Kurs 3D Studio Max

Kurs 3D Studio Max

Techniki Pracy

Nawigacja po scenie

Kto z nas nie zna nominowanej do Oskara produkcji Tomka Bagińskiego "Katedra", czy Lary Croft z gry Tomb Rider? Wspomniane superprodukcje mają wspólną cechę - zostały przygotowane w Autodesk 3D. Jest to bezsprzecznie jedno z najlepszych środowisk 3D umożliwiających tworzenie profesjonalnej grafiki trójwymiarowej.


 • Kurs dla początkujących użytkowników, prowadzący za rękę od pierwszego uruchomienia 3D Studio Max
 • Kompletne źródło wiedzy o podstawowych funkcjach i narzędziach
 • Zbiór praktycznych projektów polegających na przygotowaniu sceny, modelowaniu i animacji
 • Praca z oświetleniem obiektów oraz wieloma kamerami a także zaawansowane ustawienia sceny i interfejsu
 • Materiał na płycie DVD to ponad 6 godzin bardzo dobrej jakości video z narracją lektora
 • Praktyczne porady, tipsy i interesujące wskazówki płynące z wieloletniej praktyki

Czego nauczysz się w kursie Autodesk 3D?

Kompletny kurs 3d Studio Max to ponad 6 godzin wysokiej jakości materiałów Video, w których krok po kroku omawiamy najważniejsze funkcje i narzędzia programu oraz teorię pracy z grafiką 3D na praktycznych przykładach!

Dzięki udostępnianiu wszystkich opcji modelowania, animacji i renderingu 3D Autodesk stanowi wszechstronne narzędzie zarówno dla prywatnych użytkowników, jak i twórców najbardziej znanych gier oraz nagradzanych filmów oraz materiałów wideo. Skoncentrowaliśmy się na tym, aby kurs był esencją wieloletniego doświadczenia w projektowaniu 3D i wskazywał najważniejsze metody i techniki tej trudnej, aczkolwiek fascynującej dziedziny. W naszym kursie absolutny autorytet i praktyk zdradzi Ci najcenniejsze sekrety tego programu!

Modelowanie i realizm

kurs 3d studio max

W kursie znajdziesz kompletny projekt, w którym krok po kroku zaprojektujemy realistyczną scenę w przestrzeni 3D. Następnie na przygotowane obiekty nałożymy tekstury i zaprezentujemy kilka ciekawych technik prezentacji i renderowania modelu.

Rozmieszczenie w przestrzeni

scena w 3d

Kolejny projekt, jaki wykonamy w kursie, to realistyczne odtworzenie modeli balonów. Przygotowując kompletną scenę nauczysz się korzystać z najważniejszych narzędzi programu, zmieniać widoki, ustawienia kamery, transformować obiekty oraz nakładać efektowne oświetlenie!

Animacja w 3d Studio Max

animacja 3d

Autodesk 3D to także narzędzie w którym można przygotować animacje. Krok po kroku omawiamy tworzenie modeli 3D planet, a tym samym sceny układu planetarnego, po to by następnie zanimować ruch tych obiektów. Z wykorzystaniem dostępnych efektów świetlnych cała animacja prezentuje się świetnie!

Interfejs i narzędzia programu

interfejs 3d studio max

Interfejs 3D jest tak przemyślany by nie przytłaczał nowych użytkowników, co jest bardzo ważne na początku, gdy łatwo się zrazić do środowisk 3d. Pomimo to, jest to program który umożliwia zrealizowanie nawet najbardziej ambitnych projektów i jest bardzo szeroko stosowany w świecie grafiki. Podczas pracy z kursem zapoznasz się z najbardziej istotnymi panelami i narzędziami programu.

Co jeszcze znajdziesz w kursie?

 • Modelowanie i tesktury
 • Praca z oświetleniem obiektów oraz wieloma kamerami
 • Zaawansowane ustawienia sceny i interfejsu
 • i wiele, wiele wiecej!

Podsumowują kurs 3D to:

 • kurs dla początkujących użytkowników, prowadzący za rękę od pierwszego uruchomienia 3d Studio Max
 • kompletne źródło wiedzy o podstawowych funkcjach i narzędziach
 • zbiór praktycznych projektów polegających na przygotowaniu sceny, modelowaniu i animacji
 • materiał na płycie DVD to ponad 6 godzin bardzo dobrej jakości video z narracją lektora
 • praktyczne porady, tipsy i interesujące wskazówki płynące z wieloletniej praktyki
 • pliki źródłowe dzięki którym zaoszczędzisz czas

Uwaga! BONUSY!

W kursie znajduje się bonusowa lekcja, w której przygotujesz efektowną animację planet układu słonecznego. Czas trwania lekcji to ponad 30 min.

Do kursu dołączone jest także zestawienie najbardziej przydatnych skrótów klawiaturowych w 3d Studio Max, dzięki którym praca z programem będzie jeszcze prostsza i wygodniejsza.

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs jest przeznaczony dla osób, które chcą poznać od podstaw możliwości wspaniałego programu, jakim jest 3d Studio Max. Jeżeli jeszcze nie miałeś do czynienia z 3d a chcesz poznać wszystkie istotne narzędzia i techniki - ten kurs jest właśnie dla Ciebie. Autodesk 3D to idealne narzędzie dla wszystkich chcących sprawnie tworzyć realistyczne postacie, płynne efekty specjalne i wizualnie atrakcyjne gry, a także najwyższej jakości sekwencje przeznaczone do filmów i telewizji.

Dlaczego wybrać właśnie ten kurs?

 1. Kurs Video to najbardziej efektywna a zarazem najprzyjemniejsza forma nauki. Jest on tak prowadzony, byś cały czas mógł go śledzić z zainteresowaniem i zaangażowaniem.
 2. Wiedza, którą otrzymujesz w tym kursie, to nie tylko sucha teoria, ale również wskazówki od praktyka z kilkuletnim doświadczeniem, dzięki którym dużo łatwiej będzie Ci opanować materiał a także zacząć przygodę z projektowaniem grafiki i animacji 3D.
 3. W cenie kursu otrzymujesz mnóstwo cennych bonusów a wszystkie materiały są przygotowane rzetelnie i profesjonalnie. Między innymi przygotowaliśmy dla Ciebie mnóstwo przydatnych linków, które sprawią, że po przerobieniu kursu będziesz wiedział, jak dalej rozwijać swoje umiejętności!
ocen
-15%
Ten Kurs możesz kupić w Pakiecie, który zawiera precyzyjnie dobrane, uzupełniające materiały. Poza zniżką Pakiet umożliwi Ci zdobycie Odznaki i Certyfikatu.
badge

Jesteś o krok od zdobycia odznaki!

Jednym z brakujących kursów jest . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Zdobyłeś specjalizację!

Gratulacje! Zdobyłeś specializację . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Odbierz rabat 15%