Kupując Złoty Abonament jednocześnie sponsorujesz jeden taki sam dla Ucznia czy Studenta wspieranej Szkoły. Dziękujemy!

Dołącz do nas na Eduweb Live!

Wiemy jak ważny jest kontakt z ekspertem, który może na bieżąco rozwiązywać problemy i wątpliwości. Jednak zdajemy sobie sprawę, że nie każdy może uczestniczyć w szkoleniach stacjonarnych. Eduweb Live ma nad tą formą liczne przewagi - przede wszystkim wiedzę zdobywasz systematycznie, wystarczy godzina czy dwie w tygodniu aby pozostać na bieżąco z technologiami, których używasz na co dzień. Pytania możesz natomiast zadawać naszym ekspertom w trakcie sesji!

Nowości i praktyczna wiedza w pigułce

Jesteśmy w stanie szybko reagować na zmiany na rynku i dostarczać Ci najbardziej aktualne branżowe informacje i techniki pracy z oprogramowaniem. Zatem pozostajesz na bieżąco, co w branży IT jest kluczowe w budowaniu przewagi nad konkurencją. Nie musisz też rezerwować kilku dni na naukę - uczysz się jak chcesz i kiedy chcesz. Masz dostęp do ogromnej bazy wiedzy zapisanych Warsztatów w HD, a jeśli chcesz skonsultować coś z Ekspertem, uczestniczysz w Konsultacjach na żywo. Jeśli przegapisz sesję, możesz zawsze obejrzeć jej zapis w HD, razem z setkami godzin innych Warsztatów.

Przeglądaj Bazę Wiedzy

Otwórz się na nowe horyzonty

Poza innymi korzyściami, Eduweb Live wyróżnia także szerokie spektrum tematów, które realizujemy. Poza najczęściej poruszanymi zagadnieniami z zakresu grafiki, projektowania, interfejsów, wideo i postprodukcji oraz efektów wizualnych, jak i tworzenia stron WWW i kodowania, na Eduweb Live znajdziesz szereg Warsztatów, które pobudzą Twoją ciekawość lub pozwolą odnaleźć przydatne narzędzia, o których wcześniej nie słyszałeś.

OK! Chcę wykupić Abonament

Bądź na bieżąco i korzystaj z właściwych narzędzi

Świat oprogramowania i technologii zmienia się w niesamowitym tempie. Z Eduweb Live jesteś pewien, że nadążasz za nowinkami technologicznymi. To znaczy, że oszczędzasz czas wykorzystując narzędzia, które przyspieszają Twoją pracę, budujesz przewagę konkurencyjną, a Twoi klienci są świadomi że korzystasz z najnowszych rozwiązań.

Oszczędzaj czas i ucz się kiedy chcesz

Warsztaty eduweb Live są nagrywane. To znaczy, że masz do nich dostęp nawet jeśli nie mogłeś uczestniczyć w spotkaniu na żywo, jak również możesz po prostu wrócić do materiału, jeśli chciałbyś go powtórzyć. Możesz to zrobić w dowolnym czasie.

Zyskaj praktyczną wiedzę Ekspertów

Nasi trenerzy to osoby, które mają dostęp do najnowszych informacji jako influencerzy, ewangeliści i członkowie programów partnerskich firm jak Adobe czy Microsoft. Ponieważ pracują również w branży, potrafią przełożyć wiedzę na praktyczne wskazówki, które będziesz mógł wykorzystać w swojej firmie.

Elastyczny abonament i Multilicencje

Wybierz jedną z wersji abonamentu i pamiętaj, że wszystkie warsztaty, które odbędą się w czasie, w którym posiadasz wykupioną usługę, będziesz mógł obejrzeć później. Nawet jeśli zrobisz sobie 2-3 miesięczną przerwę, będziesz mógł wrócić do archiwalnych nagrań. Dla firm i szkół przygotowaliśmy za to atrakcyjną ofertę.

badge

Jesteś o krok od zdobycia odznaki!

Jednym z brakujących kursów jest . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Zdobyłeś specjalizację!

Gratulacje! Zdobyłeś specializację . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Odbierz rabat 15%