Zacząłem szukać w internecie kursów praktycznych. No i zaczęło się, trafiłem na Eduweb. Pierwsze kursy, pierwsze projekty. To było to czego potrzebowałem. Z Wami rozpocząłem przygodę, która trwa do dziś. Przez cały czas dostarczacie mi odpowiednią i profesjonalna wiedzę. Nie muszę główkować czego powinienem się nauczyć żeby podążać za nowymi trendami. Wystarczy, że regularnie zaglądam na serwis.

Mam na imię Dominik. Jestem absolwentem wydziału Zarządzania
i Informatyki Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Komputerami interesowałem się od najmłodszych lat i szczerze mówiąc łączyłem z nimi swoją przyszłość.

Jednak po skończeniu studiów moja droga zawodowa poszła w zupełnie innym kierunku i wszystkie ambicje, cele i marzenia musiałem odłożyć na bok. Rozpocząłem swoją karierę na planie filmowym i zamiast stukać
w klawiaturę biegałem z rekwizytami po planie. Po kilku latach stwierdziłem z przykrością, że nie jest to praca dla mnie. Okazało się, że z wiedzy którą nabyłem na studiach zostało niewiele( nie mówiąc już o doświadczeniu, którego po prostu nie miałem ). Na znalezienie pracy w zawodzie nie miałem żadnych szans. Wtedy to postanowiłem wrócić do korzeni.

Zacząłem szukać na własną rękę kursów i książek. Czegokolwiek co pomogło by mi rozwinąć moją pasję. Pewnego pięknego dnia wpadł mi
w ręce kurs Dreamweavera z jakiejś gazety. Był zupełnie przeciętny ale nie poziom kursu w tym momencie był najważniejszy. Najważniejsze było to , że złapałem bakcyla. Od tamtego momentu moim celem było zostanie Webdesignerem. Chciałem projektować strony www.

Uczyłem się w każdej wolnej chwili. Kupowałem książki w Empiku czy Helionie. Moja wiedza teoretyczna była już całkiem spora. Ale cały czas jeszcze nie czułem się na siłach i tak naprawdę nic konkretnego jeszcze nie zaprojektowałem.

Zacząłem szukać w internecie kursów praktycznych.
No i zaczęło się, trafiłem na Eduweb. Pierwsze kursy, pierwsze projekty.
To było to czego potrzebowałem. Z Wami rozpocząłem przygodę, która trwa do dziś. Przez cały czas dostarczacie mi odpowiednią i profesjonalna wiedzę. Nie muszę główkować czego powinienem się nauczyć żeby podążać za nowymi trendami. Wystarczy, że regularnie zaglądam na serwis.

To co robicie jest naprawdę PRO.

Eduweb to serwis, który daje drugą szansę. Wystarczy trochę chęci, motywacji i czasu. Obecnie mam już za sobą pierwsze projekty, pierwsze zarobione pieniądze, pierwszych zadowolonych klientów. Oczywiście nie było łatwo ale opłacało się.

Od niespełna 2 lat mieszkam w Belgii. Pracuję nad własną stroną internetową i chciałbym spróbować swoich sił tutaj. Design to w dalszy ciągu moja pasja.

Dziękuję i pozdrawiam.

badge

Jesteś o krok od zdobycia odznaki!

Jednym z brakujących kursów jest . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Zdobyłeś specjalizację!

Gratulacje! Zdobyłeś specializację . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Odbierz rabat 15%