eduweb.pl to dla mnie najszybszy sposób na potwierdzenie czy robię coś źle czy dobrze lub pewność, że przedstawiona technika jest dobra i zgodna ze sztuką.

OMG! To już 3,5 roku "siedzę" na eduweb.pl :D właśnie to odkryłam przeglądając faktury i szukając tej pierwszej. W między czasie sporo się tutaj zmieniło (in plus oczywiście), ale do rzeczy...

Parę słów o mnie. Od początku mojej styczności z komputerem interesowała mnie grafika komputerowa i zagadnienia informatyczne (szeroko pojęte ;)). Z czasem sprowadziło się to do wykonywania komercyjnie wszelkich projektów graficznych i tworzeniu stron internetowych, a przy tym aplikacji sieciowych. Projektuje przede wszystkim 2D w Photoshopie i Ilustratorze chociaż zdarza mi się wspomagać grafiką 3D (Zbrush, Modo). Do front-endu programuje w JS, oraz w JS z JQuery i oczywiście w HTML i CSS. Back-end piszę w php. Od zawsze jednak chciałam, żeby wszystko co robię było maksymalnie na czasie, maksymalnie profesjonalnie i maksymalnie zgodnie ze sztuką! No właśnie i tutaj zaczyna się przygoda z eduweb.pl, około 2012 roku zaczęłam pisać tzw. strony mobilne (Przykład wdrożonego projektu jednej z nich:
http://projects.anetaduk.com/lothus/lothusmobile5.html, całkiem fajne proste stronki, które świetnie działały na telefonach. Niestety (stety) wysyp urządzeń mobilnych (tablety o różnych rozmiarach, smartfony z przeróżną rozdzielczością itd..), spowodował, że nie byłam z tego zadowolona i zaczęłam szukać....


W wyniku tych poszukiwać nastąpiło moje pierwsze spotkanie z eduweb.pl.
Było to na początku 2013 roku. Wtedy natknęłam się na artykuł Grzegorza Róg na blogu o Responsive Web Design i.... Świat zamigotał tysiącem gwiazd :D Znalazłam to czego szukałam, a oprócz tego autor wpisu wydawał się, że naprawdę wie o czym mówi :D. Potem było już z górki. Kupiłam cały kurs Elastyczne Strony WWW i idealny głos twórcy kursu kołysał mnie do snu każdego wieczora, przez najbliższy tydzień. Po tym tygodniu powstała pierwsza responsywna strona (http://camp.vertigo.org.pl)

Potem uzależniłam się od Eduweb Live gdzie uzupełnialam swoją wiedzę na bieżąco z grafiki oraz programowania. Na Eduweb Live trafiłam na wykład Wojciecha Magierskiego gdzie przedstawił swoje portfolio, wtedy to dopiero dostałam dopalacza... Tyle lat w grafice, cały czas coś mi nie leżało... i po tym jednym wykładzie wiedziałam, że przez wiele lat nie znalazłam się w odpowiednim miejscu i odpowiednim czasie, albo nie spotkałam odpowiednich ludzi, od których mogłabym czerpać wzorce. To było jak olśnienie zrozumiałam, że to mnie w grafice najbardziej kręci: fotomanipulacja, fotopainting, tworzenie własnych ilustracji. To było mega uderzenie...Niedługo po tym zapisałam się na pierwsze Szkolenie jakie się odbyło w jeszcze pachnącym farbą ośrodku eduweb w Warszawie. Dwa dni z takimi samymi krejzolami jak ja to było coś ;) Polecam wszystkim. Wiedza od Wojciecha Magierskiego bezcenna. Po tym szkoleniu wykonałam dwie grafiki jedna jako zadanie domowe możecie obejrzeć tutaj:

http://projects.anetaduk.com/my/THXMAGIK/index.html drugie dla własnego treningu możecie obejrzeć tutaj:
https://www.behance.net/gallery/54323751/BOOKIE-PERSONAL-PROJECT

Mogłabym pisać jeszcze wiele, na stale korzystam z eduweb.pl. Czasem kupuje kursy z działów, które znam dla usystematyzowania wiedzy, wykluczenia błędów, które pojawiają się u samouków. Najczęściej sięgam po nowe kursy jeżeli potrzebuje nauczyć się czegoś nowego lub upewnić się, że robię coś tak jak powinnam. Kursy w eduweb są tworzone przez samych praktyków, którzy dysponują ogromną wiedzą merytoryczną i praktyczną. Dlatego eduweb.pl to dla mnie najszybszy sposób na potwierdzenie czy robię coś źle czy dobrze lub pewność że przedstawiona technika jest dobra i zgodna ze sztuką.

Jestem z tych, którzy wciąż nie mają czasu na swoje portfolio, ale jak tylko powstanie znajdziecie je tutaj: http://anetaduk.com/portfolio

Poza tym zamieszczam, kilka linków do moich ostatnich projektów:


Remake logotypu OSK Kursant (Największa we Wrocławiu jak nie w Polsce Szkoła Jazdy)
http://projects.anetaduk.com/kursant/logo2.html

Projekt strony internetowej ART System
http://projects.anetaduk.com/artsystem/index.html

Zapraszam również na mojego bloga dla firm o internetach i grafikach:
http://anetaduk.com

badge

Jesteś o krok od zdobycia odznaki!

Jednym z brakujących kursów jest . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Zdobyłeś specjalizację!

Gratulacje! Zdobyłeś specializację . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Odbierz rabat 15%