Parę słów o mnie

Skupiona wokół cyfrowego designu, kreatywnej grafiki czy grafik DTP. Sprawi, że ludzie zainteresują się Twoją marką oraz przygotuje materiał do druku na różnorodnych materiałach. Otwarta na pomysły klientów, które w połączeniu z jej umiejętnościami stworzą obrazkowy świat Twojej firmy, idealnie dopasowany do współczesnego człowieka.

Zaczęła swoją przygodę z designem na studiach inżynierskich Informatyki, rozwinęła swoją pasję, cały czas udoskonala swoje umiejętności. Obecnie stoi na sterach Agencji Interaktywnej Iseno, prowadzi zespół graficzny, jednocześnie nadal projektując i wzbogacając listę swoich umiejętności. Doświadczenie komercyjne zdobyła w dziedzinie DTP, jednak najbardziej uwielbia grafikę kreatywną. Ma doświadczenie z realizacjami POS, z grafiką wielkoformatową, z przygotowaniem projektów do poprawnego, optymalnego druku. Ma na swoim koncie złożone publikacje do druku i inne ciekawe projekty.

W pracy zawodowej uwielbia zajmować się prowadzeniem projektów, czuwaniem nad każdym krokiem ich realizacji. Z dumą zamyka nowe, zakończone realizacje i dokumentuje je w firmowym portfolio.

Do swoich specjalizacji zalicza: webdesign, artdirection, DTP czy branding.

W wolnym czasie uwielbia dźwięki gitary, akwarystykę morską i naukę rysunku.

badge

Jesteś o krok od zdobycia odznaki!

Jednym z brakujących kursów jest . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Zdobyłeś specjalizację!

Gratulacje! Zdobyłeś specializację . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Odbierz rabat 15%