Zupełnie nowe z naszego punktu widzenia podejście do szkoleń okazało się dla Asseco wartościowym narzędziem, które chętnie rekomendujemy.

Firma Asseco Poland S.A. korzysta ze szkoleń IT w ramach Multilicencji eduweb.pl. Głównym celem jest możliwie szybkie wdrożenie pracowników w nowe technologie front-end i obowiązujące aktualnie trendy w zakresie tworzenia aplikacji webowych. Ponadto, Asseco aktywnie korzysta z rozwiązań pozwalających optymalizować ścieżkę nauki poprzez stałe monitorowanie postępów oraz sugerowany przez ekspertów eduweb.pl zakres materiałów.

Nasi pracownicy uczestniczą też w szkoleniach stacjonarnych w Ośrodku Eduweb.pl. Jedną z kluczowych korzyści dla Asseco jest wykorzystanie zasobów wideo eduweb.pl, które pozwoliły na efektywną naukę bez konieczności ponoszenia wysokich kosztów szkoleń oraz redukcję nieobecności pracowników w firmie.

Pełna kontrola ścieżki szkoleniowej, raporty i szczegółowe statystyki oraz wsparcie ze strony ekspertów eduweb pozwala zaplanować rozwój nowego pracownika, ale także doskonalenie kadry wyższego poziomu przez dobranie odpowiednich materiałów.

Jesteśmy przekonani, że taka forma specjalizacji nie tylko pozwala zredukować koszty szkoleń, ale jest także niezwykle wygodną i efektywną formą zdobywania nowych umiejętności przez naszych pracowników. Zupełnie nowe z naszego punktu widzenia podejście do szkoleń okazało się wartościowym narzędziem, które chętnie rekomendujemy.

badge

Jesteś o krok od zdobycia odznaki!

Jednym z brakujących kursów jest . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Zdobyłeś specjalizację!

Gratulacje! Zdobyłeś specializację . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Odbierz rabat 15%