Menu

Fotografia i Photoshop

Czym jest: Photoshop?

Adobe Photoshop to narzędzie znane na całym świecie. Profesjonalna aplikacja do zastosowań graficznych, chętnie używana przez praktycznie każdego, kto ma do czynienia z grafiką komputerową oraz fotografią. Nauka Photoshopa jest praktykowana zarówno przez profesjonalnych fotografów, grafików pracujących nad materiałami reklamowymi, jak i webdesignerów czy nawet webdeveloperów, którzy potrzebują wyciągnąć grafiki z gotowego projektu strony internetowej.

Photoshop ma już blisko 30 lat i od tego czasu praktycznie niezmienioną pozycje na rynku – nauka Photoshopa to jedno z najpopularniejszych zagadnień w naszym serwisie. Znajdziesz tutaj kursy wideo dotyczące zastosowania Photoshopa zarówno w fotografii i obróbce zdjęć, jak i przy tworzeniu szablonów stron internetowych, a nawet wykorzystasz Photoshopa do concept artu oraz tworzenia nieprawdopodobnych dzieł graficznych łącząc możliwości aplikacji Adobe z oprogramowaniem do obróbki grafiki 3D.

Przekonaj się dlaczego tak wiele osób nieustannie zainteresowanych jest nauką Adobe Photoshop i zdobądź umiejętności posługiwania się jednym z najbardziej uniwersalnych i popularnych narzędzi dla profesjonalistów, niezależnie od tego czy chcesz uczyć się grafiki komputerowej, profesjonalnie zajmujesz się fotografią, czy nawet tworzysz nowoczesne strony internetowe.

więcej... ukryj...

Ścieżka Photoshop od Podstaw

To jest podstawowa Ścieżka w ramach tej technologii. Ścieżki są przez nas starannie ułożone i umożliwiają zdobycie Certyfikatu i Odznaki.

Czas: 2 godziny 17 minut
KONTYNUUJ

Zarobki ekspertów

Stanowiska: Graphic Designer, Kolorysta
Wynagrodzenia netto: 3000-8500 zł
Kto rekrutuje? AVON, GetinNobleBank, Nestle, TVN, Freelance

zobacz oferty pracy
6 godzin 13 minut

Kurs Photoshop dla Designerów

Projektowanie na potrzeby stron WWW

Poznaj aktualne techniki pracy z projektowaniem dla sieci oraz urządzeń przenośnych. W kursie dowiesz się jak wykorzystać potencjał narzędzi Photoshop do przygotowania modnych, webowych grafik oraz stworzenia layoutu strony WWW. Kurs zawiera także szereg wskazówek, które przyspieszą Twoją pracę!

Grzegorz Róg

7 godzin 31 minut

Kurs Adobe Photoshop

Techniki Zaawansowane

Photoshop to aplikacja o ogromnych możliwościach. Zobacz jak wykorzystać pełny potencjał tego fantastycznego programu z pomocą naszego kursu. Na praktycznych przykładach omówimy w nim osiem zaawansowanych narzędzi - Wyostrzanie, Content Aware, Akcje, Tryby Mieszania, Liquify, Drukowanie, Adjusty i wydajność.

Grzegorz Róg

6 godzin 3 minuty

Kurs Photoshop Masterclass

Magia Kreacji

Photoshop Masterclass to wyjątkowy materiał w którym zobaczysz jak pracuje Wojciech Magierski – światowej klasy ilustrator, którego prace publikowane są w najlepszych branżowych magazynach. Zobacz Photoshopa w najlepszym wydaniu i dowiedz się jak wykonać trzy fantastyczne projekty.

Wojciech Magierski

9 godzin 24 minuty

Kurs Photoshop do HTML i CSS

PSD do HTML

Zobacz kompletny kurs projektowania stron WWW od czystej kartki w Photoshopie, przez kodowanie w najnowszych standardach HTML5 oraz CSS3 aż do tworzenia animacji z pomocą jQuery! Zobacz, jak pracuje ekspert tak, jakbyś przyglądał mu się przez ramię słuchając precyzyjnych wskazówek. Kurs, który masz przed sobą to esencja praktycznej pracy!

Grzegorz Róg

Kurs Photoshop The Best Of

Wybrane Warsztaty

Wejdź na wyższy poziom Photoshop z pomocą kursów prowadzonych przez eksperta Adobe. Materiał, który masz przed sobą, stanowi kompilację najlepszych Warsztatów, które wydaliśmy na Eduweb Live (materiał nie powtarza się z żadnym z kursów). Esencja wiedzy, setki praktycznych przykładów dwie ilustracje krok po kroku i dziesiątki wartościowych skrótów w Photoshop!

Grzegorz Róg

5 godzin 1 minuta

Kurs Photoshop i ZBrush

Trzeci Wymiar Ilustracji

Wejdź na najwyższy poziom pracy z grafiką i ilustracją dzięki wykorzystaniu potencjału fantastycznych aplikacji Photoshop i ZBrush. Połącz magię postprodukcji w Photoshop i wolności tworzenia obiektów 3D aby uzyskać powalające efekty i przewyższyć oczekiwania klientów, przy okazji odkrywając sekrety światowej klasy ilustratora, Wojciecha Magierskiego.

Wojciech Magierski

6 godzin 49 minut

Kurs Photoshop i Cinema 4D

Techniki Pracy

Wejdź na najwyższy poziom pracy i naucz się jak po mistrzowsku łączyć elementy w trójwymiarze razem z ilustracją w Photoshopie. Dowiedz się jak wykonać ustawić scenę, oświetlenie i materiały w Cinema 4D tak aby wydobyć z nich jak najwięcej przy użyciu najlepszych technik postprodukcji. Połącz magię edycji w Photoshop i wolności tworzenia obiektów 3D aby uzyskać powalające efekty i przewyższyć oczekiwania klientów, przy okazji odkrywając sekrety światowej klasy ilustratora, Wojciecha Magierskiego.

Wojciech Magierski

5 godzin 50 minut

Kurs Fotografii Motoryzacyjnej

od Planu do Postprodukcji

Witaj w kursie Fotografia i Photoshop! Materiał który dla Ciebie przygotowaliśmy, zawiera kompleksowe omówienie procesu, jaki przechodzi profesjonalne zdjęcie reklamowe, począwszy od przygotowania planu, a skończywszy na postprodukcji. Jeśli pracujesz z Photoshopem, poznasz mnóstwo zaawansowanych technik, oraz dowiesz się jak pracuje fotograf na planie. Jeśli fotografujesz - wysłuchasz wskazówek eksperta, ale także dowiesz się jak wiele można wycisnąć z ujęcia w procesie postprodukcji! Co znajdziesz w Kursie?

Grzegorz Róg

11 godzin 27 minut

Kurs Photoshop CC

od Podstaw

Photoshop to prawdopodobnie najbardziej wszechstronny program z jakim kiedykolwiek się spotkałeś. Obok edycji zdjęć stworzysz w nim także interfejsy stron WWW i aplikacji, fantastyczne ilustracje, a nawet będziesz pracował z materialem wideo i 3D. Ogrom możliwości jak również ilość zasobów może przytłaczać - dlatego niezwykle starannie przygotowaliśmy dla Ciebie kurs, który jest esencja doświadczenia jego autora, wieloletniego trenera i praktyka Photoshop a także Certyfikowanego Eksperta Adobe. To nasz flagowy kurs Photoshop, który doceniły tysiące klientów - nagrany na nowo, tak abyś mógł wykorzystać pełen potencjał najnowszych wersji programu. Jeśli zaczynasz przygodę z Photoshopem i od początku chcesz nabyć poprawne nawyki - nie wahaj się ani chwili, to jest materiał dla Ciebie!

Grzegorz Róg

6 godzin 14 minut

Sekrety Photoshop

Tips & Tricks

Poznaj najciekawsze zastosowania i techniki pracy w Adobe Photoshop! Ten nafaszerowany ciekawymi skrótami oraz praktycznymi wskazówkami kurs stanowi zbiór niezwykle przydatnych zagadnien, które sprawia, ze Twoja praca bedzie jeszcze bardziej wydajna niz kiedykolwiek! Na przestrzeni ponad 6 godzin obszernego kursu poznasz ponad 100 praktycznych sekretów Photoshop! Czy wiesz jak prosto zwiekszyc wydajnosc Photoshopa, zapisywac mniejsze pliki .psd, tworzyc selekcje jeszcze wydajniej? Te i dziesiatki innych porad znajdziesz w jedynym w swoim rodzaju kursie! Wskazówki zgrupowalismy tematycznie w takich kategoriach jak projektowanie interfejsów, obróbka fotografii, Camera Raw, techniki wycinania, praca z efektami, akcje w Photoshop i wiele wiecej. Sprawdz sam!

Grzegorz Róg

9 godzin 23 minuty

Kurs Fotografia Beauty

Światło i Retusz

Kurs stanowi esencję wiedzy na temat profesjonalnych technik retuszu zdjęć i przeznaczony jest dla fotografów, retuszerów, grafików i wszystkich, którzy korzystają z Photoshop i chcą wzbogacić swój warsztat o zaawansowane techniki edycji fotografii. Razem z ekspertem przejdziesz przez kompletny proces retuszu zdjęcia i poznasz najciekawsze techniki pracy.

Grzegorz Róg

5 godzin 46 minut

Kurs Photoshop Masterclass 2

Tajniki Kreacji

Chcesz poznać zaawansowane techniki fotomanipulacji oraz cyfrowego malarstwa? Ten kurs Adobe Photoshop Masterclass jest właśnie dla Ciebie! Autorem kursu jest Maciej “Valp” Hajnrich, cyfrowy artysta, projektant graficzny oraz art director z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem. Maciej przedstawia kompletny proces tworzenia autorskich ilustracji oraz omawia krok po kroku to, jak efektywnie wykorzystać techniki fotomanipulacji oraz cyfrowego malarstwa, które idealnie się uzupełniają podczas tworzenia surrealnych - i nie tylko - światów. Materiał, który obejmuje ponad 30 lekcji, dokładnie i szczegółowo omawia zagadnienia związane z pracą w Photoshopie - od szkicu, poprzez malowanie, wykorzystanie zdjęć, aż po finalną korekcję koloru i post produkcję.

Maciej Hajnrich

1 godzina

Przegląd Portfolio cz.1

Ilustracje Inspirowane Pracami Artystów

Peter Donnelly to wysokiej klasy ilustrator i grafik. Jego prace możecie podziwiać w serwisie Behance. Znajdziecie tam ilustracje ze świetnym klimatem, pełnym niezwykłych postaci o bajkowych teksturach. W niniejszym Warsztacie Michał Wedlechowicz pokaże Wam jego Portfolio, a także omówi krok po kroku jak przy pomocy Adobe Photoshop uzyskać podobne efekty jak te, którymi operuje Peter w swoich grafikach. Będziemy tworzyć pędzle, teksturować, rysować, a to wszystko pozwoli Wam stworzyć bardzo ciekawą ilustrację. Zapraszamy!

Michał Wedlechowicz

57 minut

Przegląd Portfolio cz.4

Ilustracje Inspirowane Pracami Artystów

To już kolejny Warsztat, w którym poznamy i omówimy prace artystów z serwisu Behance. Tym razem przyjrzymy się świetnym pracom Celine Wang. Jej bardzo przyjemne dla oka tekstury i niezwykła kreska sprawiają, że prezentowane prace są na wyjątkowo wysokim poziomie. Przy pomocy aplikacji Photoshop i Illustrator postaramy się uzyskać podobne efekty, a cały Warsztat może być dla Ciebie źródłem inspiracji i sposobem na poznanie nowych technik.

Michał Wedlechowicz

46 minut

Frequency Separation

od Podstaw

Niezależnie od tego, czy jesteś fotografem, czy retuszerem - prawdopodobnie miałeś już do czynienia z frequency separation. Ta metoda retuszu polega na rozdzieleniu faktury skóry od jej jasności i koloru, co pozwala pracować niezależnie na tych dwóch częstotliwościach. Metoda ta ma zarówno przeciwników, jak i zwolenników - ale z pewnością powinno się umieć ją wykorzystać. W rękach niedoświadczonego retuszera może przynieść jednak więcej szkody, niż pożytku. Dlatego w tym Warsztacie dowiesz się, jak korzystać z niej tak, by osiągnąć świetne efekty na swoich fotografiach!

Jakub Kaźmierczyk

12 godzin 30 minut

Kurs Photoshop dla Fotografów

Techniki Pracy

W ciągu 30 lat od powstania Photoshop ewoluował w bardzo potężne narzędzie dla fotografów, grafików czy rysowników. Program jest obecnie najbardziej zaawansowanym narzędziem dla fotografów, jakie w ogóle istnieje. Poznanie wszystkich jego możliwości zajmuje naprawdę dużo czasu - i na ogół doskonała znajomość wszystkich funkcji Photoshopa nie jest niezbędna do codziennej postprodukcji zdjęć. Stąd właśnie nasz kurs, w którym skupiamy się na fotograficznych funkcjach tego programu.

Jakub Kaźmierczyk

1 godzina 4 minuty

Photoshop dla Fotografów

10 Praktycznych Tricków

W tym Warsztacie Kuba Kaźmierczyk podzieli się z Tobą swoimi dziesięcioma sprawdzonymi trikami na pracę w Photoshopie dla Fotografów. Dowiesz się jak wykorzystać to potężne narzędzie tak, by nie poczuć się przytłoczonym przez nadmiar możliwych funkcji i możliwości, a jednocześnie wycisnąć maksimum z fotograficznego potencjału Photoshopa.

Jakub Kaźmierczyk

1 godzina 2 minuty

Przegląd Portfolio cz.6

Ilustracje Inspirowane Pracami Artystów

To już kolejny Warsztat z serii, w której poznajemy inspirujących artystów. W tym warsztacie poznasz techniki pracy z gotowym zestawem kreatywnych pędzli pozwalających uzyskać plastyczne efekty farb czy kredek. Na podstawie przygotowanego wcześniej szkicu wykonamy ilustrację bazując na efektyach jakie w swojej pracy wykorzystuje Teo Skaffa - artysta z Amsterdamu, którego portfolio możecie znaleźć w serwisie Behance.

Michał Wedlechowicz

1 godzina 20 minut

Fotomanipulacja w Photoshop

Poznaj techniki fotomanipulacji w programie Adobe Photoshop biorąc udział w naszym najnowszym warsztacie!

Grzegorz Róg

1 godzina 15 minut

Kreatywna Praca z Adobe Stock

Dowiedz się jak wykorzystać potencjał Adobe Stock i jak wygodnie pracować z możliwościami oferowanymi przez tą usługę!

Grzegorz Róg

1 godzina

Prosty retusz w Photoshopie

W tym Warsztacie poznasz kilka podstawowych technik w Adobe Photoshop, które pozwolą Ci poprawić jakość fotografii portretowej.

Grzegorz Róg

1 godzina

Photoshop dla Fotografów

Zobacz TOP 10 nowych narzędzi Adobe Photoshop dla osób zajmujących się fotografią i nie tylko!

Grzegorz Róg

1 godzina

Pixel Art w Photoshop

Zobacz jak tworzyć grafikę stylizowaną na Pixel Art w Photoshop

Michał Wedlechowicz

1 godzina 30 minut

Mobilny Warsztat Designera

Zobacz jak z pomocą nowych urządzeń i mobilnych aplikacji zmienia się ekosystem pracy grafika i designera!

Grzegorz Róg

1 godzina

Malowanie produktów w Photoshop

Zobacz jak od podstaw wygląda proces malowania produktów spożywczych z wykorzystaniem aplikacji Adobe Photoshop

Grzegorz Róg

1 godzina 15 minut

3D w Photoshop

Zobacz możliwości edycji i tworzenia grafiki 3D w Photoshop

Grzegorz Róg

Do kogo jest skierowany kurs Photoshop?

Kurs Photoshop bedzie szczególnie przydatny dla wszystkich osób, które pracuja jako grafik, ilustrator, fotograf czy projektant. Dzieki takiemu szkoleniu w formie online mozesz zdobyc wiedze dotyczaca obróbki obrazu cyfrowego w ramach calej postprodukcji. Bez wzgledu na to, na jakim wyjsciowym zaawansowania jestes - na Eduweb znajdziesz szereg kursów, które beda odpowiadac Twoim aktualnym potrzebom.

Zacznij kurs Photoshopa i podnies swoje kompetencje

Photoshop to narzedzie, z którego korzystaja graficy jak i fotografowie na calym swiecie. Mozliwosci tego oprogramowania sa naprawde szerokie, dzieki czemu sprawdzi sie do naprawde wielu zastosowan. Kazdy kurs Photoshopa zostal opracowany w ramach czytelnych i tematycznych rozdzialów skladajacych sie z lekcji wideo. Kazda lekcja dotyczy konkretnego zagadnienia, dzieki czemu mozesz korzystac z nich takze w sposób nielinearny, zgodnie ze swoimi aktualnymi potrzebami. Po przejsciu przez wszystkie lekcje i przecwiczeniu nabytych umiejetnosci podniesiesz swoje kompetencje, co finalnie moze byc pomocne w znalezieniu lepiej platnej pracy lub uzyskaniu podwyzki. Czas poswiecony na taki kurs z pewnoscia zaprocentuje!

Kursy Photoshop online zapewnia wygodna nauke

Kursy w formie online zyskuja coraz wieksza popularnosc. Z czego to wynika? Na uwage zasluguje fakt, ze takie szkolenie mozna odbyc w dowolnym miejscu i czasie. Pogodzenie wielu codziennych obowiazków wymaga dobrego planowania, a wygospodarowanie czasu na kursy Photoshop online z pewnoscia bedzie o wiele prostsze w sytuacji, gdy bedzie mozna do niego przystapic w dogodnym dla siebie momencie. Kolejnym atutem takich szkolen jest takze to, ze mozesz wrócic do wymagajacych zagadnien wielokrotnie az do chwili, gdy opanujesz caly material. To kolejna zaleta kursów w formie online - od chwili sfinalizowania zakupu masz caly czas dostep do materialów, co pozwala na powtórki i powrót do wymagajacych zagadnien.

Photoshop kurs online od Eduweb - ucz sie od ekspertów!

Eduweb to platforma edukacyjna, która umozliwia dostep do szkolen z wielu dziedzin. Wszystkie kursy sa przygotowywane przez czynnych praktyków - mozesz miec zatem pewnosc, ze otrzymasz dostep do aktualnej wiedzy. Warto takze skorzystac ze sciezek edukacyjnych, które pozwola na gruntowne opanowanie wybranego zagadnienia od podstaw. Kazdy grafik, operator DTP czy fotograf powinny miec opanowana obsluge programu Photoshop. Kurs online od Eduweb to gwarancja jakosci i zadowolenia!

}