Concept Art Bootcamp

Poznaj tajniki pracy profesjonalnego rysownika i dzięki wsparciu grupy i mentora twórz własne cyfrowe arcydzieła! Ucz się we własnym tempie, w 100% online.

czas: 12 tygodni

Obecnie aktualizujemy Bootcampy i nie mamy ustalonych dat rozpoczęcia, zapisz się na listę zainteresowanych aby uzyskać informacje o nowych terminach!

150 godzin

Około tyle czasu potrzebujesz aby przerobić wszystkie materiały w ramach Bootcampu, możesz uczyć się systematycznie np 2h dziennie lub w weekend.

50 zadań

Tyle zadań wykonasz samodzielnie w trakcie Bootcampu. Rozwiązania i omówienie zadań otrzymasz na koniec każdego tygodnia.

30-dniowy bonus

Jeszcze przez 30 dni po zakończeniu Bootcampu będziesz miał dostęp do wszystkich materiałów wideo i nagranych konsultacji

Marzysz o pracy przy grach, filmach czy animacji?

Pod okiem doświadczonych rysowników udoskonalisz swój warsztat tworząc koncepty postaci i lokacji. Poza dużą dawka teorii, przejdziesz przez mnóstwo ćwiczeń praktycznych. Otrzymasz także informację zwrotną na temat swoich prac. Dowiesz się jak stworzyć skuteczne portfolio, które ułatwi Ci poszukiwanie pracy w gamedevie.

1

Oglądasz Streamowane na żywo sesje z Mentorami – w ramach sesji możesz zadawać Mentorom pytania, rozmawiać na czacie oraz zobaczyć rozwiązania zadań.

2

Na początku każdego tygodnia otrzymujesz dokument z najważniejszymi pojęciami oraz informacjami, czym będziesz zajmował się w tym tygodniu, jak również zadaniami.

3

W każdym tygodniu otrzymasz zestaw lekcji starannie wyselekcjonowanych z kursów eduweb.pl, które będziesz miał za zadanie przerobić.

Co będziesz potrafił po Bootcampie?

Przez lata nauczania Concept Artu i Digital Paintingu, wypracowaliśmy autorski program, który gwarantuje każdemu wejście na wyższy poziom umiejętności. Zajęcia wymagają jednak dużo pracy i determinacji - dlatego efekty zależą wyłącznie od Twojego zaangażowania. Tajniki ludzkiej anatomii, procesy projektowania potworów, zagadnienia perspektywy i kompozycji - to wszystko poznasz i będziesz mógł wykorzystać w praktyce projektując wspaniałe światy i zamieszkujące je istoty.

100% satysfakcji, albo zwrot pieniędzy

Naszym najważniejszym celem organizacji Bootcampu jest efektywne zdobywanie umiejętności i Twoja pełna satysfakcja. W dowolnym momencie w trakcie pierwszego tygodnia zajęć możesz zrezygnować z Bootcampu bez podania powodu, a my zwrócimy Ci całą wpłaconą kwotę.

Certyfikat

Na koniec Bootcampu otrzymasz Certyfikat potwierdzający udział a także zdobyte podczas Bootcampu umiejętności.

Warunkiem uzyskania Certyfikatu jest przesłanie rozwiązań do zadań, które prześlemy Ci w każdym tygodniu Bootcampu.

Motywacja w grupie na Facebook’u

Przez cały czas trwania Bootcampu pozostaniesz w kontakcie z innymi uczestnikami. W ramach grupy na Facebook'u będziesz mógł wymieniać opinie i wspólnie rozwiązywać przygotowane zadania, a także uzyskać pomoc od innych osób biorących udział w Bootcampie.

Mentorzy także będą monitorowali publiczne dyskusje i w razie potrzeby udzielali wskazówek.

Harmonogram Bootcampu

Live Kick Off - 16 września

Otwierające sesja na żywo, która wprowadzi Cię we wspaniały świat Concept Artu i Digital Paintingu. Już podczas tej wprowadzającej sesji przygotujesz swoją pierwszą pracę i dowiesz się, jakie zagadnienia będą poruszane w trakcie całego Bootcampu. Będziesz mógł obserwować proces powstawania profesjonalnego konceptu. Nawet, jeśli wszystkiego nie zrozumiesz – nie martw się, po to jest właśnie kolejnych 12 tygodni!

Zapisz się na Live Kick off za darmo
Tydzień 1
Wstęp do Concept Artu

Poznasz wzór na projekt postaci. Przećwiczysz anatomię postaci męskiej i kobiecej. Poznasz trzy typy somatyczne.

Tydzień 2
Photoshop

Poznasz techniki pracy z warstwami, maskami i filtrami. Nauczysz się jak efektywnie wykorzystywać te narzędzia.

Tydzień 3
Wstęp do teorii kolorów

Poznasz teoretyczne podstawy zastosowania barw i nauczysz się ich używać w praktyce.

Tydzień 4
Malarstwo Cyfrowe

Poznasz wstęp do digital paintingu. Namalujesz małą martwą naturę. Zapoznamy Cię ze stylistyka postapo.

Tydzień 5
Światłocień, walor i rendering materiałów

Poznasz teorię dotyczącą waloru i nauczysz się poprawnie definiować bryły.

Tydzień 6
Kontrapost i atrybuty z historią

Poznasz dlaczego ważna jest historia w atrybutach postaci. Poznasz proces tworzenia realistycznego rycerza.

Tydzień 7
Stylistyka Cartoon cz. 1

Wprowadzenie do pracy z postaciami w stylistyce Cartoon.

Tydzień 8
Stylistyka Cartoon cz. 2

Przejdziesz przez kompletny proces tworzenia kreskówkowych postaci.

Tydzień 9
Dynamiczne pozy i potwory

Nauczysz się projektować własne potwory. Poznasz sposoby radzenia sobie tym tematem.

Tydzień 10
Maszyny i ilustracja

Poznasz metody projektowania maszyn. Dowiesz się jak kompozycja wpływa na odbiór ilustracji.

Tydzień 11
Wnętrze tawerny

Dowiesz się jak stosować perspektywę w projektowaniu wnętrz budowli.

Tydzień 12
Projektowanie środowiska

Dowiesz się co w tym procesie jest ważne, oraz jak Paletą barw budować nastrój.

Sesje Konsultacyjne na żywo

Sesje konsultacyjne będą odbywały się po zakończeniu każdego tygodnia, we wtorki w godzinach 18:30 – 20:30. Podczas sesji trener pokaże Ci rozwiązania zadań z tego tygodnia, a także będzie mógł odpowiedzieć na pytania uczestników które można zadawać na czacie. Twoje rozwiązania zadań nie będą indywidualnie sprawdzane, jak również nie organizujemy indywidualnych sesji konsultacyjnych

Mentorzy Bootcampu Concept Art

Kursy eduweb.pl, z których będziesz się uczyć podczas Bootcampu:

Referencje Uczestników

Dla kogo jest ten Bootcamp?

Bootcamp stworzyliśmy dla osób, które znają podstawy rysunku, jak i dla tych z większym doświadczeniem. Na kursie nie uczymy rysunku od podstaw, zatem w tę wiedzę musisz być wyposażony na starcie. Jeśli chcesz zostać Concept Artystą - ten Bootcamp jest właśnie dla Ciebie!

Program Bootcampu ułożyliśmy dla:
  • Grafików i ilustratorów którzy chcą rozpocząć przygodę z Concept Artem
  • Osób, które chcą nauczyć się myślenia projektowego od profesjonalistów
  • Freelancerów, którzy chcą poszerzyć zakres oferowanych usług
  • Pasjonatów, którzy chcą zacząć pracować w Game Devie

Nie czekaj, weź udział!

12 tygodni od 2017-09-16

Najczęściej zadawane pytania

Czy po Bootcampie Online eduweb.pl dostanę pracę?
To zależy wyłącznie od Ciebie. Z naszej strony, nie gwarantujemy zatrudnienia po Bootcampie ani też nie prowadzimy aktywnej rekrutacji z pracodawcami. Bootcamp Online wymaga zaangażowania i własnej pracy i raczej ma stanowić szybki start wraz ze wsparciem w określonym temacie, niż przygotowane do profesjonalnej pracy w danej dziedzinie. Na ogół program Bootcampu Online nie pozwoli Ci zdobyć wszystkich wymaganych przez pracodawcę kwalifikacji. Nie oznacza to jednak, że udział w Bootcampie nie ma żadnego wpływu na zatrudnienie. Firmy, które korzystają z naszych Multilicencji i rekrutują, mają także dostęp do baz osób, które ukończyły Bootcamp oraz ich wyników, prowadzimy także portal edupraca.pl, w którym publikujemy oferty a te najciekawsze wysyłamy do najlepszych uczestników Bootcampów.
Czym różni się Bootcamp Online od innych tego typu zajęć stacjonarnych?
Bootcampy stacjonarne na ogół zorientowane są na przekwalifikowanie oraz bardzo intensywną naukę nastawioną na rezultat w postaci zdobycia pracy. W przypadku Bootcampów online nie wymagamy tak dużego zaangażowania i możesz spokojnie uczestniczyć w nim dzieląc czas na pracę i obowiązki domowe. Możesz także uczyć się w dowolnym czasie i własnym tempie. Jednak to jak wiele umiejętności zdobędziesz - zależy wyłącznie od Ciebie.
Czy muszę się uczyć np. 3 godziny dziennie?
Nie. To jak rozłożysz naukę zależy wyłącznie od Ciebie. Możesz się uczyć codziennie w tygodniu, np. po 2-3 godziny, lub przerobić cały materiał w weekend, jeśli nie znajdziesz czasu. Pamiętaj, że wszystkie materiały masz udostępnione jako zapisane nagrania, więc jeśli akurat brakuje Ci czasu, możesz nadrobić później.
Czy w ramach Bootcampu mogę liczyć na indywidualne wsparcie eksperta i konsultacje?
Nie. W ramach Bootcampu Online prowadzimy ogólne konsultacje, w których biorą udział wszyscy uczestnicy i na których rozwiązujemy zadania a także wówczas można zadawać pytania ekspertom. Są też dostępne inne formy komunikacji jak grupy na Facebook'u czy Slacku, gdzie głównie aktywni są uczestnicy Bootcampu, choć mentorzy również biorą udział w dyskusjach. Nie możemy jednak zapewnić konsultacji 1/1 ani dać gwarancji że na Twoje pytania będzie odpowiadał mentor.
Czym różnią się Bootcampy Online od Kursów eduweb.pl?
W ramach Bootcampów będziesz przerabiał kursy, które znajdują się na naszej platformie, a także korzystał z innych materiałów. Bootcampy są jednak bardziej angażującą formą, ponieważ obok kursów oferują także konsultacje, sesje na żywo a także wsparcie ze strony mentorów i uczestników w ramach grup na Facebook'u czy Slacku. Dlatego Bootcampy Online dadzą Ci większą motywację do nauki!
Jak długo są dostępne materiały i czy muszę je oglądać w określonym czasie?
Wszystkie materiały są nagrane i udostępnione w ramach platformy. Nawet sesje na żywo są nagrywane, choć oczywistą korzyścią uczestnictwa na żywo jest możliwość zadawania pytań mentorom. Jeśli jednak nie pasuje Ci dany termin, zawsze możesz obejrzeć materiał później, albo wrócić do niego w czasie trwania Bootcampu. Wszystkie materiały prezentowane w ramach Bootcampu będziesz mógł oglądać jeszcze na miesiąc po jego zakończeniu. Następnie dostęp zostanie zablokowany. Nie ma też możliwości pobrania materiałów na dysk.
Czy nie lepiej kupować Kursy, które dostępne są dożywotnio?
To zależy od tego, jak szybko chcesz zdobyć umiejętności, czy zależy Ci na dodatkowym wsparciu, ćwiczeniach i motywacji - są to bowiem niewątpliwe zalety Bootcampu. To prawda, Kursy możesz pobrać po zakupie i korzystać z nich w dowolnym czasie, tymczasem materiały z Bootcampu będą dostępne wyłącznie online, przez miesiąc po jego zakończeniu. Jest to jednak dodatkowa motywacja a sam zakres materiałów można spokojnie przyswoić w tym czasie. Pamiętaj też, że często wartość samych kursów, z których korzystamy jest wyższa niż cena samego Bootcampu.
Czy zawartość merytoryczna Bootcampu to tylko kursy wideo, które znajdę na eduweb.pl?
Z reguły większa część Bootcampu opiera się na serwowanych w odpowiedni sposób fragmentach bądź całych kursach z eduweb.pl, jak również warsztatów. Jednak oprócz tego w ramach Bootcampu przewidujemy także sesje konsultacyjne na żywo a także dostarczane systematyczne ćwiczenia, które możesz rozwiązywać także z pomocą innych uczestników.
Czy Po Bootcampie otrzymam Certyfikat?
Tak, dla osób, które biorą udział w Bootcampie przewidzieliśmy Certyfikaty. Warunkiem uzyskania Certyfikatu jest przesłanie przynajmniej 60% wykonanych ćwiczeń, zadanych w trakcie Bootcampu. Certyfikaty są przesyłane do uczestników mailem w formacie PDF w ciągu 2 tygodni od zakończenia Bootcampu. Na życzenie wystawiamy i wysyłamy także wersje papierową Certyfikatu za dopłatą 20 zł.
Jak przebiega sesja na żywo i czy aby uzyskać Certyfikat muszę brać w niej udział?
Konsultacje na żywo są prowadzone z wykorzystaniem oprogramowania do prowadzenia webinarów - widzisz ekran prowadzącego, który pokazuje rozwiązania zadań z danego tygodnia, wyrywkowo omawia rozwiązania uczestników oraz najczęstsze błędy, które pojawiły się przy rozwiązywaniu ćwiczeń. Nie dajemy jednak gwarancji, że Twoje ćwiczenia zostaną omówionę. Zaletą uczestnictwa w Konsultacjach na żywo jest możliwość zadania pytania na czacie do prowadzącego. Nie ma jednak obowiązku uczestniczenia w Konsultacjach na żywo, a nagranie z sesji będziesz mógł zawsze obejrzeć później. Obecność nie jest także podstawą do uzyskania Certyfikatu.
Czy są dostępne jakieś zniżki na Bootcamp?
Jedyne zniżki dostępne są dla osób, które odpowiednio wcześnie zapiszą się na Bootcamp. Cena jest wówczas obniżona o odpowiedni próg procentowy a na stronie znajduje się informacja, jak zmieni się ona w czasie. Osoby, które najwcześniej zapisują się na Bootcamp korzystają więc z promocyjnej ceny. Poza tym nie udzielamy żadnych zniżek.
Czy to jedyne dostępne terminy i co, jeśli wykupię Bootcamp a nie będę mógł wziąć w nim udziału?
W zależności od zainteresowania, przewidujemy kolejne edycje tych samych, oraz inne Bootcampy. Pamiętaj, że zawsze możesz zrezygnować z Bootcampu z pełnym zwrotem kosztów do tygodnia po jego rozpoczęciu. W tym czasie możesz także zdecydować, że środki zostaną u nas, a Ty weźmiesz udział w kolejnym Bootcampie. Niestety, jeśli po tym terminie zrezygnujesz z udziału, środki nie zostaną zwrócone. Jeśli coś Ci wypadnie i nie będziesz mógł na bieżąco przerabiać materiału Bootcampu, pamiętaj jednak, że wszystkie materiały są dostępne jeszcze przez miesiąc od zakończenia Bootcampu.
Czy mogę uczestniczyć w Bootcampie jednocześnie pracując?
Jak najbardziej, Bootcampy zorganizowaliśmy w taki sposób, abyś nie musiał poświęcać codziennej pracy czy nauki i mógł wykonywać ją równolegle z naszym Kursem. Ucząc się w tygodniu wystarczy 2-3 godziny dziennie, nie ma też konieczności poświęcania weekendów a wszystkie sesje konsultacyjne na żywo zaplanowaliśmy w tygodniu po godzinach pracy. Możesz jednak rozłożyć czas inaczej, np. po 1 godzinie dziennie i kilka godzin w weekend, lub przerobić całość materiałów w weekend.
Czy są jakieś kryteria przyjęcia na Bootcamp i jak liczne są grupy?
W przypadku Bootcampów Online nie ma wstępnych egzaminów ani warunków przyjęcia. Nie mamy też maksymalnej ilości osób, które uczą się w ramach jednej grupy a wychodzimy z założenia, że w tym przypadku im więcej uczestników tym lepiej, ponieważ gwarantuje to sprawną komunikację i wzajemną pomocą w ramach grupy.
badge

Jesteś o krok od zdobycia odznaki!

Jednym z brakujących kursów jest . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Zdobyłeś specjalizację!

Gratulacje! Zdobyłeś specializację . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Odbierz rabat 15%