Kurs Animowane Infografiki

Kurs Animowane Infografiki

w After Effects

Wprowadzenie

Twórz efektowne reklamy i animacje typu Explainer Video! Ten kurs to wszystko, czego potrzebujesz, aby projektować nowoczesne i efektowne klipy informacyjne. Poznaj najlepsze techniki i dowiedz się w jaki sposób tworzyć animację tekstu czy danych statystycznych. Przygotujesz również reklamę aplikacji mobilnej oraz produktu pudełkowego, którą zamieścisz na YouTube, Facebooku, bądź nawet wyemitujesz w TV. Pokażemy Ci wiele przykładów przykładów obecnych trendów, podsuniemy ciekawe pomysły i inspiracje, a jako bonus do kursu otrzymasz pakiet presetów i animowanych masek gotowych do wykorzystania w komercyjnych projektach!


 • Tworzenie własnych presetów animacji
 • Ekspressions i automatyzacja animacji
 • Praca z wykorzystaniem silnika Ray-traced 3D
 • Przygotowanie reklamy aplikacji mobilnej
 • Baza pomysłów gotowych do wykorzystania w projektach
 • Współczesna i popularna stylistyka projektów graficznych
 • Analiza i dekonstrukcja reklamy eduweb
 • Pakiet presetów i animowanych masek!

Czy wiesz że filmy typu Explainer oraz Video Marketing to obecnie jedne z najczęściej wykorzystywanych materiałów do promocji marki i produktów? W kursie poznasz gotowe rozwiązania, które pozwolą Ci tworzyć skuteczne i efektowne materiały reklamowe i infografiki.

Praktyczne projekty Infografik

Animowane Infografiki

Kurs Infografiki w After Effects przeniesie Cię na kolejny poziom wtajemniczenia w projektowaniu animacji. Tym razem skupimy się na specjalistycznej wiedzy i konkretnych zastosowaniach w projektach. Na początku zajmiemy się dokładnym omówieniem modelowanie za pomoca polygroup i wykorzystamy tą właśnie technikę, aby z bazowego meshu stworzyć postać robota. Poruszymy takie kwestie jak budowanie i wycinanie polygroup, oraz nauczymy się poprawnych technik pracy z tymi narzędziami.

Automatyzacja Animacji

Animowane Infografiki

Jeden z najważniejszych elementów infografik to typografia i animacja tekstu. W Kursie poznasz ciekawe techniki animowania napisów i czołówek. Kolejnym, bardziej zaawansowanym etapem będzie tworzenie własnych presetów animacji, które przyspieszą i ułatwią Twoją pracę. Z każdą kolejną lekcją podnosimy poprzeczkę i wprowadzamy przydatne pomysły i rozwiązania. Wszystko po to, abyś mógł tworzyć kolejne animacje jeszcze szybciej, korzystając z wcześniej przygotowanych materiałów.

Tworzenie reklam i prezentacji

Animowane Infografiki

Poruszone w trakcie kursu tematy pomogą w tworzeniu zarówno prostych animacji tekstowych jak i internetowych czy telewizyjnych reklam produktów, prezentacji danych statystycznych czy pokazu slajdów. Dowiesz się także, jak powstawała animacja reklamowa eduweb.pl - rozłożymy ją dla Ciebie na drobne elementy i omówimy najciekawsze techniki.

Animowane Infografiki

Gotowe zasoby i presety

Do Kursu, oprócz standardowych materiałów niezbędnych do wykonania lekcji otrzymasz zestaw presetów i animowanych masek, które możesz wykorzystywać zarówno we własnych projektach jak i tych komercyjnych. Postaramy się tak tworzyć projekty, aby komponenty, z których skorzystamy, dało się wykorzystać w Twoich kolejnych pracach.

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs przeznaczony jest przede wszystkim dla osób, które zdążyły już poznać After Effects w stopniu co najmniej podstawowym, wiedzą jak działają kompozycje i prekompozycje, oraz jakimi warstwami dysponuje program. Osoba oglądająca kurs powinna również wiedzieć jak dodawać i kontrolować efekty oraz jak importować pliki graficzne i wideo do projektu. W znacznym stopniu skorzystają również użytkownicy programów Photoshop i Illustrator, którzy dzięki temu materiałowi będą w stanie tchnąć nowe życie w swoje statyczne projekty!

Dlaczego wybrać właśnie ten kurs?

 1. Kurs wideo to najbardziej efektywna a zarazem najprzyjemniejsza forma nauki. Jest on tak prowadzony, byś cały czas mógł go śledzić z zainteresowaniem i zaangażowaniem, a także czerpać satysfakcję ze zdobytej wiedzy!
 2. Wiedza, którą otrzymujesz w tym kursie, to nie tylko sucha teoria, ale również wskazówki od praktyka z wieloletnim doświadczeniem, dzięki którym dużo łatwiej będzie Ci opanować materiał i tworzyć profesjonalne animacje reklamowe lub informacyjne!
 3. Uczysz się na praktycznych przykładach. Kurs, który masz przed sobą to esencja praktycznej wiedzy i doświadczenia a także wzorów, które oszczędzą Ci godziny pracy i poszukiwań.
ocen
-15%
Ten Kurs możesz kupić w Pakiecie, który zawiera precyzyjnie dobrane, uzupełniające materiały. Poza zniżką Pakiet umożliwi Ci zdobycie Odznaki i Certyfikatu.
badge

Jesteś o krok od zdobycia odznaki!

Jednym z brakujących kursów jest . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Zdobyłeś specjalizację!

Gratulacje! Zdobyłeś specializację . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Odbierz rabat 15%