Nie spodziewałem się, że w trakcie "zajęć" poznam tyle nowych narzędzi, które usprawnią mi pracę lub pokażą nowe możliwości. Materiały są dobrze dobrane, a przygotowana ścieżka prowadzi do celu.

Zajmuje się projektowaniem od kilku lat, od czasu do czasu kupuje kursy na eduwebie aby być na bieżąco ale mam z tym jeden problem (z mojej strony) - brak mobilizacji i konsekwentnego przerabiania materiału. Jeśli masz tak jak ja, a mimo wszystko masz chęć się czegoś nauczyć/dowiedzieć to Bootcamp jest świetnym rozwiązaniem. To inne podejście do tematu. Trochę przypomina szkołę/studiowanie - jest intensywny, systematyczny, wymaga zorganizowania sobie czasu na dodatkową naukę. Są ramy czasowe, w których powinieneś się zmieścić, są nawet "zadania" sprawdzające lub jak kto woli utrwalające materiał - to daje efekty, dla mnie bomba!

Nie spodziewałem się, że w trakcie "zajęć" poznam tyle nowych narzędzi, które usprawnią mi pracę lub pokażą nowe możliwości. Materiały są dobrze dobrane, a przygotowana ścieżka prowadzi do celu. Chłopaki naprawdę się angażują w to co robią, zarażają swoją pasją - widać to przede wszystkim na konsultacjach na żywo gdy co ciekawsze pytanie lub problem "rozkręca" Grzegorza. Bootcamp dla mnie to dobrze zainwestowane pieniądze, warto było go wykupić. Jestem zadowolony i na pewno nadal będę korzystać z Waszych kursów i oczywiście będę polecać Was znajomym.Łukasz Zięba

badge

Jesteś o krok od zdobycia odznaki!

Jednym z brakujących kursów jest . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Zdobyłeś specjalizację!

Gratulacje! Zdobyłeś specializację . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Odbierz rabat 15%