Kursy Eduweb pomagają mi wypełnić luki w zrozumieniu tematu i praktycznym użyciu technologii deweloperskich. Dają mi poczucie, że cała ta wiedza z uczelni nabiera wyraźniejszego kształtu i nabiera więcej sensu :)

Nazywam się Agnieszka. Jestem absolwentką Politechniki Swinburne w Melbourne,
w Australii, gdzie ukończyłam studia magisterskie z IT ( IT w szerokim znaczeniu ). Sztukę komputerową zaczęłam odkrywać około 10 lat temu, kiedy postanowiłam połączyć swoją pasję z zawodem.

Obecnie pracuje jako web content developer / multimedia designer oraz nauczyciel sztuk 3D oraz texturowania obiektów trójwymiarowych ( 3ds max, Maya, Photoshop).

Swoją przygodę z mediami i sztukami wizualnymi rozpoczęłam w Wyższej Szkole Komunikowania i Mediów Społecznych im. Jerzego Giedroycia w Warszawie, gdzie ukończylam licencjat specjalisty od Public Relation i Reklamy.

Z serwisu Eduweb zaczęłam korzystac około 8 lat temu, kiedy zdecydowałam się kontynuować swoje studia w Australii. Przez 4 lata zajmowałam się wyłącznie produkcją sztuki cyfrowej, 3D i post produkcja video. W tym czasie już korzystałam z multimedialnych kursów oferowanych przez Eduweb ( After Effects, Maya, etc ).

Przez ostatnie dwa lata, staram się odkrywać tajniki programowania, których nauka nie jest łatwa ( zwłaszcza w języku obcym ). Kursy Eduweb pomagają mi wypełnić luki w zrozumieniu tematu i praktycznym użyciu technologii deweloperskich. Dają mi poczucie, że cała ta wiedza z uczelni nabiera wyraźniejszego kształtu i nabiera więcej sensu :)

Obecnie uczestnicze w Bootcamp ( Web Design i UX i Font-End Web Developer ), i jest super. Jest to program, który motywuje mnie do kontynuowania nauki, no bo uczyć sie trzeba cale zycie ……

Z całego serca dziekuję załodze Eduweb za ich ciężką pracę i wspaniałe rezultaty. Każdemu kto chce sie uczyć sztuk komputerowych polecam serdecznie kursy Eduweb
i proszę mi wieżyć, kiedy piszę, że warto rozpocząć przygodę online z Eduwebem.

Pozdrawiam serdecznie,

Agnieszka Carroll

badge

Jesteś o krok od zdobycia odznaki!

Jednym z brakujących kursów jest . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Zdobyłeś specjalizację!

Gratulacje! Zdobyłeś specializację . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Odbierz rabat 15%