Szukasz komputera do pracy z Adobe? Dobrze trafiłeś.

Ponieważ dostajemy od Was wiele zapytań o sprzęt na jakim pracujemy, zdecydowaliśmy się, że będziemy na bieżąco testować wydajność nowych podzespołów przy pracy z oprogramowaniem Adobe. Poniżej znajduje się lista optymalnie profilowanych zestawów pod konkretne zastosowania.

Zestawy można zamówić na stronach eduweb.pl, jednak możecie również skompletować je we własnym zakresie. Miejcie jednak na uwadze fakt, że gwarantujemy odpowiednią wydajność wyłącznie naszych zestawów, z prostego powodu. Są one złożone przez specjalistów i podczas pracy z programami Adobe stale monitorowana była ich wydajność, testowane rozmaite ustawienia i konfiguracje BIOSu etc. Często udawało nam się zwiększyć szybkość pracy programów do 40% właśnie z pomocą tych ustawień, w stosunku do wyjściowej konfiguracji.

Zestaw WebDeveloper

zestaw do adobe web developer

Dla Developerów pracujących w Dreamweaver, ale zakładamy również możliwość tworzenia grafiki webowej (niskie rozdzielczości) w Photoshopie czy Illustratorze. Na optymalnym sprzęcie musi bez problemu działać środowisko serwerowe, czli serwer Apache lub IIS, baza MySQL, silnik PHP lub ASP.NET, kilka najbardziej popularnych przeglądarek a także program typu WYSIWYG (Dreamweaver) i inne aplikacje (N++, PHP Designer).

Zapytaj o dostępność / Złóż zamówienie

Zestaw GRAFIK/FLASH DESIGNER/DEVELOPER

zestaw do adobe web developer

Ten zestaw zoptymalizowaliśmy dla osób, które częściej korzystają z Flasha, czyli Flash Designerów i Flash Developertów, którzy jednocześnie używają Photoshopa do pracy z rozdzielczościami webowymi. Na optymalnym sprzęcie musi bez problemu działać środowisko serwerowe, czli serwer Apache lub IIS, baza MySQL, silnik PHP lub ASP.NET, kilka najbardziej popularnych przeglądarek a także program typu WYSIWYG (Dreamweaver) i inne aplikacje (N++, PHP Designer).

Zapytaj o dostępność / Złóż zamówienie

Zestaw GRAFIK/DTP/MOTION DESIGNER/Video

zestaw do adobe web developer

Trzeci z zestawów, który przygotowaliśmy jest w zasadzie topowym zestawem, jeśli chcesz w pełni wykorzystać możliwości pakietu Adobe. W cenie poniżej 5 tys. udało nam się złożyć komponenty, które bez problemu radzą sobie nie tylko z pracą w programach Photoshop, Illustrator, Flash, ale także świetnie się sprawdzają w Premierce i After Effects. Jest to zestaw zarówno dla osób, które pracują z zaawansowanymi animacjami Flash (moc obliczeniową zapewnia szybki, wielowątkowy procesor), jak również dla fotografików i operatorów DTP, którzy pracują w wysokich rozdzielczościach (odpowiednia alokacja RAM w stosunku pamięć/wątek). Jeśli często wykorzystujesz Premierkę, możesz zastanowić się nad wymianą grafiki na wspieranego w Mercury Engine Geforce’a z serii GTX.

Zapytaj o dostępność / Złóż zamówienie

Zestaw VISUAL FX/3D ENGINEER

zestaw do adobe web developer

Dla osób, których natywnym środowiskiem pracy są narzędzia takie jak Premiere Pro, Encore, Photoshop oraz After Effects, ale także Adobe Media Encoder oraz programy środowisk 3D jak Cinema czy 3ds Max. Jeśli mało pracujesz w 3D, zdecydowanie polecamy zestaw Creative Suite opisany wyżej. W zupełności wystarczy on do pracy z Afterem czy Premierką. Przykładowo, przy wykluczowanych 6 ścieżkach full HD podgląd w Premierce otrzymujecie bez żadnego opóźnienia. Rendering przebiega bardzo sprawnie a wypracowane przez nas czasy konkurowały z 8-12 rdzeniowymi procesorami.

Zapytaj o dostępność / Złóż zamówienie

Zestaw MAXXX

NOWOŚĆ! Zoptymalizowana wydajność najmocniejszego zestawu, nowa platforma x79, wydajność lepsza w porównaniu do poprzedniego zestawu i7 2600K o ok 40%. 6 rdzeni , 12 watków no i poczwórny kontroler pamieci (można obsadzic 32 - 64GB ram). Mocny konkurent i7 2600K dla wymagajacych i idealna optymalizacja pod oprogramowanie Adobe, Autodesk.

Zapytaj o dostępność / Złóż zamówienie
badge

Jesteś o krok od zdobycia odznaki!

Jednym z brakujących kursów jest . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Zdobyłeś specjalizację!

Gratulacje! Zdobyłeś specializację . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Odbierz rabat 15%