Menu

Figma

Czym jest: Figma?

Figma to prosta aplikacja do projektowania interfejsów, która działa po stronie przeglądarki. To świetne narzędzie dla web designerów, którzy z pewnością docenią prostą pracę w Figmie. Tworzenie interfejsów z użyciem tego narzędzia jest szybkie, a w przeciwieństwie do konkurencyjnych, bardziej rozbudowanych narzędzi takich jak Sketch - jest jeszcze bardziej intuicyjna.

Nie jest to bardzo zaawansowane narzędzie dla webdesignerów, ale nawet w wersji webowej pozwala szybko i sprawnie stworzyć interfejs, który jest zaskakująco praktyczny i funkcjonalny.

Figma dostępna jest również w wersji desktopowej, lecz działa w oparciu o przeglądarkę. Pozwala na kolaboracje w czasie rzeczywistym oraz współpracę kilku designerów w obrębie jednego projektu, co znacząco usprawnia i przyspiesza cały projekt oraz sprawia, że wprowadzanie w nim zmian jest bardziej przejrzyste.

więcej... ukryj...

Ścieżka Narzędzia UI Designera

To jest podstawowa Ścieżka w ramach tej technologii. Ścieżki są przez nas starannie ułożone i umożliwiają zdobycie Certyfikatu i Odznaki.

Czas: 13 godzin
KONTYNUUJ

Zarobki ekspertów Figma

Stanowiska: Graphic Designer, UX/UI Designer
Wynagrodzenia netto: 3500-6000 zł
Kto rekrutuje? AVON, Getin Noble Bank, Nestle, TVN, ING, Samsung, Aliorbank, SWPS

zobacz oferty pracy
25 minut

Figma Tips & Tricks

Wydajna praca w Figma

W tym Warsztacie, w rekordowym czasie pokażemy Ci szereg przydatnych technik przy pracy z aplikacją Figma. Odkryjesz możliwości Figmy w kontekście pracy z obrazami, selekcjami, skrótami klawiaturowymi - wszystko po to, abyś mógł swoje codzienne zadania związane z projektowaniem UI wykonywać w rekordowym czasie. Jak się przekonasz, Figma jest wyjątkową aplikacją w tym kontekście, że finalny rezultat Twojej pracy jesteś w stanie uzyskać niezwykle szybko. Z wykorzystaniem wskazówek, które przygotowaliśmy w tym warsztacie, stanie się to jeszcze łatwiejsze!

Grzegorz Róg

3 godziny 23 minuty

Kurs Figma

Projektowanie Interfejsów

Figma to rewolucyjna aplikacja, ponieważ działa w całości po stronie przeglądarki. Choć możesz pobrać wersję desktopową, będziesz zaskoczony, jak świetnie sprawuje się wersja webowa! Jak się jednak okazuje, jej podstawowe przeznaczenie, czyli tworzenie interfejsów to tylko jeden z wielu scenariuszy, do których możesz wykorzystać Figmę. Dzięki niezwykle intuicyjnej i prostej obsłudze jest to narzędzie, w którym projektować i edytować grafikę może każdy! Jednak w porównaniu do konkurencyjnych aplikacji, jak Sketch, ma ogromne zalety - jest dostępna też dla PC, a także oferuje genialny system kolaboracji, w którym więcej niż jedna osoba może pracować nad projektem w czasie rzeczywistym!

Grzegorz Róg

}