Menu

Figma

Czym jest: Figma?

Figma to prosta aplikacja do projektowania interfejsów, która działa po stronie przeglądarki. To świetne narzędzie dla web designerów, którzy z pewnością docenią prostą pracę w Figmie. Tworzenie interfejsów z użyciem tego narzędzia jest szybkie, a w przeciwieństwie do konkurencyjnych, bardziej rozbudowanych narzędzi takich jak Sketch - jest jeszcze bardziej intuicyjna.

Nie jest to bardzo zaawansowane narzędzie dla webdesignerów, ale nawet w wersji webowej pozwala szybko i sprawnie stworzyć interfejs, który jest zaskakująco praktyczny i funkcjonalny.

Figma dostępna jest również w wersji desktopowej, lecz działa w oparciu o przeglądarkę. Pozwala na kolaboracje w czasie rzeczywistym oraz współpracę kilku designerów w obrębie jednego projektu, co znacząco usprawnia i przyspiesza cały projekt oraz sprawia, że wprowadzanie w nim zmian jest bardziej przejrzyste.

więcej... ukryj...

Ścieżka Narzędzia UI Designera

To jest podstawowa Ścieżka w ramach tej technologii. Ścieżki są przez nas starannie ułożone i umożliwiają zdobycie Certyfikatu i Odznaki.

Czas: 11 godzin
KONTYNUUJ

Zarobki ekspertów Figma

Stanowiska: Graphic Designer, UX/UI Designer
Wynagrodzenia netto: 3500-6000 zł
Kto rekrutuje? AVON, Getin Noble Bank, Nestle, TVN, ING, Samsung, Aliorbank, SWPS

zobacz oferty pracy