Kurs ActionScript 3.0

Kurs ActionScript 3.0

Programowanie we Flash'u

Wprowadzenie do AS3

Każdy, kto miał przyjemność pracować we Flashu wie, że bez znajomości języka skryptowego ActionScript nie da się obejść w żadnym projekcie. AS3 to nie tylko podstawowe, niezbędne polecenia, ale w pełni funkcjonalny język programowania, dzięki któremu możemy stworzyć dynamiczne aplikacje, strony internetowe oraz prezentacje.


 • Omówienie podstawowych zagadnień teorii programowania
 • Wskazanie istotnych elementów języka ActionScript 3
 • Praktyczne przykłady zastosowań jak prosty preloader, ładowanie filmów flv oraz odtwarzacz muzyki
 • Podstawy komunikacji z XML
 • Zastosowanie ActionScript do budowy schematu działów strony internetowej
 • System newsów ładowanych na stronę z XMLa ze scrollbarem

Zobacz, czego nauczysz się w kursie ActionScript 3

Kurs, który chcę Ci zaproponować to ponad 5 godzin materiałów w nowoczesnej formie wideo tutoriali z lektorem - doświadczonym ekspertem w dziedzinie ActionScript, który wprowadzi Cię w tajniki programowania we Flashu!

kurs actionscript 3

ActionScript ma ogromny potencjał dzięki któremu możesz stworzyć przykładowo: Stronę internetową, z dynamiczną, ładowaną z zewnątrz zawartością, preloadery, systemy newsów, księgi gości, gry we Flashu i wiele, wiele innych wspaniałych aplikacji.

Kurs zawiera między innymi:

 • Omówienie podstawowych zagadnień teorii programowania
 • Wskazanie istotnych elementów języka ActionScript 3
 • Praktyczne przykłady zastosowań, między innymi:
 • Ładowanie obrazków i plików .swf do Flasha
 • Prosty preloader
 • Ładowanie filmów flv
 • Prosty odtwarzacz muzyki
 • Rysowanie w ActionScript
 • Podstawy komunikacji z XML
 • Zastosowanie ActionScript do budowy schematu działów strony internetowej
 • System newsów ładowanych na stronę z XMLa ze scrollbarem
 • Pliki źródłowe
 • I wiele, wiele więcej!

To nie wszystko! Kurs zawiera praktyczne ćwiczenia

Zdajemy sobie sprawę, że nauka ActionScript, jako zaawansowanego języka programowania, nie jest prosta. Dlatego abyś optymalnie mógł wykorzystać kurs, przygotowaliśmy dla Ciebie serię piętnastu specjalnych ćwiczeń, które będziesz wykonywał we własnym zakresie po przerobieniu określonej partii materiału. Gdybyś miał trudności z jakimkolwiek ćwiczeniem, do kursu dołączamy pliki źródłowe z gotowym rozwiązaniem. W ten sposób doskonale utrwalisz zdobyte wiadomości!

Razem z kursem otrzymasz cenne BONUSY!

 • Video Tutoriale z eduweb.pl
 • Kurs Flash w wersji tekstowej (16 obszernych lekcji!)
 • Kurs Flash - 6 dodatkowych lekcji video
 • Kurs: podstawy rysowania i animacji! (10 lekcji!)
 • Kurs "Przygoda z webdesignem" zawierający mnóstwo przydatnych informacji dla początkujących projektantów stron www a także nieoceniony zbiór linków do darmowych ikonek, zdjęć itp.

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs przeznaczony jest dla osób które chcą od podstaw nauczyć się programować w ActionScript. Wymagana jest podstawowa wiedza z zakresu narzędzi Flasha a dodatkowym atutem będzie znajomość podstaw języka ActionScript 2, choć nie jest to konieczne. Kurs jest nastawiony na przekazanie konkretnej wiedzy przez praktyczne przykłady tak, aby był zrozumiały dla wszystkich - zwłaszcza dla osób zupełnie początkujących jeśli chodzi o ActionScript.

Szczególnie zalecamy wcześniejsze zapoznanie się z kursem: Flash CS4/CS5 - Podstawy oraz Pakietem Nowoczesne Strony Flash. Możesz sprawdzić także zakładkę Pakiety -15% aby kupić te kursy łącznie.

Dlaczego wybrać właśnie ten kurs?

 1. Jest to jedyny taki kurs NAJNOWSZEJ wersji ActionScript 3 w polskim internecie. Język skryptowy ActionScript 3 to rewolucja w porównaniu do jego poprzedniej wersji ActionScrip 2. Zawiera dużo istotnych zmian więc masz gwarancję, że nie uczysz się tego, co już jest nieaktualne.
 2. Kurs Video to najbardziej efektywna a zarazem najprzyjemniejsza forma nauki. Jest on tak prowadzony, byś cały czas mógł go śledzić z zainteresowaniem i zaangażowaniem.
 3. Wiedza, którą otrzymujesz w tym kursie, to nie tylko sucha teoria, ale również wskazówki od praktyka z kilkuletnim doświadczeniem, dzięki którym dużo łatwiej będzie Ci opanować materiał a także zacząć przygodę z projektowaniem stron internetowych we Flashu.
 4. W cenie kursu otrzymujesz mnóstwo cennych bonusów oraz ćwiczeń a wszystkie materiały są przygotowane rzetelnie i profesjonalnie. Między innymi przygotowaliśmy dla Ciebie wiele przydatnych linków, które sprawią, że po przerobieniu kursu będziesz wiedział, jak dalej rozwijać swoje umiejętności!

iKurs na iPoda - ucz się gdziekolwiek jesteś!

Obok właściwej wersji PC, na płycie z kursem jako dodatek znajdziesz kurs dostępny w wersji na iPoda. Kursy w formie mp4 są obsługiwane przez iPody nowej generacji oraz inne przenośne odtwarzacze. W ten sposób możesz efektywnie wykorzystać czas na naukę gdziekolwiek jesteś! iKurs jest dostępny jako dodatek do kursu - właściwe pliki znajdują się razem z plikami na PC na płycie DVD oraz online.

ActionScript 3 a wcześniejsze wersje jak ActionScript 2.0

Najnowsza wersja ActionScript jest opatrzona numerkiem 3.0 i w stosunku do poprzedniej wersji, która była obecna we Flashu już od kilku lat, zawiera ogromne zmiany. Trzecia wersja Action Script'u to kontynuacja trendu dążącego w kierunku programowania obiektowego, większej organizacji i przejrzystości kodu, mechanizmów pozwalających jak najłatwiej wykrywać błędy. Jeśli zaczynasz swą przygodę z językiem Action Script nie powinieneś mieć żadnych wątpliwości - należy inwestować swą wiedzę w najlepsze rozwiązania. To co możliwe jest w AS2 możliwe jest również w AS3, a co ważne pewne rozwiązania przewidziane są tylko dla najnowszej wersji języka.

ocen
-15%
Ten Kurs możesz kupić w Pakiecie, który zawiera precyzyjnie dobrane, uzupełniające materiały. Poza zniżką Pakiet umożliwi Ci zdobycie Odznaki i Certyfikatu.
badge

Jesteś o krok od zdobycia odznaki!

Jednym z brakujących kursów jest . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Zdobyłeś specjalizację!

Gratulacje! Zdobyłeś specializację . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Odbierz rabat 15%