Menu

Kursy User Experience

Czym jest: User Experience?

User Experience to zagadnienie, które od kilku lat nieprzerwanie góruje w branży webdesignu. Oznacza cały szereg działań oraz kroków związanych z projektowaniem doświadczeń użytkownika podczas korzystania z witryn czy aplikacji. Jest to bardzo rozbudowane oraz dynamicznie rozwijające się zagadnienie, a odpowiedzi na to czym jest UX nie są jednoznaczne.

Wybierając kurs UX na eduweb.pl nauczysz się projektować interfejsy zarówno aplikacji mobilnych, jak i stron internetowych. Dowiesz się też, że UX to jednak nie tylko design, a priorytetem będzie użyteczność aplikacji - a nie jedynie jej wygląd i efektowność. Coraz więcej firm zdaje sobie sprawę z tego, że UX oraz badania nakierowane na UX są kluczowym zagadnieniem przy tworzeniu witryn oraz aplikacji. Trend ten dociera również stopniowo do Polski.

Narzędzia do UX designu oraz narzędzia do UI designu, czyli branży z UX designem powiązanej, z roku na rok rozwijają się i ewoluują, dlatego tak ważne jest bycie z nimi na bieżąco. Dodatkowo wybierając kurs UX designu na eduweb.pl poznasz branżę UX od środka co pozwoli Ci lepiej ją zrozumieć - dowiesz się czym zajmują się poszczególne osoby na różnych stanowiskach i jak może wyglądać kariera w tym środowisku.

więcej... ukryj...

Ścieżka UX od Podstaw

To jest podstawowa Ścieżka w ramach tej technologii. Ścieżki są przez nas starannie ułożone i umożliwiają zdobycie Certyfikatu i Odznaki.

Czas: 19 godzin
KONTYNUUJ

Zarobki ekspertów User Experience

Stanowiska: Senior Front-End Developer, Graphic Designer, UX/UI Designer
Wynagrodzenia netto: 3500-10000 zł
Kto rekrutuje? WP, Roche, AVON, Getin Noble Bank, Nestle, TVN, ING, Samsung, Aliorbank, SWPS

zobacz oferty pracy
7 godzin 30 minut

Kurs UX

w Praktyce

Juz od kilku lat tematy związane z UX i projektowaniem interfejsów, czyli UI Design, przyciągają kolejnych projektantów do branży IT. Jednak duży zakres wiedzy teoretycznej do przyswojenia oraz to, jak szerokie są to zagadnienia, może zniechęcać osoby początkujące i będące na samym początku przygody z UX/UI designem. Brak praktycznego doświadczenia utrudnia przełożenie poznanej teorii na codzienną pracę. W tym kursie chce pomóc Ci zrozumieć do czego możesz używać popularnych narzędzi i metod i na czym polegają kolejne etapy procesu projektowego.

Natalia Bienias

6 godzin

Kurs Kariera w UX

Branża User Experience od Środka

UX Designer to zawód, który z tygodnia na tydzień zdobywa coraz więcej rozgłosu na rynku pracy. Coraz więcej firm widzi potrzebę budowania użytecznych produktów cyfrowych i interesuje się tematem projektowania zorientowanego na użytkowników. To świetna okazja dla ludzi, którzy chcą pracować w szeroko pojętej branży IT, ale niekoniecznie od strony technicznej. Zarówno w Polsce jak i na Zachodzie branża UX dynamicznie się rozwija i nadal jest mnóstwo miejsc pracy przy ciekawych projektach. Jedno z nich czeka na Ciebie, więc nie trać czasu i spróbuj swoich sił!

Michał Mazur

6 godzin

Kurs Wprowadzenie do UX

Projektowanie Doświadczeń Użytkownika

Słyszałeś o UX lub User Experience, ale nie wiesz, co tak naprawdę się kryje za tymi określeniami? A może chcesz zrobić swój pierwszy krok na drodze do kariery designera albo jesteś już w branży digitalowej i chciałbyś uzupełnić swoje kompetencje? Nie mogłeś trafić lepiej. Podstawy User Experience to ponad sześciogodzinny kurs przygotowany właśnie dla Ciebie. Po jego ukończeniu będziesz dokładnie wiedział czym jest User Experience, w jaki sposób dobrze zaprojektować doświadczenia użytkownika oraz jakimi zasadami się kierować. A to wszystko oparte o wiele przykładów i historii z realnych projektów!

Bartosz Jurkowski

5 godzin

Kurs UX Aplikacji Mobilnych

Najlepsze Praktyki

Według autorów raportu „Customers 2020” już w ciągu najbliższych 5 lat doświadczenie użytkowników zastąpi dotychczasowe wyróżniki marki - takie jak oferta produktów i cena. Zrozumienie procesu projektowania doświadczeń użytkownika powinno stać się kluczowe w każdej firmie, a w połączeniu z dopasowaniem usług do klientów mobilnych -  sprawi, że możliwe będzie dynamiczne zoptymalizowanie  oferty do celów biznesowych, a także potrzeb i oczekiwań klienta. Odpowiednie dla urządzeń mobilnych i responsywne strony internetowe staja się już standardem, lecz aplikacje mobilne nadal stanowią trudniejszy touchpoint. Dlatego właśnie powstał ten kurs, który w rzetelny i praktyczny sposób pozwoli Ci zapoznać się z zagadnieniami z zakresu UX Mobile. Uzyskanie przekrojowej wiedzy na temat poprawnego - również pod względem UX - przygotowania aplikacji mobilnych umożliwia dotarcie do ogromnej grupy użytkowników, co pozwala zoptymalizować i ulepszyć strategię działania całej firmy. Przekazywana wiedza jest aktualna, uwzględnia najważniejsze wytyczne oraz najnowsze trendy.

Monika Mikowska