Przed kursem próbowałam samodzielnej nauki programowania, jednak zakończyła się ona niepowodzeniem. Obecnie jestem uczestnikiem edycji Bootcampu JS i jest to dla mnie unikalne narzędzie nauki, ponieważ uczę się wtedy, kiedy mogę i robię to we własnym tempie.

Piotr Palarz bardzo w zrozumiały sposób tłumaczy wszystko od podstaw po coraz bardziej zaawansowane techniki opierając się na praktycznych przykładach, które można użyć później w swoich projektach. Wiedza jest przekazana w sposób przejrzysty i łatwy do zrozumienia. Bardzo dobrze jest dobrany czas nauki dzienny około godziny, dzięki czemu można spokojnie przerobić materiał.

Do działania motywuje również grupa na Slacku i można się wiele tam dowiedzieć i nauczyć, ponieważ każdy sobie pomaga. Konsultacje były przeprowadzane w bardzo przejrzysty sposób na robieniu przykładów gdzie było można porównać ze swoimi zadaniami, jeżeli ktoś miał problem później mógł zajrzeć i poprawić błędy. Dostęp do mentorów oceniam bardzo wysoko gdyż zawsze jak ktoś miał pytanie problem była odpowiedź.

Do Bootcampu mam jedna małą sugestię, np: przy omówieniu biblioteki jQuery można było zrobić jakiś projekt od początku do końca - od podstawowych zagadnień do coraz bardziej zaawansowanych zmieniając konstrukcję.

Bootcamp oceniam w skali od 1 do 10 na 9+ :) Na pewno będę polecał znajomym. Już zapisałem się na następny Bootcamp Front End i nie mogę się doczekać materiałów jak również nowej wiedzy, z której mam zamiar skorzystać i starać się o pracę jako junior Frond End developer. Wierzę, że wiedza zdobyta w tych kursach na pewno mi na to pozwoli.

badge

Jesteś o krok od zdobycia odznaki!

Jednym z brakujących kursów jest . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Zdobyłeś specjalizację!

Gratulacje! Zdobyłeś specializację . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Odbierz rabat 15%