Kurs Adobe After Effects

Kurs Adobe After Effects

Techniki Zaawansowane

Ulepszamy radar

Eksperci pracujący w After Effects to absolutna czołówka branży efektów specjalnych, pracujący przy największych produkcjach filmowych. Sam program jest jednak na tyle elastyczny, że pozwala w bardzo prosty sposób tworzyć efekty wizualne na potrzeby projektów do sieci, takich jak intra czy efekty stron WWW, czy krótkich filmów. W najnowszym kursie poznasz tajniki zaawansowanej pracy w AE.


 • Kurs dla użytkowników, którzy znają podstawy AE i przerobili kurs After Effects: Techniki Pracy
 • Kompletne źródło wiedzy o zaawansowanych funkcjach i narzędziach After Effects
 • Zbiór praktycznych projektów wykonywanych krok po kroku
 • Materiał na płycie DVD to ponad 8 godzin rewelacyjnej jakości video z narracją lektora
 • Praktyczne porady, tipsy i interesujące wskazówki płynące z wieloletniej praktyki
 • Wartościowe bonusy!

Czego nauczysz się w kursie After Effects?

Kompletny kurs After Effects, to ponad 8 godzin (!) wysokiej jakości materiałów Wideo. Kurs prezentuje profesjonalne podejście do pracy z After Effects, dzięki któremu stworzysz rewelacyjne efekty, możliwe do zastosowania w wielu projektach.

Kurs został przygotowany przez Jerzego Drozdę Jr., ambasadora Adobe oraz światowej klasy autorytet w zakresie After Effects, który na co dzień pracuje dla największych wytwórni i korporacji. Jerzy jest także wykładowcą najlepszych polskich i zagranicznych ośrodków szkoleniowych. Jak się uczyć, to od najlepszych!

Wyższy poziom efektów specjalnych

narzędzia flasha

W kursie poznasz metodę tworzenia zautomatyzowanych animacji, bazujących na grafice przygotowanej w Illustratorze. Stworzymy animowany efekt, praktycznie bez klatek kluczowych, dzięki czemu podmiana tekstu jest banalnie prosta. To sposób, który często wykorzystywany jest przy tworzeniu napisów w czołówkach!

Efekty Trójwymiarowe

Animację przygotowaną w kursie osadziliśmy w przestrzeni trójwymiarowej tworząc efektowny żyroskop, pracujący w wielu płaszczyznach. Poznasz zaawansowane, trójwymiarowe efekty i nauczysz się pracy w przestrzeniu 3D z wykorzystaniem najlepszych i najskuteczniejszych metod.

Zobacz efekt żyroskopu >>

Zaawansowane animacje w After Effects

animacja w After Effects

Światła, kamera, akcja! W kursie poznasz metody, które posłużyły do pracy z autentyczną kinową produkcją. Poznasz techniki "inteligentnego designu", który będziesz mógł wykorzystać we wszystkich swoich projektach.

Motion Trail i After Effects CS5

animacja w After Effects

W kursie przygotujemy także animację z efektem "Motion Trail" z wykorzystaniem Adobe After Effects CS5. Dzięki temu poznasz nowe, fantastyczne narzędzia AE CS5!

Co jeszcze znajdziesz w kursie?

 • Zaawansowane expressions
 • Metody kompresji i eksportu kompozycji
 • Metody trackowania i kluczowania z użyciem nowych narzędzi After Effects CS5
 • i wiele, wiele więcej...

Podsumowują kurs After Effects CS4 to:

 • kurs dla użytkowników, którzy znają podstawy AE i przerobili kurs After Effects: Techniki Pracy
 • kompletne źródło wiedzy o zaawansowanych funkcjach i narzędziach After Effects
 • zbiór praktycznych projektów wykonywanych krok po kroku
 • materiał na płycie DVD to ponad 8 godzin rewelacyjnej jakości video z narracją lektora
 • praktyczne porady, tipsy i interesujące wskazówki płynące z wieloletniej praktyki
 • wartościowe bonusy!
 • pliki źródłowe dzięki którym zaoszczędzisz czas

Uwaga! BONUSY!

Tylko teraz razem z kursem otrzymasz mnóstwo wartościowych bonusów! Do kursu została przygotowana dodatkowa lekcja, rozszerzająca wiedzę na temat expressions w projekcie Radar, bonusowo otrzymasz także lekcję, w której stworzysz powalający efekt, który możesz zobaczyć poniżej. Łącznie jest to ponad godzina materiału!!!

Przygotowaliśmy także skrypt do kursu w formie tekstowej, dzięki któremu poznasz dodatkowe, podstawowe techniki pracy z After Effects. Znajdziesz w nim także szereg najważniejszych skrótów klawiaturowych!

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs jest przeznaczony dla osób, które chcą przejść na poziom zaawansowany w Adobe After Effects. To właśnie ten materiał odkrywa najwięcej tajników warsztatu prawdziwego profesjonalisty w dziedzinie postprodukcji. Zalecamy zapoznanie się wcześniej z kursem After Effects: Techniki Pracy, który dostępny jest także w promocyjnym Pakiecie.

Jeżeli chcesz przygotować świetną animację z elementami 3D na stronę internetową, do prezentacji czy wyedytować materiał video, dodać efekty, napisy czy podmienić jakiś element filmu - ten kurs jest właśnie dla Ciebie!

Inne narzędzia

Wykorzystaj pełny potencjał oprogramowania Adobe. Doskonałym dopełnieniem do kursu Adobe After Effects jest kurs Premiere PRO i Montażu Wideo. Kolejna pozycja obowiązkowa to kurs Encore oraz Authoringu DVD, z pomocą którego poznasz profesjonalne techniki tworzenia interfejsów płyt DVD. Wszystkie kursy są dostępne w promocyjnym Pakiecie.

Dlaczego wybrać właśnie ten kurs?

 1. Kurs wideo to najbardziej efektywna a zarazem najprzyjemniejsza forma nauki. Jest on tak prowadzony, byś cały czas mógł go śledzić z zainteresowaniem i zaangażowaniem.
 2. Wiedza, którą otrzymujesz w tym kursie, to nie tylko sucha teoria, ale również wskazówki od praktyka z wieloletnim doświadczeniem, dzięki którym dużo łatwiej będzie Ci opanować materiał a także zacząć przygodę z After Effects.
 3. W cenie kursu otrzymujesz mnóstwo cennych bonusów a wszystkie materiały są przygotowane rzetelnie i profesjonalnie. Między innymi przygotowaliśmy dla Ciebie wiele przydatnych linków, które sprawią, że po przerobieniu kursu będziesz wiedział, jak dalej rozwijać swoje umiejętności!
ocen
-15%
Ten Kurs możesz kupić w Pakiecie, który zawiera precyzyjnie dobrane, uzupełniające materiały. Poza zniżką Pakiet umożliwi Ci zdobycie Odznaki i Certyfikatu.
badge

Jesteś o krok od zdobycia odznaki!

Jednym z brakujących kursów jest . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Zdobyłeś specjalizację!

Gratulacje! Zdobyłeś specializację . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Odbierz rabat 15%