Menu

InVision

Czym jest: InVision?

InVision to bardzo wygodna i dynamicznie rozwijająca się platforma służąca głównie do prototypowania serwisów internetowych oraz aplikacji. Nauka InVision jest doceniana przez projektantów, którzy cenią jego łatwą obsługę oraz prostotę użycia. Platforma InVision to obecnie prawie najpopularniejsze narzędzie do UX/UI, wykorzystywane przez topowe firmy i agencje. Jej znajomość jest w zasadzie obowiązkowa dla każdego projektanta interfejsów. InVision wykorzystać można już od wstępnej fazy UX oraz prototypowania, a także pracy w zespole projektowym.

InVision posiada własne, darmowe narzędzie do prostego projektowania i prototypowania oraz doskonale integruje się z branżowymi standardami, takimi jak Sketch. Kolejną zaletą InVision jest to, że pozwala na łatwe dzielenie się projektami z klientem.

Kurs InVision to propozycja dla UX/UI designerów, którzy chcą poznać od podstaw cały proces pracy z wykorzystaniem tego narzędzia. W kursie przejdziemy od fazy koncepcyjnej i Freehandu, przez to jak prototypować i projektować, aż po przygotowanie finalnego prototypu oraz przekazanie plików projektu do developmentu.

więcej... ukryj...

Ścieżka Narzędzia UI Designera

To jest podstawowa Ścieżka w ramach tej technologii. Ścieżki są przez nas starannie ułożone i umożliwiają zdobycie Certyfikatu i Odznaki.

Czas: 13 godzin
KONTYNUUJ

Zarobki ekspertów InVision

Stanowiska: Graphic Designer, UX/UI Designer
Wynagrodzenia netto: 3500-6000 zł
Kto rekrutuje? AVON, Getin Noble Bank, Nestle, TVN, ING, Samsung, Aliorbank, SWPS

zobacz oferty pracy
4 godziny 5 minut

Kurs InVision i Craft

UX i Systemy Projektowania

Platforma InVision jest obecnie najbardziej popularnym narzędziem w branży UI/UX, wykorzystywanym przez topowe firmy i agencje. Jej znajomość jest w zasadzie obowiązkowa dla każdego projektanta interfejsów. InVision wykorzystasz już od wstępnej fazy UX oraz prototypowania, a także pracy w zespole projektowym. Kurs, który masz przed sobą łączy potencjał platformy InVision z genialnym pluginem do Sketcha i Photoshopa - Craft. Ale to nie wszystko - Kurs stanowi swoiste kompendium dobrych praktyk i całego procesu projektowania, a także tworzenia tak zwanego Systemu Projektowania (Design System) na praktycznym przykładzie strony WWW.

Grzegorz Róg

3 godziny 27 minut

Kurs InVision Studio

Interakcje w UI

InVision Studio to nie tylko kolejna aplikacja dla UI designerów. To sposób na to, by poprowadzić Twój projekt przez każdy etap pracy, od wczesnego szkicu, aż po wysokiej jakości prototyp wraz z rozbudowanymi animacjami. Oprócz tego, InVision Studio ma do zaoferowania jeszcze więcej. Możesz z łatwością podejrzeć prototyp na różnych urządzeniach, podzielić się nim ze swoimi klientami i współpracować na żywo aby otrzymać komentarze i cenny feedback z pomocą opcji Freehand. InVision cały czas rozwija też ten produkt i dokłada coraz to nowe integracje z samą platformą, która jest jednym z najpopularniejszych rozwiązań w branży UX. Co ważne, Studio jest przeznaczone zarówno dla użytkowników macOS, jak i (wkrótce) Windowsa. I jeszcze jedno - jest bezpłatne.

Grzegorz Róg

}