Kurs After Effects The Best Of

Kurs After Effects The Best Of

Wideo i Postprodukcja Eduweb Live

Tytułem wstępu

Przedstawiamy kompilację najlepszych zajęć z After Effects na Eduweb Live. Rozwiń swój warsztat z After Effects tworząc wspaniałe animacje, czołówki, efekty, pracując z expressions, najlepszymi pluginami oraz w nietypowy sposób wykorzystując narzędzia tej niesamowitej aplikacji. Poznaj sztuczki i sposób myślenia, który pozwoli Ci pracować jeszcze szybciej i efektywniej.


 • Animowane Diamenty, Światła Miasta, Włochate animacje i Atomowe expressions w After Effects
 • Equalizer, Time Displacement
 • Minecraft w After Effects
 • Reklama Discovery Oral-B
 • 3D w After Effects z Shape Shifter
 • Generowanie terenu w After Effects

Materiał jest zestawem najlepszych Warsztatów Eduweb Live z zakresu Photoshop. Dlaczego więc powinieneś wybrać ten kurs?
 • Oszczędzasz 60% w stosunku do ceny Warsztatów kupowanych osobno
 • Możesz korzystać z Warsztatów bez ograniczeń czasowych
 • Otrzymujesz Bonusowy materiał!

Co znajdziesz w kursie After Effects - The Best Of?

Materiał zawiera 12 kompletnych lekcji, które składają się na ponad 13 godzin (!) pracy z praktycznymi projektami w After Effects, które będziemy realizować krok po kroku. W kursie skoncentrujemy się główne na animacji - stworzymy szereg czołówek i gotowych efektów, które będziesz mógł wykorzystać w swojej pracy.

Kreatywna Rozwałka w After Effects

Autorem kursu jest Jerzy Drozda Jr, który od ponad 10 lat zajmuję się profesjonalnie technikami postprodukcji, animacji, i tworzenia efektów wizualnych na użytek kina i telewizji. Zróżnicowanie projektów i przykładów zawartych w tym kursie zostało przygotowane tak, aby pozwolić Ci wycisnąć jak najwięcej przydatnych technik z After Effects. Część z nich to animacje i efekty, które będziesz mógł wykorzystać jako szablon, część to omówienie prac, które zostały przygotowane na potrzeby reklamy czy telewizji. Kurs jest kompilacją wybranych Warsztatów Eduweb Live, które miały miejsce na żywo na naszej platformie, jak również zawiera unikalną lekcję bonusową.

Animowane Diamenty

Kreatywna Rozwałka w After Effects

Jedna z lekcji kursu zawiera omówienie procesu tworzenia animacji czołówki, którą będziesz mógł także wykorzystać jako gotowy szablon. Przyjrzymy się technikom, które pomagają usprawnić tworzenie tego typu animacji oraz zastanowimy się jak przygotować szablon aby była możliwa późniejsza, szybka modyfikacja jego elementów.

Zobacz efekt, który przygotujemy >>

Equalizer

Kreatywna Rozwałka w After Effects

Zobaczysz także jak z pomocą wbudowanych pluginów After Effects wykonać efektowny, animowany equalizer reagujący na dowolną ścieżkę dźwiękową. Dowiesz się o kilku metodach uzyskania takiego efektu (w tym z wykorzystaniem expressions lub bez), a w plikach źródłowych znajdziesz kompletny, finalny projekt wraz z animowaną kamerą 3D.

Zobacz przykład gotowej animacji >>

Discovery Oral-B

Kreatywna Rozwałka w After Effects

Poznaj kulisy powstania spotu sponsorskiego Oral-B dla kanału Discovery. Obiekty wyrenderowane z 3D Studio Max'a, osadzone i ożywione w After Effects, oraz dynamiczne tworzenie masek z użyciem animowanych tekstur to najważniejsze rzeczy, które zostaną zaprezentowane w tej lekcji.

Zobacz gotowy efekt >>

Time Displacement

Kreatywna Rozwałka w After Effects

Zobacz także jak używając mało popularnego efektu do manipulacji czasem można tworzyć ciekawe i całkowicie autorskie efekty tranzycji, oraz tworzyć progresywnie nieliniowe animacje, takie jak degradacja tekstu lub grafiki. Tego typu efekty można wykorzystać przy tworzeniu animacji produktowej, trailerów czy czołówek.

3D w After Effects z Shape Shifter

Kreatywna Rozwałka w After Effects

Poznaj wyjątkowo elastyczne narzędzie to tworzenia w pełni trójwymiarowych ekstrudowanych obiektów bezpośrednio w After Effects, które nie wymaga wiedzy z modelowania ani grafiki trójwymiarowej. Bardzo szybkie renderowanie z wykorzystaniem akceleracji GPU oraz ogromna wygoda i łatwość tworzenia obiektów takich jak loga, czy napisy czyni ShapeShifter'a narzędziem, które każdy powinien znać. ShapeShifter jest płatnym pluginem, który na potrzeby kursu w wersji próbnej możesz pobrać tutaj.

Zobacz przykładowy render >>
Zobacz inny render >>

Światła Miasta

Kreatywna Rozwałka w After Effects

Ta dynamicznie generowana animacja to świetne ćwiczenie w rozumowaniu zasad animacji, expressions i planowania efektu końcowego, jak i całej estetyki projektu. Z tej lekcji dowiesz się między innymi jak działa expression sampleImage, jak automatycznie pozycjonować warstwy w kompozycji, kiedy i jak używać polecenia linear (lub jego odmian ease, easeIn i easeOut). Ponadto połączymy After Effects z Photoshopem i dowiesz się co jeszcze kryje funkcja Vanishing Point oraz jak zbudować wyświetlacz o dowolnym kształcie i rozmiarze.

Zobacz jeden z przykładowych efektów >>
Zobacz inny efekt >>

Generowanie terenu w After Effects

Kreatywna Rozwałka w After Effects

Tym razem wykorzystamy plugin ShapeShifter - kolejne niezwykle przydatne, zewnętrzne narzędzie. Na potrzeby kursu wersję próbną pobierzesz tutaj. Skorzystamy z niego, aby wygenerować w sposób całkiem automagiczny trójwymiarowy teren wraz z teksturą. Po stworzeniu mapy elewacyjnej terenu możemy jej również użyć do określenia obszarów porośniętych np. przez roślinność lub przykrytych wodą.

Zobacz gotowy efekt >>

Włochate animacje

Kreatywna Rozwałka w After Effects

Odkryj potencjał pozornie nudnego i bezużytecznego efektu CC Hair i zobacz, jak z jego pomocą przygotować atrakcyjną "włochatą" animację tekstu. W tej lekcji poznasz zasady działania tego efektu, oraz nauczysz się stosować je w praktyce do stworzenia zabawnie wyglądającego tekstu.

Zobacz przykładowy rezultat >>

Atomowe expressions

Kreatywna Rozwałka w After Effects

Poznaj prawdziwą potęgę funkcji trygonometrycznej Sinus oraz jej zastosowanie w wyrażeniach Expressions na przykładzie prawdziwego projektu telewizyjnego. Math.sin() potrafi więcej niż może Ci się wydawać.

Zobacz przykładowy rezultat>>

Minecraft w After Effects

Kreatywna Rozwałka w After Effects

Oto doskonałe ćwiczenie na kreatywne rozwiązywanie problemów, odpowiednie planowanie pracy i pisanie wydajnych expressions. Omówione zostały między innymi następujące zagadnienia: zarządzanie projektem, sprytne prekompozycje, ciekawe expressions (w tym sampleImage), generowanie tekstur, pozycjonowanie obiektów w 3D przy użyciu Fractal Noise, wielokanałowe mapy sterujące i wiele więcej!

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs jest przeznaczony dla osób, które znają podstawy After Effects. Jest to materiał przeznaczony dla tych z Was, którzy na co dzień pracują z technikami produkcji i postprodukcji, ale nie tylko. Również początkujący, którzy poważnie myślą o pracy w branży wideo i fx, znajdą w nim mnóstwo interesujących treści. Osobom początkującym jednak zdecydowanie zalecamy wcześniejsze przerobienie kursów After Effects - Techniki Pracy oraz After Effects - Techniki Zaawansowane. Zatem jeśli czujesc się dość pewnie w Adobe After Effects i chcesz poszerzyć swoje umiejętności i zwiększyć komfort pracy i wydajność - ten kurs jest właśnie dla Ciebie.

Dodatkowe informacje

W dwóch lekcjach kursu zostały wykorzystane zewnętrzne pluginy Shapeshifter i Particular, które można pobrać w wersji próbnej ze stron ich producentów. Większość lekcji posiada dołączone pliki źródłowe, jednak niektóre projekty nie wymagały dołączenia źródeł lub warunki licencyjne nie pozwoliły nam na ich zamieszczenie. Kurs jest kompilacją wybranych Warsztatów Eduweb Live oraz zawiera bonusowy materiał.

Dlaczego wybrać właśnie ten kurs?

 1. Kurs Video to najbardziej efektywna a zarazem najprzyjemniejsza forma nauki. Jest on tak prowadzony, byś cały czas mógł go śledzić z zainteresowaniem i zaangażowaniem.
 2. Wiedza, którą otrzymujesz w tym kursie, to nie tylko sucha teoria, ale również wskazówki od praktyka z wieloletnim doświadczeniem, dzięki którym dużo łatwiej będzie Ci opanować materiał a także zacząć przygodę z After Effects.
 3. W cenie kursu otrzymujesz mnóstwo cennych bonusów a wszystkie materiały są przygotowane rzetelnie i profesjonalnie. Między innymi przygotowaliśmy dla Ciebie wiele przydatnych linków, które sprawią, że po przerobieniu kursu będziesz wiedział, jak dalej rozwijać swoje umiejętności!
ocen
-15%
Ten Kurs możesz kupić w Pakiecie, który zawiera precyzyjnie dobrane, uzupełniające materiały. Poza zniżką Pakiet umożliwi Ci zdobycie Odznaki i Certyfikatu.
badge

Jesteś o krok od zdobycia odznaki!

Jednym z brakujących kursów jest . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Zdobyłeś specjalizację!

Gratulacje! Zdobyłeś specializację . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Odbierz rabat 15%