Kurs After Effects

Kurs After Effects

od Podstaw

Wprowadzenie do kursu

Chciałbyś tworzyć animacje reklamowe, infografiki, lub może zależy Ci na umiejętności obróbki materiału filmowego? Poznaj podstawy After Effects! Przygotowaliśmy dla Ciebie ten wyjątkowy kurs od podstaw, który wprowadza w techniki pracy w programie After Effects CC niezależnie od tego, czy interesuje Cię Motion Design, czy filmowe efekty wizualne! Z tym kursem poznasz uniwersalne narzędzia, z których kreatywnie korzystając możesz tworzyć dosłownie wszystko. After Effects jest potężnym narzędziem, które grafikom pracującym w programach takich jak Photoshop czy Ilustrator, pozwoli rozwinąć skrzydła wprawiając w ruch stworzone grafiki. Amatorom filmowania pozwoli natomiast przekształcić nawet najprostsze statyczne kadry w pełne życia, złożone kompozycje. Cały potencjał After Effects CC jest w zasięgu ręki – nie czekaj i zacznij naukę już teraz!


 • Wprowadzenie do interfejsu oraz przydatne funkcje ułatwiające pracę
 • Seria lekcji wprowadzających do funkcjonalności wybranych efektów i narzędzi
 • Przydatne skróty klawiszowe przyspieszające pracę
 • Duży nacisk na animację i techniki animacji 2D oraz 3D
 • Porady i przykłady wykorzystania plików PSD oraz Ai w After Effects
 • Typografia i animacja tekstu w praktycznym zastosowaniu
 • Wykorzystanie muzyki i dźwięku do kontrolowania animacji lub efektów
 • Narzędzia pomocne w pracy z materiałem filmowym
 • Korekcja koloru materiału, praca z Green Screen, tracking, rotoskopia

After Effects jest potężnym narzędziem, które grafikom pracującym w programach takich jak Photoshop czy Ilustrator, pozwoli rozwinąć skrzydła wprawiając w ruch stworzone grafiki. Amatorom filmowania pozwoli natomiast przekształcić nawet najprostsze statyczne kadry w pełne życia, złożone kompozycje. Cały potencjał After Effects CC jest w zasięgu ręki – nie czekaj i zacznij naukę już teraz!

Kurs After Effects od Podstaw

Za pomocą tego kursu poznasz ogrom narzędzi jakimi dysponuje After Effects CC, dzięki którym rozpoczniesz swoją przygodę z tworzeniem grafiki animowanej oraz obróbką materiałów filmowych. Ten 6 godzinny kurs składa się z lekcji wprowadzających w podstawy obsługi programu, które następnie są wykorzystywane w kolejnych, bardziej praktycznych lekcjach, pokazujących przykładowe zastosowane poznanych narzędzi i technik na praktycznych, ciekawych przykładach.

Motion Design w praktyce!

Kurs After Effects od Podstaw

After Effects jest jednym z najczęściej używanych programów przy projektowaniu grafiki animowanej, czy to na potrzeby reklam, czy czołówek filmowych i telewizyjnych. Motion Design staje się co raz popularniejszym - oraz przystępniejszym dla początkujących grafików - zagadnieniem, dzięki co raz to prostszym w obsłudze narzędziom jakimi dysponuje After Effects. Z pomocą tego kursu poznasz sporo przydatnych narzędzi, które z powodzeniem mogą być wykorzystywane w projektowaniu grafiki animowanej. Opowiemy również o sposobach i co za tym idzie możliwościach płynących z wykorzystywania plików programów Photoshop czy Ilustrator w After Effects, co daje niesamowite pole do popisu jeśli chodzi o kreowanie i edytowanie grafiki.

Od interfejsu aż po Green Screen!

Kurs After Effects od Podstaw

Ze względu na ogrom możliwych zastosowań programu After Effects, zagadnienia omawiane w kursie są bardzo szerokie tematycznie. Zaczynamy od poznania interfejsu, następnie poznajemy podstawowe narzędzia tworząc pierwszy projekt, operujemy warstwami i kanałami mieszania, animujemy warstwy zarówno w przestrzeni 2D jak i 3D, edytujemy animację w Graph Editorze, korzystamy zarówno z presetów animacji jak i tworzymy własne, tworzymy również i animujemy warstwy tekstowe.

Kolory, cząsteczki, trójwymiar i render

Kurs After Effects od Podstaw

Poza tym poznajemy efekty / filtry i używamy ich zarówno na pojedynczych warstwach jak i na wymaskowanych fragmentach. Pracujemy z materiałem video między innymi montując ujęcia, korygując kolory, maskując wybrane elementy kadru, wycinamy postacie z zielonego tła czy trackujemy ruch kamery… Aż w końcu przechodzimy do najciekawszej części dla osób zainteresowanych Motion Designem - wykorzystujemy pliki Photoshopa i Ilustratora, tworzymy animacje cząsteczkowe, trójwymiarowy tekst i używamy wirtualnych świateł i kamer! Finalnie skupiamy się również na tym, jak przenieść efekt naszej pracy na dysk do postaci pliku wideo, czyli na renderingu.

Podsumowując, w kursie znajdziesz między innymi:

 • Wprowadzenie do interfejsu oraz przydatne funkcje ułatwiające pracę
 • Serię lekcji wprowadzających do funkcjonalności wybranych efektów i narzędzi
 • Przydatne skróty klawiszowe przyspieszające pracę
 • Duży nacisk na animację i techniki animacji 2D oraz 3D
 • Porady i przykłady wykorzystania plików PSD oraz Ai w After Effects
 • Typografia i animacja tekstu w praktycznym zastosowaniu
 • Wykorzystanie muzyki i dźwięku do kontrolowania animacji lub efektów
 • Narzędzia pomocne w pracy z materiałem filmowym
 • Korekcja koloru materiału, praca z Green Screen, tracking, rotoskopia
 • I wiele, wiele więcej!

Dla kogo jest ten kurs?

Ten kurs jest przeznaczony przede wszystkim dla osób, które nie miały jeszcze styczności z programem After Effects - bądź chcą utrwalić podstawy i zweryfikować swoją wiedzę. Część lekcji wyjaśnia również pewne aspekty techniczne istoty obrazu cyfrowego jak kolory, piksele, kanały koloru i tym podobne zagadnienia, więc na kursie skorzystają również zarówno osoby nie mające dużego doświadczenia z grafiką komputerową, jak i zawodowi graficy, dla których taka wiedza może okazać się bezcenna w przyszłości.

Dlaczego wybrać właśnie ten kurs?

 1. Kurs wideo to najbardziej efektywna a zarazem najprzyjemniejsza forma nauki. Jest on tak prowadzony, byś cały czas mógł go śledzić z zainteresowaniem i zaangażowaniem, a także czerpać satysfakcję ze zdobytej wiedzy.
 2. Wiedza, którą otrzymujesz w tym kursie, to nie tylko sucha teoria, ale również wskazówki od praktyka z wieloletnim doświadczeniem, dzięki którym dużo łatwiej będzie Ci opanować materiał i przygotować zapierające dech w piersiach animacje!
 3. Uczysz się na praktycznych przykładach. Kurs, który masz przed sobą to esencja praktycznej wiedzy i doświadczenia a także wzorów, które oszczędzą Ci godziny pracy i poszukiwań.
ocen
-15%
Ten Kurs możesz kupić w Pakiecie, który zawiera precyzyjnie dobrane, uzupełniające materiały. Poza zniżką Pakiet umożliwi Ci zdobycie Odznaki i Certyfikatu.
badge

Jesteś o krok od zdobycia odznaki!

Jednym z brakujących kursów jest . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Zdobyłeś specjalizację!

Gratulacje! Zdobyłeś specializację . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Odbierz rabat 15%