Kurs Adobe Audition

Kurs Adobe Audition

Edycja Dzwięku

Wprowadzenie

Masz przed soba zbiór najwazniejszych informacji, które powinienes przyswoic chcac pracowac samodzielnie z audio. Kompendium podstawowych informacji nt. Narzedzia Adobe Audition i jego mozliwosci. Korzystajac z wiedzy eksperta, mozesz odwaznie wykorzystac przyswojona wiedze i stac sie samodzielnym w tworzeniu tresci na rózne nosniki.


 • Praktyczny projekt dźwiękowy
 • Naprawa dźwięku w praktyce
 • Porady dotyczące szybszej pracy
 • Zgodność z Premiere Pro
 • Podstawy masteringu
 • Kompresja wielopasmowa i Mid-Side
 • Normalizacja i przygotowanie do publikacji
 • Kompletne pliki źródłowe do pracy

Kurs Adobe Audition - Edycja Dźwięku

Kurs przygotowany został z myślą o początkujących osobach, dopiero rozpoczynających zabawę z obróbką audio, jednak również doświadczony edytor dźwięku z pewnością znajdzie w nim dla siebie wiele przydatnych wskazówek. Szczegółowe zaprezentowanie najnowszych możliwości Adobe Audition, jako narzędzia do zaawansowanej edycji dźwięku, pozwoli na zwiększenie precyzji pracy przy Twoich projektach. Na bazie praktycznych przykładów, z jakimi spotkasz się w pracy nad plikami audio, poznasz istotę zastosowania poszczególnych narzędzi programu.

Ewolucja Audition

Kurs Adobe Audition - Edycja Dźwięku

Nowa wersja Adobe Audition 2017 to ukłon producenta w kierunku mniej zaawansowanych użytkowników, którzy pragną poznać podstawy pracy nad audio. Udostępnione narzędzia do szybkiej i intuicyjnej pracy pozwolą ograniczyć koszty produkcji filmowej i telewizyjnej oraz przyczynią się do rozwoju amatorskich produkcji w mediach społecznościowych. Bardziej zaawansowana niż przedtem funkcja Dynamic Link pozwala na całkowitą integrację z innymi programami z rodziny Adobe.

Rozwiązanie na każdy problem

Kurs Adobe Audition - Edycja Dźwięku

Ilość narzędzi, z których możesz korzystać przy rozwiązywaniu problemów z zarejestrowanym audio w Adobe Audition, wciąż rośnie. Będziesz mógł naprawić i zniwelować w szybki i prosty sposób każdy błąd, jaki popełniono podczas rejestracji dźwięku, za pomocą obecnych w programie narzędzi dopasowanych właśnie do Twoich potrzeb.

Uwolnij kreatywność

Kurs Adobe Audition - Edycja Dźwięku

Po kursie, kiedy opanujesz podstawy poruszania się po jego interfejsie, będziesz o kilka kroków bliżej do kreatywnego zastosowania udźwiękowienia. Od teraz Twoje pomysły nie będą ograniczane przez możliwości techniczne. Będziesz miał przed sobą otwarte drzwi do zapoznania się z kolejnymi, hardware’owymi narzędziami do pracy z audio. Jednocześnie, jeśli pracujesz przy produkcjach wideo, ograniczysz koszty, potrafiąc samodzielnie i profesjonalnie zrealizować ścieżki dźwiękowe.

Formaty audio

Kurs Adobe Audition - Edycja Dźwięku

Wykorzystując profesjonalne narzędzie od Adobe, pozbędziesz się problemów kompatybilności poszczególnych formatów audio. Przechodząc przez kurs dowiesz się, jak poprawnie eksportować gotowe pliki, tak, aby można było je wykorzystać w wybranych przez Ciebie miejscach.

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs przygotowany został z myślą o początkujących osobach, dopiero rozpoczynających zabawę z obróbką audio, jednak również doświadczony edytor dźwięku z pewnością znajdzie w nim dla siebie wiele przydatnych wskazówek. Materiał okaże się przydatny dla każdej osoby, która pracuje z materiałem dźwiękowym - czy we współpracy z Premiere, czy z After Effects, czy też chciałaby nauczyć się obrabiać i edytować same pliki audio.

Dlaczego wybrać właśnie ten kurs?

 1. Kurs wideo to najbardziej efektywna a zarazem najprzyjemniejsza forma nauki. Jest on tak prowadzony, byś cały czas mógł go śledzić z zainteresowaniem i zaangażowaniem, a także czerpać satysfakcję ze zdobytej wiedzy!
 2. Wiedza, którą otrzymujesz w tym kursie, to nie tylko sucha teoria, ale również wskazówki od praktyka z wieloletnim doświadczeniem, dzięki którym dużo łatwiej będzie Ci opanować materiał i przygotować ciekawe publikacje i grafiki.
 3. Uczysz się na praktycznych przykładach. Kurs, który masz przed sobą to esencja praktycznej wiedzy i doświadczenia a także wzorów, które oszczędzą Ci godziny pracy i poszukiwań.
ocen
-15%
Ten Kurs możesz kupić w Pakiecie, który zawiera precyzyjnie dobrane, uzupełniające materiały. Poza zniżką Pakiet umożliwi Ci zdobycie Odznaki i Certyfikatu.
badge

Jesteś o krok od zdobycia odznaki!

Jednym z brakujących kursów jest . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Zdobyłeś specjalizację!

Gratulacje! Zdobyłeś specializację . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Odbierz rabat 15%