Menu

Foto, Audio i Wideo

Czym jest: Audio?

Niezależnie od tego czy jesteś filmowcem, czy z innych powodów w Twoich projektach zdarza się praca z materiałem dźwiękowym - z pewnością zdarzyło Ci się zetknąć z problemem dźwięku niskiej jakości, zaszumionego, zbyt cichego, za głośnego - czyli ogólnie problematycznego.

W dziale poświęconym audio nauczysz się radzić sobie ze wszystkimi najpowszechniejszymi problemami, jakie możesz napotkać na swojej drodze w pracy z dźwiękiem. Dowiesz się jak naprawić dźwięk niskiej jakości, jak usunąć szum z nagrania i jak poprawić jakość materiału audio. Powiemy Ci o podstawach pracy z audio, o tym jak wybrać sprzęt do nagrywania oraz o technikach wykonywania nagrań w poprawny sposób.

W następnych lekcjach kursów poznasz też sposoby na pracę z dźwiękiem na potrzeby materiału wideo, dowiesz się jak zsynchronizować muzykę z filmem oraz jak produkować muzykę na potrzeby filmów i trailerów.

więcej... ukryj...

Zarobki ekspertów

Stanowiska: Videographer, Audio Engineer
Wynagrodzenia netto: 3000-9000 zł
Kto rekrutuje? Freelance, LiveNation, TimeWarner, Bose

zobacz oferty pracy
5 godzin 43 minuty

Kurs Adobe Audition

Edycja Dzwięku

Masz przed soba zbiór najwazniejszych informacji, które powinienes przyswoic chcac pracowac samodzielnie z audio. Kompendium podstawowych informacji nt. Narzedzia Adobe Audition i jego mozliwosci. Korzystajac z wiedzy eksperta, mozesz odwaznie wykorzystac przyswojona wiedze i stac sie samodzielnym w tworzeniu tresci na rózne nosniki.

Magdalena Bil

5 godzin 36 minut

Kurs Muzyka dla Twórców Wideo

od YouTube do profesjonalnych produkcji

Tworzysz kanał YouTube lub chcesz udźwiękowić swoje produkcje wideo? Lub polepszyć jakość dźwięku, nagrań, podcastów? A może chcesz odnaleźć się w świecie licencji lub podjąć współpracę z kompozytorem? Mimo tego, że muzyka i jej zastosowanie w wideo to temat bardzo obszerny i aktualny, to nadal jest często pomijany i nierzadko - niezrozumiały. W tym Kursie omówimy te zagadnienia szczegółowo i od podstaw. Poza wiedzą teoretyczną Kurs zawiera lekcje z montażu muzyki w Adobe Premiere Pro oraz Audition, postprodukcję dźwięku i miks - w tym czyszczenie i obróbka nagranego głosu, tak by brzmiał klarownie i głośno. Gotowy na solidną porcję wiedzy z audio i wideo?

Patryk Scelina

}