Mając dostęp do praktycznych wskazówek, już na starcie jestem krok do przodu.

Moja krótka historia...
Na stronę Eduweb.pl trafiłem zupełnie przypadkiem. Poszukując wiedzy praktycznej o tematyce tworzenia stron internetowych. Chciałem realizować swoje postanowienia noworoczne i głodny wiedzy przeczesywałem internet w poszukiwaniu wiedzy, która mnie interesuje. Jako że w tamtych czasach kursów tego typu nie było z byt wiele, poszukiwania były dość trudne.
I tak na początku stycznia 2012 zdecydowałem się na zakup kursu. Cena przystępna, byłem bardzo ciekaw, co otrzymam w zamian. Ogrom wiedzy, jaki dostałem i prostota przekazu nie pozwalał mi odejść od komputera. Otrzymałem dokładnie to, czego szukałem. Tak właśnie zaczęła się moja przygoda z Eduweb.
Nie poprzestając na jednym kursie, postanowiłem rozwijać się dalej i pochłaniałem kolejne kursy, tak zostało do dziś.
Gdy pojawił się jakikolwiek problem, który było mi ciężko rozwiązać, wracałem do szkoleń lub szukałem pomocy na stronie. Każde wyzwanie zostało rozwiązane.

Pan Grzegorz też nie osiadł na laurach, co jakiś czas, gdy wracam na Eduweb widzę bardzo pozytywne zmiany, jakość kursów wzrasta, cała strona uległa zmianie (z duchem czasu)
i pojawiła się wielka społeczność zadowolonych kursantów. A i oczywiście są dodawane coraz to nowsze kursy, co się bardzo ceni.
Ogromna baza wiedzy, która wciąż rośnie, na pewno każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Staram się osiągać cele, które sobie wyznaczyłem i tak powstała moja pierwsza strona internetowa. Mając dostęp do praktycznych wskazówek, już na starcie jestem krok do przodu.

Obecnie rozwijam mój nowy pomysł z własną kolekcją odzieży. Jak zwykle poszczęściło mi się, gdy został zapowiedziany Kurs Projektowanie Graficzne - Nadruk na Tekstyliach. W momencie, gdy jest mi potrzebna wiedza praktyczna i uporządkowanie tego, co już wiem.
Cel wyznaczony to zabieram się do działania.

Pozdrawiam Wojciech Ł.

badge

Jesteś o krok od zdobycia odznaki!

Jednym z brakujących kursów jest . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Zdobyłeś specjalizację!

Gratulacje! Zdobyłeś specializację . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Odbierz rabat 15%