Z miejsca chciałbym Wam wszystkim podziękować, że nauczyliście mnie tak dużo na temat grafiki komputerowej.

Witam. Nazywam się Bendowski Karol i obecnie mam 21 lat. Mieszkam w Grodzisku Wielkopolskim. Chciałbym opisać moją historię. Na wstępie mojej historii wypowiem się na temat firmy przeze mnie dobrze znanej jaką jest EDUWEB.

Panie Grzegorzu wielkie gratulacje i wielkie pochwały, że stworzył Pan taką firmę, taką społeczność oraz potrafi Pan swoją osobowością zarazić w pozytywny sposób. Kiedy poznałem Pana serwis otworzyły się dla mnie nowe drzwi w mojej karierze.

Obecnie uczę się samodzielnie grafiki komputerowej. Moim marzeniem jest zostać grafikiem komputerowym takim wszechstronnym grafikiem nie, żeby się skupiać na jednej rzeczy ale na wielu innych. Bardzo interesuje mnie projektowanie (loga, ilustracje wektorowe, flat design, rysowanie, kaligrafia, fotografia, fotomanipulacje, digital painting, sprzęt komputerowy). W przyszłości myślę nad swoją firmą graficzną, ale najpierw chciałbym zbudować swój własny warsztat graficzny. Jak już wcześniej wspomniałem o Pana firmie, że jest niesamowita. Wspaniali ludzie, którzy mają ogromną cierpliwość, pasję oraz zamiłowanie do zawodu. Wszystkie sprawy dokładnie przemyślane. Z miejsca chciałbym Wam wszystkim podziękować, że nauczyliście mnie tak dużo na temat grafiki komputerowej. Z miejsca też chciałbym podziękować na wstępie Panu Grzegorzowi Róg, Grzegorzowi Sławickiemu, Michałowi Wedlechowiczemu, Wojciechowi Magierskiemu, Jerzemu Drozdzie i wielu innym. Wyróżniłem te osoby, ponieważ od nich właśnie mam kursy i są świetne oraz mogę je każdemu polecić.

Przez Pana serwis poznałem tajniki grafiki komputerowej oraz czym w ogóle jest grafika komputerowa. Wracając do mojej historii ja zainteresowałem się grafiką komputerową gdy miałem 18 lat i wtedy byłem w technikum informatycznym. Wtedy zdałem sobie sprawę, że chce iść właśnie w ślady grafika komputerowego. Obecnie jestem samoukiem. Pracuje i uczę się samodzielnie w domu. Do każdej rzeczy, którą chce się nauczyć robie sobie mapę myśli co musze się nauczyć aby daną rzecz opanować. Wszystko co się uczę biorę na zrozumienie. Tak samo jak moje prawo jazdy, które obecnie robię. W pewnym momencie zdałem sobie sprawę, że do projektowania zabrałem się od złej strony. Ponieważ nie wiedziałem, że rysowanie to niezbędna umiejętność do projektowania. Wtedy kupiłem sobie ołówki oraz zacząłem się uczyć rysować. I właśnie w ten sposób teraz będą powstawać moje prace graficzne. Kupiłem szkicownik i uczę się rysować oraz projektować. Zrobię wszystko aby stać się grafikiem komputerowym.

Jeszcze raz z tego miejsca dziękuje Panu, że stworzył Pan ten serwis oraz daje Pan wielkiego kopa motywacyjnego do pracy oraz Pana zespół z tego miejsca chciałbym wszystkich pozdrowić z Eduweb. Jesteście najlepsi dziękuje Wam za pomoc. !!!!

badge

Jesteś o krok od zdobycia odznaki!

Jednym z brakujących kursów jest . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Zdobyłeś specjalizację!

Gratulacje! Zdobyłeś specializację . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Odbierz rabat 15%