Do dzisiaj korzystam z tutoriali, warsztatów i szkoleń Eduweb, co poskutkowało 2 latami w koledzu, gdzie dzięki wiedzy z Eduweb koszmarnie się wynudziłem, nie zostałem pupilem nauczycieli i zgromadziłem rzesze ludzi chcących założyć kościół Yaska pod wezwaniem "Skąd ty ***** tyle wiesz".

Moja przygoda z Eduweb zaczęła się dawno, dawno temu, kiedy po świecie pipirzaly jeszcze niedobitki dinozaurów, a Pan Bóg nie do końca miał plan jak gwizdnąć Adasiowi zebro żeby sklecić Ewke. Ponieważ pochodzę z biednej mieściny gdzie tęcza jest czarno-biała a kaczki rzucają kromki chleba matkom z dziećmi spacerującym brzegiem malowniczego bajorka, to - wstyd przyznać - pierwszy tutorial zasponsorował mi wujek Torrent z USA. Jako iż jestem z grubsza inteligentny, a matka wpajała mi ze lepiej być biednym i uczciwym niż zasiadać w sejmie to parę tygodni później kupiłem ten sam tutorial na oficjalnej stronie Eduweb.pl za swoje własne, okupione głodem pieniążki. (nie ze kurs był drogi, tylko ja bylem biedny - żeby nie było) Kurs Photoshopa... kolorowa magia. Po pierwszej powodzi informacji poznałem nowe słowo - uzależnienie. Bylem jak alkoholik - nie mogłem doczekać się kolejnej szklaneczki wiedzy, przyprawionej szczypta humoru i świetnie łagodzącej głód poznania... Ale jak to narkotyk, wzmagał pragnienie poznania zaraz po odstawieniu. Potem pierwsze warsztaty na żywo...ja pierdziu - czad - zadać pytanie gościowi w okienku - i haha - zabije mu ćwieka - na to na pewno nie wpadł... Ale to się nie udawało - pan w okienku był wszechwiedzący a czasami nawet przewidujący pytania (co początku było strasznie irytujące). Potem pana w okienku warsztatu zacząłem traktować jak znajomego, aż w końcu jako przyjaciela i kogoś, na kim mogę polegać, kiedy natrafię na problem.
Do dzisiaj korzystam z tutoriali, warsztatów i szkoleń Eduweb, co poskutkowało 2 latami w koledzu, gdzie dzięki wiedzy z Eduweb koszmarnie się wynudziłem, nie zostałem pupilem nauczycieli i zgromadziłem rzesze ludzi chcących założyć kościół Yaska pod wezwaniem "Skąd ty ***** tyle wiesz". Udało mi się również zdać egzaminy Adobe Certified Associate z Dreamweavera, Photoshopa, Illustratora, Indesigna i Premier Pro - z czego, skromnością nie grzesząc - ostatnie 3 w ciągu jednego dnia.

"Dziś sam jestem dziadkiem..." ten cytat zrozumieją pewnie tylko ci, których wieku nie da się już oszacować inaczej niż metodą izotopu węgla C14... Tak czy inaczej - parafrazując: "Dziś sam jestem ojcem...Cóż mógłbym dać swoim dzieciom jeśli nie moje Eduweb?"

badge

Jesteś o krok od zdobycia odznaki!

Jednym z brakujących kursów jest . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Zdobyłeś specjalizację!

Gratulacje! Zdobyłeś specializację . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Odbierz rabat 15%