Pracuję na co dzień z Illustratorem i Photoshopem, ale dopiero po szkoleniach jestem w stanie tą wiedzę uporządkować i zorganizować moją pracę w taki sposób, aby była po prostu bardziej efektywna.

Jako grafik z długim doświadczeniem zawodowym początkowo nie byłam przekonana, czy potrzebne mi jest doszkalanie się w takiej formie. Już po pierwszej styczności z eduweb.pl okazało się, że jestem w błędzie. Nigdy wcześniej nie miałam do czynienia ze szkoleniami w takiej formie, ani z eduwebem w ogóle.

Z ciekawości postanowiłam wziąć udział w szkoleniu z polecenia znajomego, ponieważ chciałam nauczyć się After Effects. Co się okazało... jestem niesamowicie pozytywnie zaskoczona! Prowadzący ułożył szkolenie w taki sposób, że jako osoba która miała po raz pierwszy styczność z tematem nie czułam się wycofana, czułam że mogę zapytać o wszystko. Cała systematyczność i uporządkowanie informacji była niezwykle logiczna co było niezbędne do tego, aby przyswoić taki ogrom materiału.

W żaden sposób nie można porównać tego do tutoriali z YouTube, gdzie panuje informacyjny chaos, oraz niekoniecznie uczymy się, tak jak w eduweb, poprawnych praktyk. Pracuję na co dzień z Illustratorem i Photoshopem, ale dopiero po szkoleniach jestem w stanie tą wiedzę uporządkować i zorganizować moją pracę w taki sposób, aby była po prostu bardziej efektywna.

Jestem pewna że przełoży się to na moją codzienną pracę i pozwoli pracować w sposób logiczny i optymalny. Wiedza, którą zdobyłam to intensywna pigułka, która powoduje że całość możemy zacząć wdrażać w praktyce już następnego dnia. Od dziś będę regularnie korzystać z materiałów eduweb.pl i polecam je każdemu, nawet profesjonalistom.

badge

Jesteś o krok od zdobycia odznaki!

Jednym z brakujących kursów jest . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Zdobyłeś specjalizację!

Gratulacje! Zdobyłeś specializację . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Odbierz rabat 15%