Kurs After Effects PROMO

Kurs After Effects PROMO

Techniki pracy

Efekty specjalne Trapcode-Form

Projekty przygotowane w After Effects możesz podziwiać w największych hollywoodzkich produkcjach i spotach reklamowych. Narzędzia tego programu wykorzystywane są do przygotowania fantastycznych efektów także na potrzeby sieci, a sami projektanci to najbardziej poszukiwane osoby w branży. Całą tajemną wiedzę w tej dziedzinie odkryje przed Tobą światowej klasy ekspert i praktyk.


 • Kurs dla początkujących użytkowników programu, prowadzący za rękę od pierwszego uruchomienia AE
 • Kompletne źródło wiedzy o podstawowych funkcjach i narzędziach After Effects
 • Zbiór praktycznych projektów wykonywanych krok po kroku
 • Materiał na płycie DVD to niespełna 8 godzin bardzo dobrej jakości video z narracją lektora
 • Praktyczne porady, tipsy i interesujące wskazówki płynące z wieloletniej praktyki
 • Wartościowe bonusy!

Czego nauczysz się w kursie After Effects?

Kompletny kurs After Effects, to prawie 8 godzin (!) wysokiej jakości materiałów Wideo, w których krok po kroku omówione są najważniejsze funkcje i narzędzia programu na praktycznych przykładach. Masz okazję przyjrzeć się pracy specjalisty, słuchając jednocześnie precyzyjnych oraz przydatnych wskazówek.

Kurs został przygotowany przez Jerzego Drozdę Jr., światowej klasy autorytet w zakresie After Effects, który na co dzień pracuje dla największych wytwórni i korporacji. Jerzy jest także wykładowcą najlepszych polskich i zagranicznych ośrodków szkoleniowych. Jak się uczyć, to od najlepszych!

Efekty specjalne

narzędzia flasha

W After Effects nawet początkujący są w stanie w krótkim czasie wykonać fantastyczne efekty. Dlatego narzędzia programu omawiamy na praktycznych przykładach, aby nauka była zarazem przyjemna i pozwalała od razu osiągnąć konkretny, rewelacyjny rezultat.

Zobacz efekt, który przygotujemy >>
Zobacz przykładową lekcję kursu >>

Praca z materiałem filmowym

Jak sprawić, aby film nakręcony zwykłą kamerą wyglądał jak produkcja z Hollywood? After Effects oferuje całą gamę filtrów, efektów i narzędzi, które pozwolą to osiągnąć. Jednak dopiero umiejętne ich połączenie daje najlepsze rezultaty. Autor kursu to praktyk z rozległym doświadczeniem w tej dziedzinie, dzięki czemu uzyskasz informacje do których dochodzenie na własną rękę trwa miesiące.

Animacje w After Effects

animacja w After Effects

Światła, kamera, akcja! W After Effects możesz przygotowywać świetnie wyglądające animacje. Wykorzystanie ośwetlenia sceny, narzędzi do tworzenia kształtów czy wielu kamer pozwala na tworzenie efektów które oglądasz w profesjonalnych produkcjach. Wszystkie te narzędzia oraz najlepsze metody związane z ich wykorzystaniem są szczegółowo omówione w kursie.

Animacje 3D w After Effects

animacja w After Effects

W kursie przygotujemy także animację czołówki, którą możesz oglądać na początku każdej lekcji. Na intro składa się wykorzystanie efektów i filtrów a także narzędzi do tworzenia grafiki wektorowej i tekstu w After Effects. Będziemy także pracować z narzędziami 3D z wykorzystaniem ruchu kamery, aby nadać animacji realizmu.

Zobacz gotowy rezultat naszej pracy >>

Narzędzia, kluczowanie i trackowanie

podmiana tła w After Effects

Omawiamy także zaawansowane narzędzia, które pozwolą podmienić pewne elementy filmu oraz prześledzić ścieżkę ruchu obiektów. Pozwoli nam to na przykład na podmianę fragmentu kompozycji. Techniki te nazywane trackowaniem i kluczowaniem są jednymi z najczęściej wykorzystywanych przy pracy z After Effects. Nasz ekspert udzieli Ci wskazówek, dzięki którym będziesz mógł niezwykle szybko i skutecznie wykonywać potrzebne operacje, korzystając także z dodatkowych, zaawansowanych narzędzi.

Co jeszcze znajdziesz w kursie?

 • Korzystanie z narzędzi 3D w After Effects
 • Metody kompresji i eksportu kompozycji
 • Zaawansowane metody trackowania z wykorzystaniem dodatku Mocha
 • i wiele, wiele więcej...

Podsumowują Kurs After Effects to:

 • kurs dla początkujących użytkowników programu, prowadzący za rękę od pierwszego uruchomienia AE
 • kompletne źródło wiedzy o podstawowych funkcjach i narzędziach After Effects
 • zbiór praktycznych projektów wykonywanych krok po kroku
 • materiał na płycie DVD to niespełna 8 godzin bardzo dobrej jakości video z narracją lektora
 • praktyczne porady, tipsy i interesujące wskazówki płynące z wieloletniej praktyki
 • wartościowe bonusy!
 • pliki źródłowe dzięki którym zaoszczędzisz czas

Uwaga! SUPER BONUSY!

Tylko teraz razem z kursem otrzymasz mnóstwo wartościowych bonusów! Do kursu zostały przygotowane dodatkowe lekcje, rozszerzające wybrane zagadnienia a także porządkujące wiedzę. Ich łączny czas to niespełna 2h!

Przygotowaliśmy także skrypt do kursu w formie tekstowej, dzięki któremu z łatwością uporządkujesz wiedzę nabytą w każdej lekcji i przypomnisz sobie najważniejsze zagadnienia poruszane w kursie. Będziesz mógł także wydrukować skrypt i do każdej lekcji zrobić dodatkowe notakti. Znajdziesz w nim także szereg najważniejszych skrótów klawiaturowych!

Czy można chcieć więcej?

Pewnie, teraz mam dla Ciebie jeszcze więcej bonusów:

 • Kurs "Przygoda z Webdesignem"
 • Video Tutoriale z eduweb.pl
 • Kurs Flash w wersji tekstowej (16 obszernych lekcji!)
 • Kurs: podstawy rysowania i animacji! (10 lekcji!)

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs jest przeznaczony dla osób, które chcą poznać od podstaw możliwości wspaniałego programu, jakim jest Adobe After Effects. Jeżeli jeszcze nie miałeś do czynienia z After Effects, a chcesz poznać wszystkie istotne narzędzia i techniki - ten kurs jest właśnie dla Ciebie. Kurs jednak będzie przydatny także dla osób, które już pracowały w programie i chcą poznać techniki pracy eksperta w tej dziedzinie a także uporządkować swoją wiedzę!

Jeżeli chcesz przygotować świetną animację z elementami 3D na stronę internetową, do prezentacji czy wyedytować materiał video, dodać efekty, napisy czy podmienić jakiś element filmu - ten kurs jest właśnie dla Ciebie!

Inne ciekawe kursy

Wykorzystaj pełny potencjał oprogramowania Adobe! Doskonałym dopełnieniem do kursu Adobe After Effects jest kurs Premiere PRO i Montażu Wideo. Kolejna pozycja obowiązkowa to kurs Encore oraz Authoringu DVD, z pomocą którego poznasz profesjonalne techniki tworzenia interfejsów płyt DVD. Sprawdź promocyjne Pakiety aby kupić kursy taniej.

Dlaczego wybrać właśnie ten kurs?

 1. Kurs Video to najbardziej efektywna a zarazem najprzyjemniejsza forma nauki. Jest on tak prowadzony, byś cały czas mógł go śledzić z zainteresowaniem i zaangażowaniem.
 2. Wiedza, którą otrzymujesz w tym kursie, to nie tylko sucha teoria, ale również wskazówki od praktyka z wieloletnim doświadczeniem, dzięki którym dużo łatwiej będzie Ci opanować materiał a także zacząć przygodę z After Effects.
 3. W cenie kursu otrzymujesz mnóstwo cennych bonusów a wszystkie materiały są przygotowane rzetelnie i profesjonalnie. Między innymi przygotowaliśmy dla Ciebie wiele przydatnych linków, które sprawią, że po przerobieniu kursu będziesz wiedział, jak dalej rozwijać swoje umiejętności!
ocen
-15%
Ten Kurs możesz kupić w Pakiecie, który zawiera precyzyjnie dobrane, uzupełniające materiały. Poza zniżką Pakiet umożliwi Ci zdobycie Odznaki i Certyfikatu.
badge

Jesteś o krok od zdobycia odznaki!

Jednym z brakujących kursów jest . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Zdobyłeś specjalizację!

Gratulacje! Zdobyłeś specializację . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Odbierz rabat 15%