Kurs ActionScript 3 dla Designerów

Kurs ActionScript 3 dla Designerów

Wprowadzenie do programowania we Flash'u

Polecenie trace

Pracując z najnowszymi wersjami Flasha, opanowanie, chociaż podstawowe, języka ActionScript 3 stało się konieczne. Okazuje się jednak, że może być to nie tylko niezbędny, ale również niezwykle przydatny element naszej pracy. W kursie dla designerów, poznasz wszystkie podstawowe zagadnienia związane z AS3.


 • Omówienie podstawowych zagadnień teorii programowania
 • Wskazanie istotnych elementów języka ActionScript 3
 • Praca z plikami XML
 • Proste preloadery
 • Zastosowanie ActionScript do budowy schematu działów strony internetowej
 • Pliki źródłowe

Tego wszystkiego nauczę Cię w kursie Tworzenia Stron WWW

Kurs prowadzony jest przez designera, nie programistę, dzięki czemu wiedza na temat AS3 jest przekazywana prosto i klarownie, w oparciu o konkretne, praktyczne przykłady. Cały materiał to niespełna 5 godzin wysokiej jakości video tutoriali!

Zobacz wprowadzenie do kursu AS3

ActionScript ma ogromny potencjał dzięki któremu możesz stworzyć przykładowo: Stronę internetową, z dynamiczną, ładowaną z zewnątrz zawartością, preloadery, systemy newsów, księgi gości, gry we Flashu i wiele, wiele innych wspaniałych aplikacji.

Kurs zawiera między innymi:

 • Omówienie podstawowych zagadnień teorii programowania
 • Wskazanie istotnych elementów języka ActionScript 3
 • Praca z plikami XML
 • Proste preloadery
 • Zastosowanie ActionScript do budowy schematu działów strony internetowej
 • Pliki źródłowe
 • I wiele, wiele więcej!

ActionScript 3 okiem designera

interfejs catalyst

Specjalnie dla Was stworzyłem kurs AS3 który w przystępny sposób przedstawia elementy tego języka dla osób niezwiązanych z programowaniem, które większy nacisk kładą na tworzenie grafiki i animacji. Jako że sam jestem projektantem, starałem się przekazać moją wiedzę na temat ActionScript 3 jak najbardziej klarownie oraz poprzeć ją praktycznymi przykładami.

Zobacz przykładową lekcję kursu

Wprowadzenie do Pakietu Nowoczesne Strony Flash

Kurs koncentruje się na koniecznych podstawach z zakresu ActionScript 3, których opanowanie gwarantuje dużo lepsze zrozumienie zagadnień zaprezentowanych w PAKIECIE Nowoczesne Strony Flash, który oprócz tego kursu zawiera praktyczny kurs tworzenia nowoczesnych stron WWW we Flashu (Zobacz praktyczny projekt, który od podstaw wykonasz w tym kursie), a także materiał dotyczący promocji nowoczesnych stron przygotowanych we Flash'u w wyszukiwarkach oraz Kurs Flash - Techniki Pracy.

Tutaj możesz kupić wszystkie wspomniane Kursy w promocyjnym Pakiecie.

Uwaga! BONUSY!

Jako bonus do kursu, otrzymasz dostęp do trzech dodatkowych, obszernych artykułów o ActionScript 3 wraz z przydatnymi plikami źródłowymi, dzięki którym będziesz mógł lepiej zrozumieć praktyczne projekty w tym języku. Otrzymasz także dodatkową lekcję, objaśniającą jak przygotować efektowną animację we Flash Professional, bazując wyłącznie na ActionScript 3!

Zobacz efekt, jaki przygotujemy w dodatkowej lekcji! >>

Czy można chcieć więcej?

To nie wszystko! Mam dla Ciebie również kurs Przygoda z Webdesignem,który zawiera mnóstwo informacji na temat aktualnych technologii oraz zbiór nieocenionych linków do darmowych zasobów sieci! Razem z kursem otrzymasz także bonusowy materiał Kurs Animacji we Flash'u!

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs przeznaczony jest dla osób które chcą od podstaw nauczyć się programować w ActionScript oraz kontynuować pracę z Pakietem Nowoczesne Strony Flash. Wymagana jest podstawowa wiedza z zakresu narzędzi Flasha. Kurs jest nastawiony na przekazanie konkretnej wiedzy przez praktyczne przykłady tak, aby był zrozumiały dla wszystkich - zwłaszcza dla osób zupełnie początkujących jeśli chodzi o ActionScript.

Szczególnie zalecamy wcześniejsze zapoznanie się z kursem: Flash - Podstawy

Dlaczego wybrać właśnie ten kurs?

 1. Jest to jedyny taki kurs NAJNOWSZEJ wersji ActionScript 3 w polskim internecie. Język skryptowy ActionScript 3 to rewolucja w porównaniu do jego poprzedniej wersji ActionScrip 2. Zawiera dużo istotnych zmian więc masz gwarancję, że nie uczysz się tego, co już jest nieaktualne.
 2. Kurs Video to najbardziej efektywna a zarazem najprzyjemniejsza forma nauki. Jest on tak prowadzony, byś cały czas mógł go śledzić z zainteresowaniem i zaangażowaniem
 3. Wiedza, którą otrzymujesz w tym kursie, to nie tylko sucha teoria, ale również wskazówki od praktyka z kilkuletnim doświadczeniem, dzięki którym dużo łatwiej będzie Ci opanować materiał a także zacząć przygodę z projektowaniem stron internetowych we Flashu
 4. W cenie kursu otrzymujesz mnóstwo cennych bonusów oraz ćwiczeń a wszystkie materiały są przygotowane rzetelnie i profesjonalnie. Między innymi przygotowaliśmy dla Ciebie wiele przydatnych linków, które sprawią, że po przerobieniu kursu będziesz wiedział, jak dalej rozwijać swoje umiejętności!

ActionScript 3 a wcześniejsze wersje jak ActionScript 2.0

Najnowsza wersja ActionScript jest opatrzona numerkiem 3.0 i w stosunku do poprzedniej wersji, która była obecna we Flashu już od kilku lat, zawiera ogromne zmiany. Trzecia wersja Action Script'u to kontynuacja trendu dążącego w kierunku programowania obiektowego, większej organizacji i przejrzystości kodu, mechanizmów pozwalających jak najłatwiej wykrywać błędy. Jeśli zaczynasz swą przygodę z językiem Action Script nie powinieneś mieć żadnych wątpliwości - należy inwestować swą wiedzę w najlepsze rozwiązania. To co możliwe jest w AS2 możliwe jest również w AS3, a co ważne pewne rozwiązania przewidziane są tylko dla najnowszej wersji języka.

ocen
-15%
Ten Kurs możesz kupić w Pakiecie, który zawiera precyzyjnie dobrane, uzupełniające materiały. Poza zniżką Pakiet umożliwi Ci zdobycie Odznaki i Certyfikatu.
badge

Jesteś o krok od zdobycia odznaki!

Jednym z brakujących kursów jest . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Zdobyłeś specjalizację!

Gratulacje! Zdobyłeś specializację . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Odbierz rabat 15%