Zawsze wyznawałem ideę, że najlepszym sposobem zainwestowania pieniędzy i ochrony kapitału jest po prostu nauczenie się czegoś nowego – tak więc stałem się stałym klientem eduweb i kupiłem dość pokaźną liczbę kursów.

Nazywam się Damian Cangaris i jestem dyrektorem w brytyjskiej spółce CANGARIS LTD.

Mógłbym określić siebie jako „przedsiębiorcę z przypadku”.

Moja historia zaczęła się w 2013 roku. Jako przedstawiciel handlowy pewnej firmy, nawiązałem kilka ciekawych kontaktów z osobami, które chciały wykonać parę większych projektów IT. Dziwnym zbiegiem okoliczności firma, której przedstawicielem byłem, zbytnio się nie popisała. Jakość i czas realizacji pozostawiała wiele do życzenia. Przez to, zacząłem otrzymywać wiele telefonów od niezadowolonych klientów. Czułem się z tym bardzo źle, bo nie tak, miało to wyglądać.

Jedno było pewne! Moja część pracy, była wykonana tak jak należy. Miałem dobrą relację z klientami i nie chciałem stracić ich zaufania. Pomyślałem sobie wtedy - a gdybym to ja, wykonał te projekty?

Pierwsze co zrobiłem – kupiłem masę książek i zacząłem się uczyć. Czytałem o tym jak tworzyć dynamiczne strony www, jak reklamować się na Adwords etc. Zajęło mi to sporo czasu... no dobrze, tak naprawdę, zajęło mi to dużo czasu, ale czułem że się rozwijam.

Biznes szedł świetnie. Od 2013 do 2015 „włączyłem piąty bieg”, by szybciej rozwijać się w dziedzinach programowania aplikacji i projektowania stron www.

Pewnego dnia zostałem poproszony o stworzenie dużego portalu społecznościowego – zadanie lekko przerastało moje dotychczasowe doświadczenie, więc zacząłem szukać sposobów na szybszą akumulację wiedzy.

By the way - zawsze wyznawałem ideę, że najlepszym sposobem zainwestowania pieniędzy i ochrony kapitału jest po prostu nauczenie się czegoś nowego – tak więc stałem się stałym klientem eduweb i kupiłem dość pokaźną liczbę kursów.

Był to strzał w dziesiątkę! Zauważyłem, że jestem w stanie zdecydowanie szybciej przyswajać materiał. Przerobiłem kursy, które mnie interesowały, a wtedy zdałem sobie sprawę, że mój biznes jest już na zupełnie innym poziomie. Przestałem wykonywać proste strony www i sklepy. Nowym celem stały się stricte aplikacje biznesowe.

Obecnie buduję portfolio systemów wspomagających automatyzację różnych procesów w firmach – większość z nich jest szyta na miarę, lecz pracuję w wolnych chwilach, również nad produktami bardziej masowymi.

Dzięki Waszej dobrze wykonanej pracy, mój biznes rozwija się zdecydowanie szybciej. Dostarczam co raz lepsze produkty, wykorzystując najnowsze technologie. A wszystko to, przekłada się na zadowolenie moich kontrahentów.

badge

Jesteś o krok od zdobycia odznaki!

Jednym z brakujących kursów jest . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Zdobyłeś specjalizację!

Gratulacje! Zdobyłeś specializację . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Odbierz rabat 15%