Grafika komputerowa i projektowanie wciągają mnie tak, że potrafię zapomnieć o całym świecie.

Moja przygoda z grafiką komputerową zaczęła się dopiero na studiach, ale już wcześniej uwielbiałam rysować, malować, rzeźbić i tworzyć różne formy plastyczne.


To właśnie na studiach zaczęłam przenosić swoje prace na komputer, łatwo nie było - wiadomo, początki takie są. Bez znajomości programów do projektowania, później byłoby trudniej. Studiowałam architekturę. Jest spora różnica między kreśleniem projektów od ręki, a kreśleniem w programie projektowym, nie mówiąc już o wizualizacjach i precyzji z jaką można wszystko wykonać na komputerze.
Teraz potrafię przesiadywać godzinami nad projektami, w ogóle nie czując upływu czasu, wciąż tworząc nowe rzeczy.


Ciągle szukam sposobów na poszerzanie swojej wiedzy z zakresu 3D, a ostatnio też animacji i motion graphics. Potrzebuję tego, aby móc w pełni przenosić swoje wizje do cyfrowego świata. Poza tym, nabywanie nowych umiejętności sprawia mi ogromną satysfakcję, a to skutkuje tym, że wciąż pragnę się uczyć coraz więcej.


Gdy pracuję nad projektami, czy to architektonicznymi, czy innymi, gdy modeluję, gdy animuję, czuję się jak ryba w wodzie. Nie wyobrażam sobie, że mogłabym w życiu zawodowym robić coś innego.


Co prawda jestem nowym użytkownikiem Eduweb, ale jest duża szansa, że to dopiero początek mojej przygody z tym portalem!

badge

Jesteś o krok od zdobycia odznaki!

Jednym z brakujących kursów jest . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Zdobyłeś specjalizację!

Gratulacje! Zdobyłeś specializację . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Odbierz rabat 15%