Moja historia

Moja historia? No cóż, z eduweb znamy się już naprawdę długo, jednak na poważnie nasz związek rozwinął się dopiero w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Od lat pracuję z back-endem, jednak ostatnimi czasy musiałem również wesprzeć działania ludzi od front-endu. A jak front-end, to oczywiście JavaScript. Szybkie podszkolenie umiejętności, rozwijanie wiedzy - na eduweb znalazłem najlepsze zasoby oraz kursy prowadzone przez rewelacyjnego Piotra Palarza, człowieka, który przekazuje wiedzę w sposób niesłychanie efektywny.

Tak więc z miejsca, w którym myślałem głównie o ORMach trafiłem na front, gdzie większą wagę ma możliwość wprowadzenia interakcji pomiędzy użytkownikiem a interfejsem. Z laika, który w JS wykorzystuje jedynie AJAX w jQuery dzięki eduweb szybko przeszedłem na wyższy poziom. Dzisiaj, mimo że ciągle nie uznaję siebie za specjalistę front-endu, pomagam pisać aplikacje w jednym z najpopularniejszych frameworków oraz dbam o to, aby użytkownik serwisów czasami powiedział "Wow" przewijając kolejne sekcje. I przyznam, że sprawia mi to ogromną satysfakcję.

Myślę, że to dopiero początek mojej przygody. Planuję dalej rozwijać moje umiejetności, poszerzać je. Mam nadzieję, że eduweb będzie mi nadal towarzyszyło i dostarczało wiedzy.

badge

Jesteś o krok od zdobycia odznaki!

Jednym z brakujących kursów jest . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Zdobyłeś specjalizację!

Gratulacje! Zdobyłeś specializację . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Odbierz rabat 15%