Menu

Capture One

Czym jest: Capture One?

Capture One to profesjonalna aplikacja do obróbki zdjęć, która chętnie jest używana przez wielu zawodowych fotografów. Stanowi popularną alternatywę dla Adobe Lightroom.

Przy porównaniu z konkurencyjnym oprogramowaniem posiada wiele zalet, przykładowo - w stosunku do wspomnianego Lightrooma. Świetnie sprawdzi się w pracy studyjnej, ponieważ pozwala na przesyłanie zdjęć prosto z aparatu w trakcie sesji zdjęciowej.

Odznacza się nieco inną filozofią pracy, lecz jest przyjemna i wygodna w użyciu - zdecydowanie warto się nią zainteresować mimo stosunkowo wysokiej ceny. Nie wymaga jednak opłacania abonamentu w przeciwieństwie do Adobe Lightroom.

więcej... ukryj...

Zarobki ekspertów Capture One

Stanowiska: Fotograf
Wynagrodzenia netto: 2200-2200 zł
Kto rekrutuje? Westwing.pl, Edipresse, W. Kruk, Mennica Skarbowa

zobacz oferty pracy
5 godzin 31 minut

Kurs Capture One

Profesjonalny Warsztat Fotografa

Fotografia wciągnęła Cię na dobre, ale post produkcja zdjęć to nadal dla Ciebie czarna magia? A może Lightroom przestał Ci już wystarczać i masz ochotę zagłębić się w jeden z najlepszych programów do edycji zdjęć? Jeśli tak właśnie jest - koniecznie sprawdź nasz kompletny kurs Capture One. Ten program wykorzystywany jest przez największe studia fotograficzne, a od kilku lat zaczął również coraz częściej pojawiać się w pracowniach pasjonatów fotografii. Wielu osobom jego obsługa sprawia nieco trudności, szczególnie po tym, jak przedtem mieli okazję współpracować z aplikacją Adobe. Uwierz nam, że po tym kursie żaden element interfejsu nie będzie miał przed Tobą tajemnic! A to wszystko znajdziesz w naszym ponad pięciogodzinnym kursie prowadzonym przez eksperta z wieloletnim doświadczeniem w tej dziedzinie.

Jakub Kaźmierczyk

}