Kurs Photoshop i Cinema 4D

Kurs Photoshop i Cinema 4D

Techniki Pracy

Wprowadzenie

Wejdź na najwyższy poziom pracy i naucz się jak po mistrzowsku łączyć elementy w trójwymiarze razem z ilustracją w Photoshopie. Dowiedz się jak wykonać ustawić scenę, oświetlenie i materiały w Cinema 4D tak aby wydobyć z nich jak najwięcej przy użyciu najlepszych technik postprodukcji. Połącz magię edycji w Photoshop i wolności tworzenia obiektów 3D aby uzyskać powalające efekty i przewyższyć oczekiwania klientów, przy okazji odkrywając sekrety światowej klasy ilustratora, Wojciecha Magierskiego.


 • Kompleksowe omówienie dwóch projektów wykonanych w Cinema 4D i Photoshop
 • Zbiór ciekawych porad, technik pracy i sztuczek
 • Wiedza tajemna Wojciecha Magierskiego
 • Cała masa porad dotyczących popularnych narzędzi Cinema 4D i Photoshopa
 • Kreatywne podejście do filtrów, masek, pędzli i fotomanipulacji
 • Wiele interesujących technik pracy z modelowaniem, oświetleniem I teksturowaniem

Praca na praktycznych przykładach

W kursie poznasz podstawy pracy w Cinema 4D niezbędne do tego, aby jak najszybciej przejść do praktycznych zagadnień i pracy z dwiema fantastycznymi ilustracjami. Wojciech Magierski rozłoży stworzone kreacje na czynniki pierwsze, odtwarzając krok po kroku wykonane w nich elementy graficzne, począwszy od stworzenia brył 3D aż po postprodukcję w Photoshop. Pokaże również jak efektownie ustawić scenę oraz światło a także zdradzi tajniki tworzenia materiałów.

W kursie koncentrujemy się na kilku praktycznych ilustracjach, omawiając najskuteczniejsze techniki pracy z adjustami, warstwami mieszania i innymi ważnymi narzędziami w Photoshop. W ten sposób poznasz wszystkie techniki, które zostały wykorzystane podczas pracy nad projektami.

Projekt reklamowy

Kurs Photoshop i Cinema 4D

W pierwszej części kursu dowiesz się jak powstał projekt reklamy sportowych butów. Podczas tworzenia potrzebnych do ilustracji elementów desek oraz abstrakcyjnych kształtów, zapoznasz się zewszystkimi podstawowymi narzędziami w Cinema 4D. Dzięki omawianym technikom, przyspieszysz tempo swojej pracy i poznasz nieskończone możliwości modelowania w 3D. Ponadto, podczas postprodukcji, przekażemy Ci wiele przydatnych wskazówek na temat pracy w Photoshopie, w tym budowanie sceny, modyfikowanie oświetlenia oraz kompozycji, a także retusz przy użyciu adjustów.

Bajkowa kompozycja eduweb

Kurs Photoshop i Cinema 4D

W kolejnej części kursu zobaczysz kulisy powstawania reklamy Eduweb. To kolejna praca stworzona przez Wojciecha Magierskiego wyłącznie dla Was, wyłącznie po to, aby użyć jak największej ilości ciekawych technik i narzędzi. Dzięki tej pracy przeniesiesz się w bajkowy i kolorowy świat trójwymiaru. W tym przypadku nasza uwaga skupia się na umiejętnym modelowaniu - każdy element jest dokładnie omówiony przy użyciu rozmaitych technik pracy w programie Cinema 4D. Dużą rolę będą pełniły materiały i oświetlenie, dlatego też zostaną szczegółowo omówione w czasie tworzenia projektu. W tym projekcie w Photoshopie pracujemy mniej, aczkolwiek odgrywa on znaczącą rolę. Poznasz tajniki pracy z gotowym renderem, tak aby wyciągnąć z niego jak najwięcej.

Porażające efekty 3D

Kurs Photoshop i Cinema 4D

Dodatkowo, w kursie znajdziesz lekcję, w której omówionych jest kilka ciekawych i wcześniej nie wykorzystywanych efektów, które ożywią i urozmaicą twoją ilustrację. Dowiesz się jak przy użyciu narzędzia Cloner stworzyć obiekt z innych obiektów, na przykładzie głowy zbudowanej z kulek. Aby dodać trochę dynamiki i fantazji, utworzysz z nich eksplozje za pomocą narzędzi w Cinema 4D. Dzięki tym prostym efektom sprawisz ze twoja praca nabierze zupełnie innego wymiaru. Przy tym wszystkim autor przekaże Ci mnóstwo porad, kładąc nacisk na przydatne sztuczki w Cinema 4D, które przydadzą się w Twojej dalszej, kreatywnej pracy. Ucząc się ich, pobudzisz swoja wyobraźnie, gwarantujemy, ze praca w 3D stanie się jeszcze przyjemniejsza!

Płonący napis Husaria w Photoshopie

Kurs Photoshop i Cinema 4D

Finalnie, mały projekt który pokaże jak sprawnie posługiwać się narzędziami w Photoshopie. Wszystkie ówcześnie omówione techniki pracy w Photoshopie, pomogą w otrzymaniu tego imponującego efektu. Ten wręcz filmowy zabieg, kryje jeszcze pare sekretnych uwag Wojtka Magierskiego, dzięki którym nauczysz się jak pracować z tekstem.

Podsumowując, kurs zawiera między innymi:

 • Kompleksowe omówienie dwóch projektów wykonanych w Cinema 4D i Photoshop
 • Zbiór ciekawych porad, technik pracy i sztuczek
 • "Wiedzę tajemną" Wojciecha Magierskiego
 • Cała masa porad dotyczących popularnych narzędzi Cinema 4D i Photoshopa
 • Kreatywne podejście do filtrów, masek, pędzli i fotomanipulacji
 • Wiele interesujących technik pracy z modelowaniem, oświetleniem I teksturowaniem

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs Photoshop Masterclass, to pozycja obowiązkowa dla każdej osoby, która pracuje w Photoshop. Przygotowany został z myślą o osobach, które dobrze opanowały podstawy programu, lub wykorzystują Photoshopa w swojej codziennej pracy. Osobom początkującym zdecydowanie polecamy wcześniejsze przerobienie Kursu Photoshop - Techniki Pracy, Kursu Photoshop dla Designerów, oraz Kursu Photoshop - Techniki Zaawansowane. Szczególnie polecamy także Kurs Photoshop Masterclass. Wszystkie te materiały składają się na Kompendium Photoshop, które jest kompleksowym i jedynym tego rodzaju zestawem materiałów do nauki Adobe Photoshop w sieci.

Jeśli znasz świetnie Photoshop i korzystasz z niego na co dzień, ten kurs pozwoli Ci podejrzeć warsztat i zajrzeć za kulisy prac świetnego grafika Wojciecha Magierskiego. Jeśli jesteś osobą średnio-zaawansowaną, ten kurs katapultuje Cię do zupełnie innej ligi projektowania.

Dlaczego wybrać właśnie ten kurs?

 1. Kurs wideo to najbardziej efektywna a zarazem najprzyjemniejsza forma nauki. Jest on tak prowadzony, byś cały czas mógł go śledzić z zainteresowaniem i zaangażowaniem, a także czerpać satysfakcję z tworzonych projektów.
 2. Wiedza, którą otrzymujesz w tym kursie, to nie tylko sucha teoria, ale również wskazówki od praktyka z wieloletnim doświadczeniem, dzięki którym dużo łatwiej będzie Ci opanować materiał i przygotować ciekawe projekty w Photoshop i 3D.
 3. Uczysz się na praktycznych przykładach. Zebrane techniki wynikają z praktyki a same dodatki które stworzymy są omówione kompleksowo. Kurs, który masz przed sobą to esencja praktycznej wiedzy i doświadczenia a także skrótów, które oszczędzą Ci godziny pracy i poszukiwań.
ocen
-15%
Ten Kurs możesz kupić w Pakiecie, który zawiera precyzyjnie dobrane, uzupełniające materiały. Poza zniżką Pakiet umożliwi Ci zdobycie Odznaki i Certyfikatu.
badge

Jesteś o krok od zdobycia odznaki!

Jednym z brakujących kursów jest . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Zdobyłeś specjalizację!

Gratulacje! Zdobyłeś specializację . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Odbierz rabat 15%