Biorąc udział myślałem, że dawka wiedzy będzie wstrząsająca. I na szczęście taka była. Kurs ten powiększył moją wiedzą kilkunastokrotnie!

Cześć, nazywam się Kamil i moja przygoda z programowaniem zaczęła się dość niedawno. Na samym początku warto wspomnieć, że nigdy nie myślałem o byciu programistą. Zawsze wyobrażałem siebie jako lekarza. Jednak moje plany dość mocno się pokrzyżowały i zdecydowałem iść na studia na kierunek informatyka. Idąc na uczelnię, nic za bardzo nie umiejąc - zacząłem uczyć się technologii Webowych. Początkowo skupiłem się na HTML, CSS. Dołączyłem potem do tego Bootstrapa oraz JS. Ucząc się systematycznie i szukając kolejnych stron do nauki - wszedłem na stronę EduWeb.pl.

Widząc wszelkie BootCamp'y zainteresował mnie Front-End Dev - czyli sam temat
związany z tym co chcę robić. Biorąc udział myślałem, że dawka wiedzy będzie wstrząsająca.
I na szczęście taka była. Kurs ten powiększył moją wiedzą kilkunastokrotnie! Pokazał mi dodatkowo jak pisać kod, w jaki sposób na niego patrzeć i nie tylko. Kurs ten poruszając dość mocno zaawansowane technologie takie jak Angular czy Node i nie tylko!

Nie wiedziałem za bardzo na czym polega WebPack czy Gulp. Tutaj jest to idealnie pokazane. Krok po kroku jak, co zrobić. A największym plusem jest kontakt z mentorami - ludźmi, którzy siedzą w tej branży bardzo długo. I właśnie Ci ludzie kiedy masz pytania i problemy - zawsze Ci pomogą! W pełni polecam BootCamp Frontend.
Jeżeli miałbym wybór podjąć jeszcze raz. Na pewno podjąłbym taki sam. Może dlatego biorę udział w kolejnym BootCampie WebDesign? Hmmm? :-)

badge

Jesteś o krok od zdobycia odznaki!

Jednym z brakujących kursów jest . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Zdobyłeś specjalizację!

Gratulacje! Zdobyłeś specializację . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Odbierz rabat 15%