Gorąco polecam bazę wiedzy Eduweb, gdyż każdy znajdzie tam coś dla siebie. Eduweb to bez wątpienia nowoczesne podejście do edukacji oraz samodzielnego rozwoju.

Z zawodu jestem rehabilitantem, mimo to staram się rozwijać na różnych przestrzeniach życiowych, Motywuje się poszukując na różnych ścieżkach samorozwoju, choć nie można interesować się wszystkim, rzeczą która mnie do tego popycha to niezmienna pasja tworzenia. Ta pasja manifestowała się w wielu projektach, a strony internetowe powstawały jako dodatkowa forma wypowiedzi.

Na pierwszy komputer trafiłem w podstawówce był koniec lat 80,
a komputer nosił magiczną nazwę Elwro Junior. Od progu witał mnie paletą 8 kolorów w 2 odcieniach jasności i z każdego chłopca robił mężczyznę.
W technikum tworzyłem gazetkę szkolną, oprócz wersji w czarno druku była strona robiona na Front Page. Wygląd tej strony był porywający niczym kac po tanich winach, większość stron tego okresu wyglądał jak by ktoś dostał torsje. Na czas studiów przesiadłem się na system Mambo, a wygląd mojej twórczości przypominał ciemne wieki średniowiecza.

Początek XXI w. to okres różnych osobistych rewolucji, to czas gdy ludzie poruszali się jeszcze nie tylko po to aby znaleźć pokemony. Zorganizowałem wtedy wyprawę kajakową z Polski do Anglii. Wyprawa też miała swoją stronę internetową, do jej tworzenia używałem już CMS Joomla.

Pasja tworzenia stron połączyła się ze sprawami zawodowymi przy tworzeniu własnego biznesu. Wielki apetyt na samodzielne robienie wypasionych stron zderzył się z faktem że żaden system zarządzania treścią nie był wystarczająco elastyczny, mój entuzjazm opadł na jakiś czas.

Entuzjazm powrócił po obejrzeniu wywiadu z Panem Grzegorzem w TVP 2 (https://youtu.be/dS-XofFYpMk). Wprawdzie unikałem języków programowania gdyż wymuszały one ogromny czas siedzenia przed monitorem, z tytułu moich problemów ze wzrokiem nigdy nie byłem ich fanem, lecz ciekawość przemogła. Pierwszy materiał ściągnąłem z cho..ka, po połowie kursu byłem mile zaskoczony, w kurs włożone było tyle uczciwej pracy, że postanowiłem założyć oficjalne konto na portalu Eduweb. Od tego momentu minęły 4 lata i muszę powiedzieć przez ten okres nauczyłem się wielu ciekawych rzeczy.

Ostatnimi czasy zostałem ojcem co przytemperowało rozwój moich pasji. Zmieniły się priorytety, ale mimo to zawsze na tyle ile mam czasu próbuję wejść na stronę Eduweb. Gorąco polecam bazę wiedzy Eduweb, gdyż każdy znajdzie tam coś dla siebie. Eduweb to bez wątpienia nowoczesne podejście do edukacji oraz samodzielnego rozwoju.

Pozdrawiam Krzysiek Cichocki

badge

Jesteś o krok od zdobycia odznaki!

Jednym z brakujących kursów jest . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Zdobyłeś specjalizację!

Gratulacje! Zdobyłeś specializację . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Odbierz rabat 15%