nawet nie zorientujesz się, kiedy poznasz je wszystkie!

strona z kursu Dreamweaver

W kursie Dreamweaver poznasz między innymi:

 • Interfejs programu i wszystkie jego najważniejsze narzędzia
 • Współpracę Dreamweavera z Photoshop i Flash
 • Metody efektywnej pracy z dodatkami jak widgety Spry
 • Omówienie dodatków jak Adobe Browser Lab
 • Proces tworzenia strony z elementami liquid z pomocą Dreamweavera

Interfejs i narzędzia

Interfejs programu Dreamweaver

Nowy Dreamweaver oferuje szereg niezwykle przydatnych narzędzi, takich jak ulepszony tryb Live View oraz narzędzie inspekcji kodu CSS. Udoskonalony został także interfejs zamieszczania elementów i pracy z projektami stron. Wszystkie te Funkcje dokładnie omówimy w kursie w taki sposób, abyś mógł z nich wygodnie korzystać w każdym następnym projekcie. Z pomocą rewelacyjnej usługi Adobe Browser Lab, która została zintegrowana z Dreamweaverem, będziesz mógł teraz szybko i skutecznie przetestować stronę pod różnymi przeglądarkami i na różnych systemach operacyjnych!

Współpraca z Photoshop i Flash

Na stronie umieścimy między innymi szereg grafik oraz film Flash'a. Dowiesz się, jak możesz zarządzać właściwościami tych plików z poziomu Dreamweavera oraz jak możesz zapewnić sobie możliwość szybkiej edycji grafik witrynyz pomocą plików edycyjnych. Będziemy pracować na praktycznych przykładach cięcia grafiki na przygotowywaną witrynę, a z kursu dowiesz się jak zrobić to najszybciej i najwygodniej. Poznasz także sposoby optymalizacji plików zimplementowane w Dreamweaverze.

Najnowsze standardy XHTML i CSS

Walidacja XHTML CSS

Stronę, którą stworzymy w kursie będziemy opracowywać w ramach najnowszych standardów XHTML 1.0 Strict rekomendowanych przez W3C. Fundamenty wiedzy z zakresu XHTML i CSS zainteresują nie tylko początkujących, ale również bardziej zaawanoswanych użytkowników. Poznamy bowiem szereg ciekawych zastosowań z wykorzystaniem CSS3 oraz wyświetlimy dowolne czcionki na naszej stronie z pomocą reguły @font-face.

CHCESZ WIĘCEJ?

kurs dreamweaver

UWAGA! W komplecie z kursem znajdziesz książkę, w której opisane są najlepsze praktyki pracy z Dreamweaverem, a także przydatne skróty klawiaturowe, wyrażenia regularne i wiele innych technik, które wykorzystasz w swojej pracy. Na płycie DVD znajdziesz natomiast bonusowe lekcje: Reguła font face, z pomocą której osadzisz na swojej stronie dowlony font, niezależnie, czy został on zainstalowany w systemie użytkownika, a także lekcje o osadzaniu Flasha i korzystaniu z fantastycznych bibliotek cu3er.

Co jeszcze znajdziesz w kursie?

 • Najważniejsze elementy składni XHTML Strict i CSS
 • Opracowanie tabel, hiperłączy, formularzy i ich najlepszych zastosowań
 • Automatyczne generowanie menu bazujące na Spry
 • Wykorzystanie biblioteki Flashowej Cu3er do stworzenia trójwymiarowej animacji w topie
 • Pracę z jednostkami miary i różnymi typami stylów CSS
 • Pliki źródłowe do każdej z lekcji kursu
 • i wiele, wiele więcej...

Nauka z Ekspertem Adobe

Grzegorz Róg - Adobe Certified Expert

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs przeznaczony jest dla wszystkich osób, które zajmują się projektowaniem stron WWW i chcą poznać najlepsze techniki pracy z programem Dreamweaver po to, aby zwiększyć swoją wydajność i podnieść poziom tworzonych witryn. Kurs będzie doskonałym źródłem wiedzy zarówno dla początkujących, którzy przy okazji poznają podstawy XHTML i CSS, jak i bardziej zaawansowanych użytkowników, którzy wykorzystają ogromny potencjał nowych narzędzi Dreamweavera.

Jeśli chcesz projektować swoje strony WWW z użyciem najbardziej atrakcyjnych technologii i wzbogacić witryny o nowe możliwości zgodnie z najnowszymi trendami - ten kurs jest dla Ciebie!

Dlaczego wybrać właśnie ten kurs?

1. Kurs wideo to najbardziej efektywna a zarazem najprzyjemniejsza forma nauki. Jest on tak prowadzony, byś cały czas mógł go śledzić z zainteresowaniem i zaangażowaniem.

2. Wiedza, którą otrzymujesz w tym kursie, to nie tylko sucha teoria, ale również wskazówki od praktyka z wieloletnim doświadczeniem, dzięki którym dużo łatwiej będzie Ci opanować materiał a także zacząć przygodę z JavaScript i Ajax.

3. W cenie kursu otrzymujesz mnóstwo cennych bonusów a wszystkie materiały są przygotowane rzetelnie i profesjonalnie.

ocen
-15%
Ten Kurs możesz kupić w Pakiecie, który zawiera precyzyjnie dobrane, uzupełniające materiały. Poza zniżką Pakiet umożliwi Ci zdobycie Odznaki i Certyfikatu.
badge

Jesteś o krok od zdobycia odznaki!

Jednym z brakujących kursów jest . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Zdobyłeś specjalizację!

Gratulacje! Zdobyłeś specializację . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Odbierz rabat 15%