Kurs 3D Studio Max

Kurs 3D Studio Max

Techniki Zaawansowane

Jak przygotować świetny projekt?

Zapewne wiele razy zastanawiasz się, co zrobić, aby Twoje prace wyglądały tak efektownie, jak te znalezione w sieci. Często nawet z przeciętnego modelu można stworzyć fantastyczną grafikę 3D, z pomocą odpowiednich ustawień oświetlenia i renderingu. Wszystkie te zaawansowane techniki omówione zostały w najnowszym kursie 3D!


 • Kurs dla użytkowników, którzy opanowali podstawy programu, pozwalający udoskonalić warsztat
 • Kompletne źródło wiedzy o zaawansowanych funkcjach i narzędziach
 • Zbiór praktycznych projektów polegających na przygotowaniu sceny, modelowaniu i animacji
 • Materiał na płycie DVD to ponad 6 godzin bardzo dobrej jakości video z narracją lektora
 • Praktyczne porady, tipsy i interesujące wskazówki płynące z wieloletniej praktyki
 • Pliki źródłowe dzięki którym zaoszczędzisz czas

Przejdź na wyższy poziom kreacji grafiki 3D

Kompletny kurs 3d Studio Max to ponad 6 godzin wysokiej jakości materiałów Video, podczas których poznasz warsztat eksperta dotyczący przekształcania zwykłych modeli w fantastyczne sceny 3D z pomocą narzędzi 3D.

3d studio max kurs trailer

W kursie poznasz zaawansowane schematy oświetlenia i dobierzesz materiały tak, aby Twoje obiekty wyglądały realistycznie. Korzystając z pluginu Mental Ray, który dostarczany jest razem z 3D Studio, nauczysz się dobierać optymalne ustawienia. Nauczysz się także pracować z oświetleniem imitującym studyjne, dzięki czemu przygotujesz doskonałe modele 3d produktów. Dodatkowo, całość dopełnimy efektami graficznymi, przygotowanymi w Photoshopie, aby efekt był jak najlepszy. Pokażemy także, jak pracować z animowanym tekstem na potrzeby stron WWW i czołówek!

Modelowanie i realizm

kurs 3d studio max

W kursie znajdziesz kompletny projekt, w którym krok po kroku zaprojektujemy realistyczną scenę w przestrzeni 3D. Następnie na przygotowane obiekty nałożymy tekstury i zaprezentujemy kilka ciekawych technik prezentacji i renderowania modelu, koncentrując się na jego realistycznym oświetleniu.

Fantastyczne animacje tekstu!

scena w 3d

Jedna z lekcji kursu została w całości poświęcona pracy z animacją tekstu, czy to na potrzeby czołówek, czy zastosowań webowych. Tak przygotowaną, typograficzną animację, spotkać można tylko na najlepszych stronach internetowych, tymczasem jej wykonanie w 3D jest dziecinnie proste! Następnie przygotowaną w ten sposób grafikę możesz eksportować np. do Flasha i osadzić na stronie WWW!

Realistyczny model budynku i efekty w Photoshop!

animacja 3d

Autodesk 3D to doskonałe narzędzie do tworzenia wizualizacji przestrzennych. W jednej z lekcji projektujemy wnętrze, tym razem stworzymy cały budynek oraz jego otoczenie. Następnie zajmiemy się pracą nad realistycznym odwzorowaniem materiałów oraz światła słonecznego. Całość dopełnimy efektami w Photoshopie, by nasza scena prezentowała się jak w rzeczywistości!

Animacje i modelowanie

interfejs 3d studio max

W kursie znajdziesz mnóstwo wskazówek dotyczących modelowania i animacji, a także zaawansowanych ustawień kamery i sceny. Stworzymy układ szachownicy, modelując każdy z elementów na podstawie obrazka znalezionego w sieci. Następnie wykonamy prostą i efektowną animację!

Podsumowując, kurs 3D to:

 • kurs dla użytkowników, którzy opanowali podstawy programu, pozwalający udoskonalić warsztat
 • kompletne źródło wiedzy o zaawansowanych funkcjach i narzędziach
 • zbiór praktycznych projektów polegających na przygotowaniu sceny, modelowaniu i animacji
 • materiał na płycie DVD to ponad 6 godzin bardzo dobrej jakości video z narracją lektora
 • praktyczne porady, tipsy i interesujące wskazówki płynące z wieloletniej praktyki
 • pliki źródłowe dzięki którym zaoszczędzisz czas

Uwaga! BONUSY!

W kursie znajduje się lekcja, w której znajdziesz solidną dawkę inspiracji i zbiór linków do najciekawszych darmowych zasobów sieci, które możesz wykrzystać komercyjnie!

Do kursu dołączone jest także zestawienie najbardziej przydatnych skrótów klawiaturowych w 3d Studio Max, dzięki którym praca z programem będzie jeszcze prostsza i wygodniejsza.

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs jest przeznaczony dla osób, które przerobiły kurs podstawowy 3D Studio Max i chcą, aby ich prace wyglądały jak najlepsze prezentacje, znalezione w sieci! To kurs dla wszystkich, którzy chcą sprawnie tworzyć realistyczne postacie, płynne efekty specjalne i wizualnie atrakcyjne gry, a także najwyższej jakości sekwencje przeznaczone do filmów oraz na potrzeby stron WWW!

Dlaczego wybrać właśnie ten kurs?

 1. Kurs Video to najbardziej efektywna a zarazem najprzyjemniejsza forma nauki. Jest on tak prowadzony, byś cały czas mógł go śledzić z zainteresowaniem i zaangażowaniem.
 2. Wiedza, którą otrzymujesz w tym kursie, to nie tylko sucha teoria, ale również wskazówki od praktyka z kilkuletnim doświadczeniem, dzięki którym dużo łatwiej będzie Ci opanować materiał a także zacząć przygodę z projektowaniem grafiki i animacji 3D.
 3. W cenie kursu otrzymujesz mnóstwo cennych bonusów a wszystkie materiały są przygotowane rzetelnie i profesjonalnie. Między innymi przygotowaliśmy dla Ciebie mnóstwo przydatnych linków, które sprawią, że po przerobieniu kursu będziesz wiedział, jak dalej rozwijać swoje umiejętności!
ocen
-15%
Ten Kurs możesz kupić w Pakiecie, który zawiera precyzyjnie dobrane, uzupełniające materiały. Poza zniżką Pakiet umożliwi Ci zdobycie Odznaki i Certyfikatu.
badge

Jesteś o krok od zdobycia odznaki!

Jednym z brakujących kursów jest . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Zdobyłeś specjalizację!

Gratulacje! Zdobyłeś specializację . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Odbierz rabat 15%