Życie

Cóż…jestem człowiekiem, który uwielbia ilustrować swoje myśli za pomocą grafiki komputerowej oraz projektować logotypy. Robię to stosunkowo od dawna. Przygoda zaczęła wraz pierwszym komputerem; Amigą 500 i programem Deluxe Paint. Niestety nic z tamtych czasów się nie uchowało.

Potem zacząłem poznawać grafikę wektorową na nieistniejącym już Corelu Xara [pierwszy PC firmy ADAX], który został zamieniony na Corela Draw. To były czasy tzw. Demo Sceny. Razem z przyjacielem stworzyliśmy grupę FUSE gdzie ja pełniłem funkcje grafika. Jedno czy dwa dema można jeszcze zobaczyć na serwisie YT [https://www.youtube.com/watch?v=KMUugXmectc].

Powstawało wiele grafik „do szuflady”. Słuchałem muzyki elektronicznej i starałem się ją zilustrować.Powstałe w ten sposób prace zostały pokazane na Dniach Dęblina w Miejskim Domu Kultury. Było wielu zainteresowanych (;
Na studiach miałem zajęcia z grafiki. Mój nauczyciel zobaczył co potrafię
i zaproponował mi pracę w firmie CT Creative Team. Tworzyłem grafiki dla serwisu Wapster czyli tapety na urządzenia mobilne.

Potem pojawił się guz. Straciłem prawie całkowicie wzrok. Ironia losu; grafik, który stracił wzrok. Po operacji wzrok wracał powoli. Mam znaczne straty w polu widzenia. Zajęło to trochę czasu ale się udało. Mogę znów tworzyć. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że za jakiś czas – wraz z wiekiem – utracę wzrok. Moje nerwy wzrokowe są uszkodzone przez to co w głowie „siedziało”.

Mam jeszcze trochę czasu. Głupio by było zrezygnować z czegoś co się kocha i co mogę nadal rozwijać. Serwis Eduweb niewątpliwie mi w tym pomaga (; Obecnie pracuję w firmie Carrefour jako nadworny grafik. Projektuję materiały POS i logotypy. Przyjmuję prywatne zlecenia i nadal marzę (:

…a moja historia piszę się dalej.

badge

Jesteś o krok od zdobycia odznaki!

Jednym z brakujących kursów jest . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Zdobyłeś specjalizację!

Gratulacje! Zdobyłeś specializację . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Odbierz rabat 15%