"Żył sobie Tomek... Na świata szachownicy zwykły pionek"

Samouk graficzny, od 14 roku życia. Co prawda na studiach miałem Grafikę komputerową, ale bardziej skupiała się ona na projektowaniu narzędzi typu Paint/Photoshop, a nie smarowaniu brushem po płótnie :)

Zaczynałem od prostych grafik typu banner na stronę kolegi, sygnaturka na forum koleżanki, ew. edycja elementów strony dla znajomych osób. Pamiętam, że za pierwsze niewyobrażalne dla mnie wtedy 100 zł kupiłem piłkę. Radocha nieziemska ;)

Wszystko zmieniło się na studiach, gdy jasno zdecydowałem, że chciałbym pójść tą drogą w zawodzie. Mądrzy kiedyś mówili, żeby robić to co się kocha i lubi, a praca nie będzie smutnym obowiązkiem. Dlatego też padło na tę branże i chęć doskonalenia się właśnie w niej. Zacząłem od prostych tutoriali, projektów na własny użytek, przez zaciągnięcie się w jednych z agencji reklamowych na bezpłatny staż. Miesiąc praktyk dał mi więcej niż kilkanaście kursów czy tutoriali w sieci. Naprawdę praktyczna wiedza.

Zaczęła się spirala, którą starałem się jak najszybciej rozkręcać - ulotki, wizytówki, foldery, książki, billboardy. I tak to poszło do przodu. Od grafik na potrzeby nieoficjalnego portalu piłkarskiego, przez książki wydawane jako oficjalny produkt Jagiellonii Białystok po billboardy, ulotki, książki i foldery Wyższych Uczelni. Dużo satysfakcji daje oglądanie swoich projektów na ulicach swojego miasta :)

W tej chwili zajmuje się grafiką na co dzień. W spółce zarządzającej siecią sklepów internetowych z odzieżą damską i męską kieruję kilkuosobowym zespołem graficznym. Praca momentami mega ciężka, ale atmosfera w pracy i mój stosunek do grafiki jako jednej z wielu pasji rekompensuje ciężkie chwile przed monitorem. Zarówno Tobie jak i sobie życzę, by ta pasja nie przeminęła, a radość z tworzenia przekładała się na jej jakość. Ten świat byłby ohydny bez nas - grafików :)

badge

Jesteś o krok od zdobycia odznaki!

Jednym z brakujących kursów jest . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Zdobyłeś specjalizację!

Gratulacje! Zdobyłeś specializację . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Odbierz rabat 15%