Affinity Publisher - Wprowadzenie

Lekcje
  • Opis
  • Recenzje
  • Autor
  • Transkrypt

1 ocen

Lubię to! 336

Witajcie w Kolejnym Warsztacie dotyczącym aplikacji Affinity. Tym razem omówimy funkcjonalności wstępnej, darmowej wersji Affinity Publisher - aplikacji do składu i łamania tekstu oraz projektowania publikacji. Program posiada wiele przydatnych narzędzi i funkcji takich jak aktywny podgląd przelewania tekstu podczas edycji rozmiaru ramki tekstowej, czy aktywny podgląd skalowania zawartości ramki graficznej. Prowadzący przedstawi Wam Jak działają gotowe style akapitowe i jak modyfikować je wg własnych potrzeb, jak pracować z dokumentami wielostronicowymi oraz jak złożyć prostą publikację. Jesteśmy ciekawi Waszych wrażeń z korzystania Affinity Publisher.

Na Warsztat zaprasza Michał Wedlechowicz!

Autor: Michał Wedlechowicz

Michał Wedlechowicz - projektant graficzny - urodził się w 1989 r. Na co dzień pracuje w firmie produkującej opakowania i zajmuje się opracowywaniem artworków i nadruków dla opakowań z branży FMCG (głównie art. spożywcze). Jego pasja i zamiłowanie do grafiki nie kończy się jednak tylko na opakowaniach. Michał, po godzinach pracy projektuje materiały promocyjne dla własnych klientów, które możecie obejrzeć w serwisie Behance pod adresem https://www.behance.net/MichalWedlechowicz

Recenzje

5

1 dodanych ocen

2018-10-03

Jak wygląda likwidowanie zawieszek w AP? Plusik powinien pokazywać się również w panelu, nie tylko w pasku narzędzi, kiedy nadpisuje się parametry stylu. Ciekawa jest kolejność umieszczania grafik. W InD tego nie ma. Nie ma też możliwości edycji obiektu wektorowego bez otwarcia np. Illustratora. Zastanawia mnie, dlaczego po zmianie wielkości gutter ramka zmienia szerokość w AP. W InD zachowuje swoją szerokość. InD w typografii jest na razie niezastąpiony. :)

Judyta Zegan

Ten kurs nie posiada jeszcze transkryptu. Choć bardzo się staramy, wygenerowanie transkryptów do wszystkich kursów jest bardzo czasochłonne. W wielu przypadkach wymaga zaangażowania drogiego oprogramowania i godzin pracy przy poprawianiu transkryptu tak, aby był on możliwie jak najlepszy.

Zależy nam na tym, aby przygotować transkrypty do wszystkich naszych treści. To jedyny sposób dla osób niedosłyszących, aby mogły wygodnie uczyć się technologii. Poza tym, transkrypty ułatwiają skanowanie kursu w poszukiwaniu informacji i jego indeksowanie.

Szukamy osób, które mogłyby nam pomóc w poprawianiu transkryptów. Jeśli masz chwilę wolnego czasu i interesuje Cię dany kurs, w zamian za taką pomoc chętnie udostępnimy Ci wybrany materiał. Wyślij swoje zgłoszenie tutaj, jeśli możesz pomóc nam rozwijać platformę.

  • Informacje
  • Lekcje
Wykup w abonamencie od 79zł
Przetestuj za darmo przez 7 dni!

Autor: Michał Wedlechowicz

Czas:

  • Certyfikat w ramach Ścieżki
  • Dostęp z urządzeń przenośnych
  • Licencje dla firm i szkół
Podaruj w prezencie

Affinity Publisher - Wprowadzenie

  • Affinity Publisher - Wprowadzenie