Web Design i UX Bootcamp

Dowiedz się jak projektować strony pod kątem UX, poznaj najważniejsze technologie jak HTML, CSS i RWD od podstaw. Ucz się we własnym tempie w 100% online, ze wsparciem Grupy i Mentorów.

czas: 5 tygodni

Obecnie aktualizujemy Bootcampy i nie mamy ustalonych dat rozpoczęcia, zapisz się na listę zainteresowanych aby uzyskać informacje o nowych terminach!

75 godzin

Około tyle czasu potrzebujesz aby przerobić materiały i ćwiczenia w ramach Bootcampu, możesz uczyć się systematycznie np. 2h dziennie lub w weekend.

15 zadań

Tyle zadań wykonasz samodzielnie w trakcie Bootcampu. Rozwiązania i omówienie zadań otrzymasz na koniec każdego tygodnia.

30-dniowy bonus

Jeszcze przez 30 dni po zakończeniu Bootcampu będziesz miał dostęp do wszystkich materiałów wideo i nagranych konsultacji

5 tygodni intensywnej nauki Online

Wierzymy, że nauka online jest skuteczna dzięki odpowiedniej motywacji. W ramach Bootcampu udostępnimy Ci najlepsze kursy wideo eduweb.pl starannie wyselekcjonowane tak, aby zapewnić Ci optymalną ścieżkę nauki. Nauka w ramach Bootcampu przebiega w następującej formie:

1

Oglądasz Streamowane na żywo sesje z Mentorami – w ramach sesji możesz zadawać Mentorom pytania, rozmawiać na czacie oraz zobaczyć rozwiązania zadań.

2

Na początku każdego tygodnia otrzymujesz dokument z najważniejszymi pojęciami oraz informacjami, czym będziesz zajmował się w tym tygodniu, jak również zadaniami.

3

W każdym tygodniu otrzymasz zestaw lekcji starannie wyselekcjonowanych z Kursów i Warsztatów eduweb.pl, które będziesz miał za zadanie przerobić.

Kim zostaniesz po Bootcampie?

To zależy wyłącznie od Ciebie. Bootcamp opiera się w całości na samodzielnej pracy i tylko od Twojego zaangażowania i motywacji zależy, ile wiedzy z niego wyniesiesz. Jesteśmy przekonani, że sumiennie uczestnicząc w Bootcampie, jesteś w stanie poznać dokładnie cały ekosystem funkcjonowania stron WWW i zacząć z powodzeniem tworzyć swoje pierwsze statyczne serwisy.

100% satysfakcji, albo zwrot pieniędzy

Naszym najważniejszym celem organizacji Bootcampu jest efektywne zdobywanie umiejętności i Twoja pełna satysfakcja. W dowolnym momencie w trakcie pierwszego tygodnia zajęć możesz zrezygnować z Bootcampu bez podania powodu, a my zwrócimy Ci całą wpłaconą kwotę.

Certyfikat

Na koniec Bootcampu otrzymasz Certyfikat potwierdzający udział a także zdobyte podczas Bootcampu umiejętności.

Warunkiem uzyskania Certyfikatu jest przesłanie rozwiązań do min. 60% zadań, które prześlemy Ci w każdym tygodniu Bootcampu.

Motywacja w grupie na Slack’u

Przez cały czas trwania Bootcampu pozostaniesz w kontakcie z innymi uczestnikami. W ramach grupy na Slacku, czyli w naturalnym środowisku profesjonalnego zespołu, będziesz mógł wymieniać opinie i wspólnie rozwiązywać przygotowane zadania, a także uzyskać pomoc od innych osób biorących udział w Bootcampie.

Mentorzy także będą monitorowali publiczne dyskusje i w razie potrzeby udzielali wskazówek.

Harmonogram Bootcampu

Kick Off - 4 listopad

Otwierająca sesja na żywo z trenerem (retransmisja z poprzedniego Bootcampu), który wprowadzi Cię w świat funkcjonowania stron WWW, najważniejszych narzędzi, oraz zagadnień które będą poruszane w trakcie całego Bootcampu. Już w ramach tej sesji pokażemy Ci jak przygotować swój pierwszy, działający serwis WWW. Nawet, jeśli wszystkiego nie zrozumiesz – nie martw się, po to są właśnie kolejne tygodnie Bootcampu!

Zapisz się na Live Kick off za darmo
Tydzień 1
UI i UX Design

W tej części poznasz podstawowe zasady tworzenia estetycznych interfejsów, funkcjonowania stron WWW oraz technologii.

Tydzień 2
UI i Narzędzia

W tej części poznasz narzędzia i zaprojektujesz interfejs w Photoshop zgodnie z dobrymi praktykami, z uwzględnieniem specyfiki ekranów.

Tydzień 3
HTML od Podstaw

Ten tydzień w całości poświęcimy na opanowanie HTML oraz zajmiemy się przygotowaniem struktur serwisu internetowego.

Tydzień 4
CSS i SASS

Kolejno zajmiemy się poznaniem języka CSS oraz jego struktur a także podpowiemy Ci jak pisać kod znacznie wydajniej z pomoca Preprocesorów.

Tydzień 5
RWD i Narzędzia

Dowiesz się jak optymalizować strony pod różne urządzenia oraz do czego służą technologie jak JavaScript, jQuery i inne.

Zakończenie
Co dalej?

Masz już solidne podstawy tworzenia statycznych stron WWW, na koniec dowiesz się w którym kierunku dalej się rozwijać!

Sesje Konsultacyjne na żywo

Sesje konsultacyjne będą odbywały się po zakończeniu każdego tygodnia, środy w godzinach 18:00 – 20:00. Podczas sesji trener pokaże Ci rozwiązania zadań z tego tygodnia, a także będzie mógł odpowiedzieć na pytania uczestników które można zadawać na czacie. Twoje rozwiązania zadań nie będą indywidualnie sprawdzane, jak również nie organizujemy indywidualnych sesji konsultacyjnych

Mentorzy Bootcampu Web Desing

Referencje Uczestników

Dla kogo jest ten Bootcamp?

Program został opracowany z myślą o osobach początkujących i nie jest wymagane żadne wcześniejsze doświadczenie. Jeśli chcesz efektywnie nauczyć się podstawowych technologii, które służą budowaniu stron WWW i aplikacji – ten Bootcamp jest właśnie dla Ciebie!

Program Bootcampu ułożyliśmy z myślą między innymi o osobach, które:
  • Chcą poznać zasady funkcjonowania stron WWW i zbudować pierwszą witrynę
  • Myślą o tym aby przebranżowić się i zająć webdesignem
  • Prowadzą własną firmę i chcą przygotować lub edytować gotową stronę
  • Zarządzają zespołem tworzącym strony WWW i chcą poznać dobre praktyki

Nie czekaj, weź udział!

5 tygodni od 2017-11-04

Najczęściej zadawane pytania

Czy po Bootcampie Online eduweb.pl dostanę pracę?
To zależy wyłącznie od Ciebie. Z naszej strony, nie gwarantujemy zatrudnienia po Bootcampie ani też nie prowadzimy aktywnej rekrutacji z pracodawcami. Bootcamp Online wymaga zaangażowania i własnej pracy i raczej ma stanowić szybki start wraz ze wsparciem w określonym temacie, niż przygotowane do profesjonalnej pracy w danej dziedzinie. Na ogół program Bootcampu Online nie pozwoli Ci zdobyć wszystkich wymaganych przez pracodawcę kwalifikacji. Nie oznacza to jednak, że udział w Bootcampie nie ma żadnego wpływu na zatrudnienie. Firmy, które korzystają z naszych Multilicencji i rekrutują, mają także dostęp do baz osób, które ukończyły Bootcamp oraz ich wyników, prowadzimy także portal edupraca.pl, w którym publikujemy oferty a te najciekawsze wysyłamy do najlepszych uczestników Bootcampów.
Czym różni się Bootcamp Online od innych tego typu zajęć stacjonarnych?
Bootcampy stacjonarne na ogół zorientowane są na przekwalifikowanie oraz bardzo intensywną naukę nastawioną na rezultat w postaci zdobycia pracy. W przypadku Bootcampów online nie wymagamy tak dużego zaangażowania i możesz spokojnie uczestniczyć w nim dzieląc czas na pracę i obowiązki domowe. Możesz także uczyć się w dowolnym czasie i własnym tempie. Jednak to jak wiele umiejętności zdobędziesz - zależy wyłącznie od Ciebie.
Czy muszę się uczyć np. 3 godziny dziennie?
Nie. To jak rozłożysz naukę zależy wyłącznie od Ciebie. Możesz się uczyć codziennie w tygodniu, np. po 2-3 godziny, lub przerobić cały materiał w weekend, jeśli nie znajdziesz czasu. Pamiętaj, że wszystkie materiały masz udostępnione jako zapisane nagrania, więc jeśli akurat brakuje Ci czasu, możesz nadrobić później.
Czy w ramach Bootcampu mogę liczyć na indywidualne wsparcie eksperta i konsultacje?
Nie. W ramach Bootcampu Online prowadzimy ogólne konsultacje, w których biorą udział wszyscy uczestnicy i na których rozwiązujemy zadania a także wówczas można zadawać pytania ekspertom. Są też dostępne inne formy komunikacji jak grupy na Facebook'u czy Slacku, gdzie głównie aktywni są uczestnicy Bootcampu, choć mentorzy również biorą udział w dyskusjach. Nie możemy jednak zapewnić konsultacji 1/1 ani dać gwarancji że na Twoje pytania będzie odpowiadał mentor.
Czym różnią się Bootcampy Online od Kursów eduweb.pl?
W ramach Bootcampów będziesz przerabiał kursy, które znajdują się na naszej platformie, a także korzystał z innych materiałów. Bootcampy są jednak bardziej angażującą formą, ponieważ obok kursów oferują także konsultacje, sesje na żywo a także wsparcie ze strony mentorów i uczestników w ramach grup na Facebook'u czy Slacku. Dlatego Bootcampy Online dadzą Ci większą motywację do nauki!
Jak długo są dostępne materiały i czy muszę je oglądać w określonym czasie?
Wszystkie materiały są nagrane i udostępnione w ramach platformy. Nawet sesje na żywo są nagrywane, choć oczywistą korzyścią uczestnictwa na żywo jest możliwość zadawania pytań mentorom. Jeśli jednak nie pasuje Ci dany termin, zawsze możesz obejrzeć materiał później, albo wrócić do niego w czasie trwania Bootcampu. Wszystkie materiały prezentowane w ramach Bootcampu będziesz mógł oglądać jeszcze na miesiąc po jego zakończeniu. Następnie dostęp zostanie zablokowany. Nie ma też możliwości pobrania materiałów na dysk.
Czy nie lepiej kupować Kursy, które dostępne są dożywotnio?
To zależy od tego, jak szybko chcesz zdobyć umiejętności, czy zależy Ci na dodatkowym wsparciu, ćwiczeniach i motywacji - są to bowiem niewątpliwe zalety Bootcampu. To prawda, Kursy możesz pobrać po zakupie i korzystać z nich w dowolnym czasie, tymczasem materiały z Bootcampu będą dostępne wyłącznie online, przez miesiąc po jego zakończeniu. Jest to jednak dodatkowa motywacja a sam zakres materiałów można spokojnie przyswoić w tym czasie. Pamiętaj też, że często wartość samych kursów, z których korzystamy jest wyższa niż cena samego Bootcampu.
Czy zawartość merytoryczna Bootcampu to tylko kursy wideo, które znajdę na eduweb.pl?
Z reguły większa część Bootcampu opiera się na serwowanych w odpowiedni sposób fragmentach bądź całych kursach z eduweb.pl, jak również warsztatów. Jednak oprócz tego w ramach Bootcampu przewidujemy także sesje konsultacyjne na żywo a także dostarczane systematyczne ćwiczenia, które możesz rozwiązywać także z pomocą innych uczestników.
Czy Po Bootcampie otrzymam Certyfikat?
Tak, dla osób, które biorą udział w Bootcampie przewidzieliśmy Certyfikaty. Warunkiem uzyskania Certyfikatu jest przesłanie przynajmniej 60% wykonanych ćwiczeń, zadanych w trakcie Bootcampu. Certyfikaty są przesyłane do uczestników mailem w formacie PDF w ciągu 2 tygodni od zakończenia Bootcampu. Na życzenie wystawiamy i wysyłamy także wersje papierową Certyfikatu za dopłatą 20 zł.
Jak przebiega sesja na żywo i czy aby uzyskać Certyfikat muszę brać w niej udział?
Konsultacje na żywo są prowadzone z wykorzystaniem oprogramowania do prowadzenia webinarów - widzisz ekran prowadzącego, który pokazuje rozwiązania zadań z danego tygodnia, wyrywkowo omawia rozwiązania uczestników oraz najczęstsze błędy, które pojawiły się przy rozwiązywaniu ćwiczeń. Nie dajemy jednak gwarancji, że Twoje ćwiczenia zostaną omówionę. Zaletą uczestnictwa w Konsultacjach na żywo jest możliwość zadania pytania na czacie do prowadzącego. Nie ma jednak obowiązku uczestniczenia w Konsultacjach na żywo, a nagranie z sesji będziesz mógł zawsze obejrzeć później. Obecność nie jest także podstawą do uzyskania Certyfikatu.
Czy są dostępne jakieś zniżki na Bootcamp?
Jedyne zniżki dostępne są dla osób, które odpowiednio wcześnie zapiszą się na Bootcamp. Cena jest wówczas obniżona o odpowiedni próg procentowy a na stronie znajduje się informacja, jak zmieni się ona w czasie. Osoby, które najwcześniej zapisują się na Bootcamp korzystają więc z promocyjnej ceny. Poza tym nie udzielamy żadnych zniżek.
Czy to jedyne dostępne terminy i co, jeśli wykupię Bootcamp a nie będę mógł wziąć w nim udziału?
W zależności od zainteresowania, przewidujemy kolejne edycje tych samych, oraz inne Bootcampy. Pamiętaj, że zawsze możesz zrezygnować z Bootcampu z pełnym zwrotem kosztów do tygodnia po jego rozpoczęciu. W tym czasie możesz także zdecydować, że środki zostaną u nas, a Ty weźmiesz udział w kolejnym Bootcampie. Niestety, jeśli po tym terminie zrezygnujesz z udziału, środki nie zostaną zwrócone. Jeśli coś Ci wypadnie i nie będziesz mógł na bieżąco przerabiać materiału Bootcampu, pamiętaj jednak, że wszystkie materiały są dostępne jeszcze przez miesiąc od zakończenia Bootcampu.
Czy mogę uczestniczyć w Bootcampie jednocześnie pracując?
Jak najbardziej, Bootcampy zorganizowaliśmy w taki sposób, abyś nie musiał poświęcać codziennej pracy czy nauki i mógł wykonywać ją równolegle z naszym Kursem. Ucząc się w tygodniu wystarczy 2-3 godziny dziennie, nie ma też konieczności poświęcania weekendów a wszystkie sesje konsultacyjne na żywo zaplanowaliśmy w tygodniu po godzinach pracy. Możesz jednak rozłożyć czas inaczej, np. po 1 godzinie dziennie i kilka godzin w weekend, lub przerobić całość materiałów w weekend.
Czy są jakieś kryteria przyjęcia na Bootcamp i jak liczne są grupy?
W przypadku Bootcampów Online nie ma wstępnych egzaminów ani warunków przyjęcia. Nie mamy też maksymalnej ilości osób, które uczą się w ramach jednej grupy a wychodzimy z założenia, że w tym przypadku im więcej uczestników tym lepiej, ponieważ gwarantuje to sprawną komunikację i wzajemną pomocą w ramach grupy.
badge

Jesteś o krok od zdobycia odznaki!

Jednym z brakujących kursów jest . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Zdobyłeś specjalizację!

Gratulacje! Zdobyłeś specializację . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Odbierz rabat 15%