Muszę przyznać, że zapisując się na ten Bootcamp nie spodziewałam się aż tak miłego zaskoczenia. Materiały zostały zorganizowane w formie potężnej, codziennej dawki wiedzy, ale gdyby doba miała więcej niż 24 h to pewnie bym z ciekawości wysłuchała wszystko jednym tchem.

Warto przysiąść i posurfować w internecie aby trafić na taką perełkę. Szukałam miejsca, gdzie mogłabym zdobyć wiedzę zebraną kompetentnie w całość, dającą się przyswoić w sposób przyjemny i jednocześnie zapewniający narastanie uczucia głodu w miarę jedzenia. Muszę przyznać, że zapisując się na ten Bootcamp nie spodziewałam się aż tak miłego zaskoczenia. Materiały zostały zorganizowane w formie potężnej, codziennej dawki wiedzy, ale gdyby doba miała więcej niż 24 h to pewnie bym z ciekawości wysłuchała wszystkiego jednym tchem. I tu już zahaczamy o drugi ogormy plus tego programu czyli o prowadzących. Nawet najciekawsze tamaty przekazane w sposób monotonny, bez entuzjazmu i zachęty nie zagościłyby w mojej głowie zbyt długo, ba, pewnie już po wstępnej selekcji zostały by bezpowrotnie odrzucone jako "niestrawne". Jedynym słowem jakie nasuwa mi się w kontekście prowadzących Bootcamp to - "charyzmatycy". Tego naprawdę chciało się słuchać. :)

Podsumowując całość. Świetnie spędzony czas, świetna inwestycja, fantastyczni ludzie! Zakończenie Bootcampu to nie koniec przygody - kontynuuję naukę na kolejnym Bootcampie na eduweb.pl. Baaardzo mi się podoba. Aha, a ta gwarancja jakości na stronie eduweb.pl to nie "lipa". Potwierdzam 100% satysfakcji. Kasia

badge

Jesteś o krok od zdobycia odznaki!

Jednym z brakujących kursów jest . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Zdobyłeś specjalizację!

Gratulacje! Zdobyłeś specializację . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Odbierz rabat 15%