Kurs Corel DRAW

Kurs Corel DRAW

Techniki Zaawansowane

Wstęp

Wejdz w zaawansowany swiat grafiki wektorowej z programem Corel DRAW. Material, który masz przed soba, to obszerny kurs obslugi Corela z wykorzystaniem zaawansowanych technik pracy. Poznaj narzedzia i efekty stosowane przez profesjonalistów na praktycznych przykladach


 • Omówienie zaawansowanych technik i narzędzi w Corel Draw
 • Pełnowartościowy projekt opakowania produktowego
 • Projekt logo, kubka oraz plakatu promującego produkt
 • Techniki tworzenia złożonych ilustracji wektorowych
 • Wskazówki praktyka z wieloletnim doświadczeniem w DTP
 • Kreatywne efekty z nowymi narzędziami Corela

Praca z praktycznymi projektami

Znajomość interfejsu i narzędzi programu to nie wszystko. Dlatego podczas pracy z kursem będziesz pracował z konkretnymi projektami tak abyś mógł dowiedzieć się jak w praktyce wykorzystać bardziej zaawansowane i złożone funkcje aplikacji Corel Draw. Dowiesz się jak między innymi  wykonać fantastyczny plakat reklamowy w technice kreskówkowej oraz pełnowartościowy projekt opakowania produktu z uwzględnieniem wymagań drukarni.

Kurs Corel Draw
Zobacz wizualizację opakowania.

Co poza tym?

Naukę rozpoczniemy od projektu logo fikcyjnej marki CoffiCo przygotowanej na potrzeby kursu. Podczas pracy z tym projektem poznasz kreatywne narzędzia takie jak spirala, czy środki artystyczne pozwalające tworzyć niesamowite efekty na obiektach wektorowych. Wykorzystamy również nowości takie jak narzędzie smużenie, dzięki któremu będziesz mógł wpływać na kształt obiektu w bardzo wygodny i swobodny sposób.

Nowe okna dokowane programu Corel Draw

Kurs Corel Draw

Poznasz wiele nowych okien dokowanych takich jak style obiektów czy style kolorów, które pomogą przyspieszyć Twoją pracę. Dowiesz się jak zdefiniować styl wybranych elementów projektu, aby móc później zautomatyzować edycję właściwości kilku obiektów wektorowych naraz. Okno dokowane Transformacji wykorzystamy w praktyce podczas zmieniania pozycji obiektów i ich duplikowania, a okno dokowane Kolor pomoże nam w szybkim dobieraniu składowych CMYK dla elementów projektu.

Zobacz lekcję kursu - Smużenie >>

Plakat reklamowy oraz zaawansowana ilustracja postaci

Kurs Corel Draw

Pracę z projektem plakatu zaczniemy od ilustracji kreskówkowej. Wspólnie stworzymy postać dzięki takim narzędziom jak Pisak czy Inteligentne Wypełnienie. Następnie dowiesz się jak zdefiniować własny deseń oraz zapoznasz się z zaawansowaną edycją ścieżek wektorowych za pomocą narzędzia Kształt. Wcześniej wykonane logo wdrożymy do projektu plakatu i wygenerujemy pliki dla drukarni.

Zobacz wizualizację naszego finalnego produktu.

Narzędzie Wypełnienie Siatkowe

Kurs Corel Draw
Zobacz wizualizację naszego finalnego produktu.

Zobacz jak z pomocą narzędzia Wypełnienie Siatkowe można tworzyć plastyczne obiekty wektorowe, wyglądające niczym malowane bitmapy. W kursie stworzysz apetyczną ilustrację filiżanki kawy, a dzięki Wypełnieniu Siatkowemu sprawisz, że obiekty wektorowe nabiorą głębi. Wykonaną ilustrację wykorzystasz następnie w profesjonalnym projekcie opakowania na kawę marki CoffiCo, dokładnie w taki sposób jakbyś pracował na zlecenie klienta.

Zobacz lekcję kursu - Zniekształcenie >>

Sprostaj wymaganiom drukarni

Kurs Corel Draw

Do kursu załączone zostały przykładowe specyfikacje przygotowania projektów dla różnych technik druku. Zawierają one ograniczenia stawiane projektantom, które nierzadko bywają problematyczne. Mimo to dowiesz się jak radzić sobie z powyższym oraz zaznajomisz się z takimi zagadnieniami jak overprint, wybranie w kolorze, zerwanie rastra. Podczas tworzenia projektów będziemy szczegółowo omawiać każdy punkt zawarty w specyfikacji otrzymanej od drukarni. Poznasz również przewidywane rezultaty druku w razie niezastosowania się do wymagań zakładu poligraficznego. Wszystkiego dowiesz się na praktycznych przykładach.  

Podsumowując, kurs zawiera między innymi:

 • Omówienie zaawansowanych technik i narzędzi w Corel Draw
 • Pełnowartościowy projekt opakowania produktowego
 • Projekt logo, kubka oraz plakatu promującego produkt
 • Techniki tworzenia złożonych ilustracji wektorowych
 • Wskazówki praktyka z wieloletnim doświadczeniem w DTP
 • Kreatywne efekty z nowymi narzędziami Corela
 • I wiele, wiele więcej!

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs Corel Draw Techniki Zaawansowane jest przeznaczony dla osób, które znają już podstawy programu Corel oraz dla osób, które przerobiły nasz wcześniejszy kurs Corel - Techniki Pracy.  Osoby te uzupełnią swój warsztat o  kompletną dawkę wiedzy na temat wykorzystania zaawansowanych narzędzi i złożonych operacji podczas tworzenia profesjonalnych projektów. Kurs zawiera wiele praktycznych wskazówek dla osób, które pracują już w branży kreatywnej i chciałyby rozszerzyć swoją wiedzę o nowe zagadnienia i techniki rysowania obiektów wektorowych. Mimo to kurs prowadzony jest jednak w taki sposób, aby osoby początkujące mogły również poradzić sobie z tworzonymi projektami. Nawet jeśli korzystasz z oprogramowania Adobe, program Corel Draw nierzadko stanowi obowiązkową aplikację  wykorzystywaną przy projektach do druku. Jeśli zatem wykonujesz prace przeznaczone do reprodukcji drukarskiej, bądź zamierzasz wkroczyć w świat DTP - ten kurs jest dla Ciebie!

Dlaczego wybrać właśnie ten kurs?

 1. Kurs wideo to najbardziej efektywna a zarazem najprzyjemniejsza forma nauki. Jest on tak prowadzony, byś cały czas mógł go śledzić z zainteresowaniem i zaangażowaniem, a także czerpać satysfakcję z tworzonych projektów.
 2. Wiedza, którą otrzymujesz w tym kursie, to nie tylko sucha teoria, ale również wskazówki od praktyka z wieloletnim doświadczeniem, dzięki którym dużo łatwiej będzie Ci opanować materiał i przygotować ciekawe projekty w Corel.
 3. Uczysz się na praktycznych przykładach. Zebrane techniki wynikają z praktyki a same dodatki które stworzymy są omówione kompleksowo. Kurs, który masz przed sobą to esencja praktycznej wiedzy i doświadczenia a także skrótów, które oszczędzą Ci godziny pracy i poszukiwań.
ocen
-15%
Ten Kurs możesz kupić w Pakiecie, który zawiera precyzyjnie dobrane, uzupełniające materiały. Poza zniżką Pakiet umożliwi Ci zdobycie Odznaki i Certyfikatu.
badge

Jesteś o krok od zdobycia odznaki!

Jednym z brakujących kursów jest . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Zdobyłeś specjalizację!

Gratulacje! Zdobyłeś specializację . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Odbierz rabat 15%