Właśnie skończyłem kilka dni temu Bootcamp z Web Design i UX(...). Uważam, że jest to bardzo fajna forma nauki gdyż zawiera wiele ciekawych informacji z wybranego tematu, zachęca do systematyczności oraz co najważniejsze to mamy wsparcie mentorów w trakcie kursu.

Właśnie skończyłem kilka dni temu Bootcamp z Web Design i UX ze strony eduweb.pl i chciałem wyrazić swoją opinię o nim. Uważam, że jest to bardzo fajna forma nauki gdyż zawiera wiele ciekawych informacji z wybranego tematu, zachęca do systematyczności oraz co najważniejsze -wsparcie mentorów w trakcie kursu. Lekcje są świetnie przygotowane i wytłumaczone. Poza wiedzą dostarczoną w formie filmów, plików do czytania w pdf, linków do stron z interesującą treścią, najważniejszą rzeczą jest część praktyczna. Zadania, które mamy wykonać utrwalają wiadomości i uczą jak zastosować wiedzę w rzeczywistości. Do zadań trzeba przysiąść i poświęcić sporo czasu żeby je wykonać. W tym kursie zaczynamy się uczyć od podstawowych koncepcji i wiedzy o UI/UX, obsługę Photoshop aż po język html i css. Jeśli mamy problem z wykonaniem jakiegoś zadania cały czas możemy liczyć na wsparcie mentorów, którzy chętnie pomagają i mają olbrzymią wiedzę z tym zagadnień.

Świetną opcją jest także stworzona grupa na slacku do której dostęp mają wszyscy uczestnicy kursu jak i mentorzy. Na bieżąco mamy kontakt z uczestnikami i można prowadzić konwersację podzielone na różne tematy związane z przerabianymi zadaniami oraz materiałami. Żeby ukończyć Bootcamp potrzeba dużo pracy i zaangażowania ale myślę, że o to w tym chodzi:)
Kurs ten ma przecież jak najwięcej nas nauczyć. W przeciwieństwie do innych kursów w jakich brałem udział w życiu myślę, że jest to najlepsza forma bo nie jest to tylko forma bierna oglądania i czytania ale również forma praktyczna, która jest najważniejsza bo dzięki niej najwięcej się uczymy i to co się nauczymy z pracy nad wykonywaniem zadań pozostaje na długo w pamięci i pomaga rozwiązywać z czasem trudniejsze zadania i robić bardziej skomplikowane projekty.

Jeśli ktoś chce nauczyć się tworzyć strony, poznać trendy i standardy obecnie panujące, to z pewnością powinien wziąć udział w tym Bootcampie. Cena jak na taką dawkę informacji nie jest wysoka, a może zapewnić użytkownikowi doskonałą przygodę i wiele go nauczyć.

badge

Jesteś o krok od zdobycia odznaki!

Jednym z brakujących kursów jest . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Zdobyłeś specjalizację!

Gratulacje! Zdobyłeś specializację . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Odbierz rabat 15%